:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
niçin?????????
deli-kı@z
SANA DELİ GİBİ AŞIKKEN SENIN İÇİN ÖLÜME BILE GIDERDIM BILIYORDUN NİÇİN ALDATTIN NİÇİN:'(:'(:'(SENIN İÇİN HERŞEY YIILLAR YALANMIYDI YAŞADIKLARIMIZ BIR HİÇMİYDİ??? BEN BU KADAR DEGERSIZMIYDIM BU KADAR KÖTÜMÜYDÜM.........YÜREKTEN SEVERSE BÖYLEMI YAPILIR INSANASad GELME ARTIK PEŞİMDEN DÖN DEME BANA ARTIK İSTEMIYORUM SENI!!!!!!!!! LANET OLSUN SANA:kizgin::kizgin::kizgin::kizgin:
Ara
HIÇKIRIK
bugunda haykıran haykırana heBig Grin

ne oLdu kıs sana:S
Ara
deli-kı@z
BANA NE OLDUYSA BI SENE ÖNCE OLDU GÜZELIM BOYNUZLANDIM COK SEVERKEN BU BOLUME GIRDIM İÇİMİ BOŞALTMAK İSTEDIM HAYKIRMAK ISTEDIM BENDESad
Ara
HIÇKIRIK
hmm aman takma boşver gitsin

hayatın tadını çıkarBig Grin
Ara
rapunzel
canım üzülmene bile değmez Sad
o sadece kendini aldatmış....
Ara
deli-kı@z
sagol bıtanem yok artık eskısı kadar takmıyorum........evet kendını aldattı benıde mahvettıSad benı sonsuza dek kaybettı oSad
Ara
aMyLee
canım benim normaL artık böLe şeLer .. aLdatmak aLdatıLmak .. :S
kişinin ne istediğini biLmemesi saçmaLıkk saLLa takma kafaya güvenmicen fazLada kendini kaptırmıcann .. fazLada değer vermicenn ..
nese inan üzüLmeye ağLamaya zırLamaya değmioo .. sora kendine güLüp geçionn ..
" hayattaki tek gerçeğin aiLen oLsunn " ...
Ara
blue_belial
ŞÃ¢ir in dediği gibi.

"ßen Sana nerde yalnış yaptım Aziz Yâr?"

üzülme demicem. üzüleceksin tabi. ıns hak ettıgın kısıyle olursun bundan sonra..
Ara
riukeen
aaz sonra bende haykırcam
Ara
sıla
Smile güzel bir haykırıştı bu içindekini haykır nefret de olsa sevgi de olsa at içinden paylaş en güzelini yapmışsın Smile

he bu arada geçmiş olsun Big Grin boşver bi söz var senin aşkının kıymetini bugün bilmeyen 10 yıl sonra yine bilmez onun için takma kafana .....
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-03-2024, 12:40 PM