:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
beraber geçireceğimiz daha Nice senlere (= EsraM muCks !
Seyduna

mUTLU YIllar bebem ayh Muju (=

Bir çiçek olmaktır dostluk , gökkuşağı renginde kaybolmalı insan derinliğinde. Bir bulut olmaktır dostluk, karanlıkları yırtarcasına beyaz, uçmalı sonsuzluğa kış yaz. Bir kahkahadır dostluk, acılara git dercesine, geleceğin gizemini yok edercesine... Ve bir kalp olmaktır dostluk; dostu için her şeyi göze alan hayat ırmağında sabırla akan. Biz seninle bir kalp olduk dostum. Öyle bir kalp olduk ki sana bakınca kendimi gördüm dipnot ''hatırlattımı bu sana birşey'' Tıpkı bir elmanın iki yarısı gibi...
Her konuda tamamen aynı olduğumuz gibi, bazen bir bakış yetti neler hissettiğimizi anlatmamıza, bazen sıcacık bir gülümseme yetti o üşüyen ruhumuzu ısıtmamıza. Belki yüreğimizdeki acıyı paylaşmaktı dostluk, belki üzüldüğümüzde sıcak bir kucaktı, belki de karnımız ağrıyana kadar gülmekti. Bence her şeydi dostluk.Yaşamak, sevmek, öğrenmek... İşte ben sende bunları buldum.Confusedmiley17:Confusedmiley17:Confusedmiley17: seni seviyorum bebem Smile iyki doğdun iyki yanımdasın ...! yeni yaşın dilerim tüm güzellikleri getirir sana bacım .......

saat: 5 30 ben hazırlanıyım gidicem şimdi otobüstede msj atarım buda dipnotummu okuldn gelince görürürsün ancak =( konumu görüşürüz bebem mucksa kocamanından ayh ..
Ara
CaNaT
Doğum günün kutlu olsun. Ailen ve tüm sevdiklerinle birlikte nice huzur dolu yıllar geçirmen dileğiyle . Herşey gönlünce olsun Smile
Ara
Yorgun Yürek
Nice Mutlu yıllara Ailen ve sevdiklerin ile beraber inşaAllah bir ömür boyu Adaşım SmileSmileSmile
Ara
PesmisT GirL
Nice yıllara..
Ara
bidely
Doğum günün kutlu olsun Smile

Sevdiklerinle beraber nice mutlu yıllaraSmile
Ara
HIÇKIRIK
nice mutLu yıLLara canım yeni yşaın sağLık huzur getrisnSmile
Ara
sıla
nice seneler kankamın adaşı Smile
Ara
nazarboncuqu
hepinize çoooookk amaaa çoookk teşekkür ederimmm!.. (:
Ara
nazarboncuqu
dodooommm benimm bitanemm Smile canımsın yaa tek dostumm:$:$
sen benim ben de sen oyyhh yerim seniii mujuuu Smile
çok teşekkürler... (:
Ara
riukeen
doğum günün kutlu olsun bebeimm :F mucok Smile :f
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  MaSaL YüzLü Nice MutLu YıLLaRa... €BeRimSin 40 2,719 04-14-2022, Saat: 12:07 AM
Son Yorum: wildfang
  Nice yıllara TutkuM Xesar 0 758 04-10-2014, Saat: 10:27 AM
Son Yorum: Xesar
  Nice Yıllara # Pè®iM§ii # Xesar 2 575 03-14-2014, Saat: 01:20 PM
Son Yorum: acemhe
  Nice yıllara Aydos (: ÐŽeşaren 6 881 09-27-2011, Saat: 11:00 PM
Son Yorum: Aydos37
  TuTKuM Birtanem Nice Mutlu Yıllara Yorgun Yürek 16 1,415 04-13-2010, Saat: 02:15 PM
Son Yorum: Hasretiim

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-10-2024, 12:12 PM