:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Yurdum İnsanından
Yorgun Yürek
Krediniz nasıl olsun?

Bankacıyım. Amcamın biri 1000 YTL tüketici kredisi çekmek için şubeye geldi, sırada bekliyor. Sıra tam ona geldiğinde ise sistemin gitmesi nedeniyle 1.5 saat beklemesi gerekince bombayı patlatıyor. "Bu kadar saat şubenin önünde dilenseydim parayı toplamıştım."

Amcam ve Yengem

Kocaman bir alkış da televizyonda film izlerken yüzen gemileri gösterip "Ay bunlar nasıl böyle suyun üstünde batmadan durur anlamam ki." diyen yengeme ve ona "Onlar film icabı öyle duruyor salak karı." cevabını veren amcama helal olsun.

Pazarlık

Huzurlarınızda tanesi bir buçuk lira olan atletlerin üç tanesini beş liraya almak için pazarlık eden annem ve "Abla kurtarmaz" diyen pazarcı. Alkışlarınızla efendim tencere ve kapak!

Huysuzluk etme

Otobüse bindim, her yer dolu, arkaya doğru ilerledim, bir koltuktan tutundum, ayakta duruyorum. Hemen önümde oturan, 20''li yaşlara yaklaşmakta olduğunu tahmin ettiğim genç "Oturmaz mısınız?" dedi, hani kalkayım da oturun anlamında, "Gerek yok, teşekkür ederim, böyle iyi." dedim. Kalktı ve "Buyrun, oturun." dedi, "Teşekkürler, iyi böyle." dedim, "Huysuzluk etme, otur dedik, otur işte!" dedi, ne yapayım, oturdum ben de.

Lamba Kadın

Dün gece evime giderken yolun tenhalığından olsa gerek kırmızı ışıkta geçtim. Ardından yurdum polisine alkışı hak ettiricek anons: "Bacım o geçtiğin gece lambası değildi, çek sağa."

Eskilerden bir fotoğraf

Sahip olduğu Atatürk fotoğrafı hakkında "Bu resimden kimsede yok, biliyor musun?" diyen babama annemden muhteşem cevap! "Niye, sen mi çektin?"
Ara
Qetesh
Çok güzeldi gerçekten Tongue

Tşkler...
Ara
theropoda
allah allah bişey anlamadım yaaa Sad
Ara
Qetesh
Tekrar oku bence Big Grin
Ara
theropoda
okuyorum ama fazla bişe çakmadım ne biçim millet bu yaaaf :S
Ara
deli-kı@z
YURDUMUZUN INSANLARININ HALLERI .....İŞTE ANLARSIN DIKKATLI OKURSAN.....TŞKLER ABLACIMBig GrinBig Grin
Ara
CaNaT
Ben yeni gördüm konu süpermiş yaw Big Grin

Lamba Kadın

Dün gece evime giderken yolun tenhalığından olsa gerek kırmızı ışıkta geçtim. Ardından yurdum polisine alkışı hak ettiricek anons: "Bacım o geçtiğin gece lambası değildi, çek sağa."

bu da ayrıca süper Big Grin
Ara
ѕαкℓı@мѕı@η
Smile Teşekkürler

Big Grin
Ara
Patikli_Penguen
Krediniz nasıl olsun?

Bankacıyım. Amcamın biri 1000 YTL tüketici kredisi çekmek için şubeye geldi, sırada bekliyor. Sıra tam ona geldiğinde ise sistemin gitmesi nedeniyle 1.5 saat beklemesi gerekince bombayı patlatıyor. "Bu kadar saat şubenin önünde dilenseydim parayı toplamıştım."

Amcam ve Yengem

Kocaman bir alkış da televizyonda film izlerken yüzen gemileri gösterip "Ay bunlar nasıl böyle suyun üstünde batmadan durur anlamam ki." diyen yengeme ve ona "Onlar film icabı öyle duruyor salak karı." cevabını veren amcama helal olsun

bu ikisine koptum Big GrinBig GrinBig Grin
Ara
bidely
Hepside süperdi Big Grin

Teşekkürler AblacımSmile
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Yurdum İnsanından Komik Olaylar CaNaT 6 662 04-19-2009, Saat: 01:47 PM
Son Yorum: deli-kı@z
  Yurdum Değil Dünya İnsanı:) Sessiz Gemi 0 366 09-21-2008, Saat: 09:47 PM
Son Yorum: Sessiz Gemi