:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
EndLesS (KartaL) Abim Hakkında ?
aSiLPreNs
EndLesS (KartaL) Abim Hakkında Yapmış Olduğunuz Açıklamaların Ne Kadar Doğru Olup Ne Kadar Yalan Haber Olduğu Hakkında Lütfen Bilgi Verirmisiniz Bize.Dünden Beri Bu Habere Kafam Karışık Konuyu Açan Veya Yorum Yapanlar Hakkında Bilgi Versin Lütfen. Bekliyorum ?Eğer Böyle Birşey Yok İse Ona Ulaşabileceğimiz Bir Telefon,Bir Adres Verin Lütfen arkadaşlar bütün Bilgileri benimle paylaşırmısınız.Bende Olan numarasına Ulaşamıyorum.Yardımlarınızı Bekliyorum.
Ara
blue_belial
Ya ısınız gucunuz yokmu allah askına........ bı lafım var soyleyecek ama. kalsın.
Ara
CaNaT
Öyle bir şey olmadığını sana pm ilede söylemiştim. Doğru değilmiş yanlış bilgiymiş dedim. Bu konuyu neden açma gereği duydun. Burada kim sana detaylı bilgi verebilir ki şimdi bu konu ile ilgili...
Ara
aSiLPreNs
blue_belial Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Ya ısınız gucunuz yokmu allah askına........ bı lafım var soyleyecek ama. kalsın.

Kardeş Ne Diyeceksen De İmalı Laflar Kullanma,Bizim Dostluğumuz Bitmez Tamam.Burada Adam Gibi Birşey Sorduk Bilgin Varsa Ya Düzgün Cevap Ver Yada Hiç Verme.

BeRAtS Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Öyle bir şey olmadığını sana pm ilede söylemiştim. Doğru değilmiş yanlış bilgiymiş dedim. Bu konuyu neden açma gereği duydun. Burada kim sana detaylı bilgi verebilir ki şimdi bu konu ile ilgili...

Arkadaşım Bende Teretdütte Kaldığım İçin Bu Konu Üzerine Gidiyorum.Belki Forumda Onun İle İletişim Halinde Olanlar Vardır.Yardımcı Olabilecek.Ondan Bu Konuyu Açma Gereği Duydum.
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-27-2024, 10:20 PM