:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Araba kullanan bayanlar
YARGIÇ
tuti Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Heheee...
Noldu destek kuvvetleri g?r?nce t?rst?n m??...Confusedmiley14:

YOK LAM TUT? ?K? K???Y? B?RDEN YEN?P SEN? HAYAL KIRIKLI?INA U?RATMAK ?STEM?YOMBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
gngr
EmEL Adlı Kullanıcıdan Alıntı:konuyu ne g?zel sapt?rm???n?z :yikildim: :yikildim:
bencede bayanlar ?ok korkak araba kullan?yo yaws do?rusunu s?lemek las?m
Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin

tesekk?r ediyorum
Ara
tuti
EmEL Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ama hepsi ?yle de?il tabi dimi ark?da?larrr Big Grin Big Grin

Hehee senin mesajlar arada kaynam?? yav...Big Grin Big Grin

Yok yok hepsi ?yle...Big Grin

Ya tamam bayanlara ehliyet veriliyor buna sesimi ??karm?yorum da...
Araba niye veriliyor yavv...:yikildim: :yikildim: :yikildim:

(Hehee bu laf? bi yerden duymu?tum ama nerden ??karamad?m yavv...Big Grin )
Ara
toxique_lierre&b.b.k
gngr Adlı Kullanıcıdan Alıntı:haklısın evli değilim,
ancak görüntülerde kazalardan cok yapılan kural hataları var...
eger araba kullanıcılarına (erkek yada kadın) göre kazaları oranlama yaparsak sanırım erkeklere düşen pay oldukca az cıkar diye düşünüyorum.
bu konu bayan arkadaslarımı üzdüyse bu tür konularada bir daha girmemek için özen gösteririm
bu konu diger bayan arkadaslari uzdu mu bilmiyorum ama benim acimdan bir sorun yok,tabiki paylasima devam etmek hakkin..kisitlama amacli soylemedimConfusedmiley38:ben daha dogrusu dunyadaki istatiklerde ,kazalardaki artma grafiginin cinsiyetten degilde bilincsizlikten,tercubesizlikten,dikkatsizlikten,suratten,asiri alkol vs... ve turkiyeyi ele alirsak ehliyetlerin belirli ucret karsiligi,havadan verilmesinden (tabiki genel degil bu dusunce)...
kazalar gun gectikce artiyor ve bunun onune gecilemiyor maalesef...resmi-dini tatillerde bu oran daha da yukseliyor..herkesi duyarliliga davet ediyorum simdiden..kendinize,ailenize ve karsi tarafin can kaybina sebep olmamak icin trafik canavari olmayalimConfusedmiley38:
tsk ederim paylasimin icin,devamini da bekleriz Smile
buarada ,su kadinlara azcik aciyin yaf:yikildim:
Ara
chatlaq
£n sondakine bak bea dihahouehueehho.......Big GrinTongueBig Grin
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Bayanlar Gelinli?inizi Se?in ... Firari Fırtına 69 2,858 04-04-2022, Saat: 03:17 AM
Son Yorum: wildfang
  sarılma yastığı (yalnız bayanlar için) sıla 6 1,622 03-10-2012, Saat: 02:45 PM
Son Yorum: Patikli_Penguen
  yüzük seven bayanlar için simla 16 1,107 04-02-2008, Saat: 10:17 PM
Son Yorum: Seyduna

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-08-2024, 09:57 PM