:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ümitsiliğime..
blade17hakan
Neler yazmak istiyorum sana bir bilsen tek yapabildiğim yazmak olduğundan yine yazıyorum işte:S..Seni daha öncede yazmıştım ama bu kez bir daha yazmamak üzere seni beynimde içimde bitirerek yazıyorum ya da bitirmek isteyerek..Arayıp sormuyorum diye bana kızıyomusun çok merak ediyorum..Elim günde kaç kez gidiyo biliomusun telefona hayır bilmiosun ama öğren bak söylüorum elim gidiyor ama içimden bir ses dur diyor dinlemek zorunda hissediorum kendimi..Hayatından çıkmaya çalıştığımı hisset diye yapıyorum bunları..Ne kadar sürer bilmiyorum ama senden sevginden vazgeçmek istiyorum..O yüzden yapıyorum bunları..İşe yaramadığını bile bile..Sad..Herkes gibi biri olmanı yada hiçkimse olmanı istiyorum..Senden haber almak için telefonlara sarılmaktan vazgeçmek ismini duyduğumda içimin titreyip gözlerimin dolmasından kurtulmak istiyorum..Senin benim için herhangi biri olman ne kadar zor bir bilsen..Yaşanmamış ve yaşamamış olsam bile sen özelsin.!Aşk özel!Sana sımsıkı sarılmak istiyorum .Bir kez görsem bitirsem içimdeki özlemini bu kadar zor gelmeyecek senden sevginden vazgeçmek..Nasıl olsa alışkınım yaa seni görmemeye galiba böylede başarabilirim.Ama eğer hissedersen hayatından çekildiğimi bana ,sana geri dönmemem için şans dile.......

Bu arada şimdiden yeni yaşını kutlarım nice senelere inş..Bu yıl sanada banada bol bol şans getirsin çok ihtiyacımız olcak çünkü..

sevdiğim insan son kez yazmıştım..
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-06-2024, 12:51 PM