:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Keşfet Beni...
RockBoys
lasttreehouse.jpg
Keşif yolculuğuna çık yüreğimde
Adım adım keşfet içimde saklı gizemi Önce gururumla aşkım arasındaki çelişkiyi çöz]Sonra dik başlılığımı bir kalemde çiz
Çözümsüzlüğüme çare ol,
Sorularıma ışıldayan bir yanıt..Sert bakışlarımın altındaki masum çocuğu bul Gülüşümde gizlenen gözyaşlarını bakışlarınla sil..Hissizliğimden ölmek üzereyken umut ver bana Güçsüzlüğümü fark ettiğinde yüreğimi tut ellerinin arasında..Okuduğun şiirlerin satırlarında ara beni O şiirlerin büyüsüne kapılmışken aniden duyuverirsin sesimi..Bir filmin küçücük karesindeyim bazen Başrol oyuncunun yüreğinden daha büyük bir tutkuyla seven..Okyanusun en derinindeki inci tanesine dönüşürüm,Karaya çıkabilmek için seni beklerim..Gözü kara bir sevdalının yüreğindeki ses olurum O aşkını haykırırken ben sende can bulurum..Solmaya yüz tutmuş bir nergis çiçeğiyimYitip giderken,yanımda yalnız seni isterim..Defalarca silip baştan yazdığım hayatımda Yeniden kazınan tek isim sensin aklıma..Gökyüzündeki bulutların arasındaFark etmezsin beni,Bir başka beden görünce yanında Şimşek çakar,yağmur olup düşerim avuçlarına..O an hissedersin varlığımı mavilerin arkasında..Geçtiğin sokaklardaki bir çocuğun ağlamasıyım İçini sızlatan..Anımsadığında yokluğumu Bir damla gözyaşıyım kirpiklerinin arasında çakılı kalan..Sana seslenişlerimi, tutkuyu bulacaksın Dinlediğin her şarkıda..Güneşin sıcaklığında, yıldızın parlaklığındadır sevgim Daha önce hiç yaşamadığın bir mutluluk bu hissettiğin..
Ararken beni,bulacaksın bende kendin En zorunu bul yüreğimde Yeni bir soluk ol,tükenmek üzere olan nefesime..İşte hayat o zaman yeniden başlasın Bu kalp senle birlikte yeni bir başlangıç yapsın..Büyük bir aşkla keşfet beni sevgilim
Attığım her adımda sana doğru koşuyor ayak izlerim...
Ara
sinemg
süper olmuş,emeğine,yüreğine sağlık..!!
Ara
kind£r
aşklarını bende temize çek misali...çok güzel yazmışsın,bir his anca bu kadar güzel ifade edilebilir... Hoş keşfettirmiyor olsa daConfusedmiley18::kop:
Ara
Patikli_Penguen
okurken kendimden bişeyler buldum tşkler
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Yorgunum Hayat ,Üzme Beni .. ROSE 11 1,541 04-12-2022, Saat: 06:14 PM
Son Yorum: wildfang
  Giderken Beni Degil,yuregimi Dinle... >As!_M€L€q< 11 594 04-09-2022, Saat: 10:13 PM
  SEN beni SENSİZ sansanda roket55 1 769 04-09-2022, Saat: 02:02 PM
  Suskunluğumdan anla beni ... ROSE 7 558 04-09-2022, Saat: 12:53 PM
  Beni Sevmek... MasaL_perisi 16 709 04-08-2022, Saat: 08:00 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi
  Tarih: 05-04-2024, 05:19 PM