:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mrb... YARGISIZ MELEÄžİM!
Hizan13
Bu Mektubu Okumadan önce söylemek istediğim gerçekten yürekten okumanı istiyorum...

Mrb... YARGISIZ MELEÄžİM!

Şuan sana sözlerime nerden başlasam bilemiyorum hangi sözleri söylersem faydası dokunurmu bilmem. Ben seni ne kadar sevdim sölermisin gideceğin ana kadarmı sevdim seni yoksa hep benim olup helalim olacaksın diemi sevdim seni... Artık bende bilemiyorum seni ne kadar sevdiğimi? Ama yine sevdim seviyorum seveceğim. Neden bana ümit etmeyi öğrettin neden beni kendine bağladın ve sonra gittin, ama gidende ardına iyi baktın mı acaba ben gidiyorum diye ardımda ne olacak hiç düşündün mü beni kendi yokluğunda. Ben seni ne çok sevdim bilirmisin nsl anlatsan seni sevdiğimi bilmiyorum, kelimeleri sana nsl yeterli bulsam bilmiyorum,Askım söle bakalım sen benle sabahlara kadar olmadın mı, sen bana beni bırakma diyen olmadın mı sen bana!!! Neyse aslında denilecek çok şey var ama çok şeyleri söylesem ifadeler anlatılırmı sana.

Sen bana yaşama sebebim oldun, söle bakalım ben sana senin için seni hayata bağlayan hayat arkadaşın degilmiydim nerde bu dediklerin yoksa her şey bir gün bitecek diye bekleyeceğimiz ana kadarmı sürecekti içimizdeki hayatımız. Hani ben senin canındım, senin bitanendim sen bana umut verip canım deyip yaşama sebebim olmadın mı neden beni umutlandırdın neden beni hayata döndürdün neden o zman beni sevindirdin bunları yaptıktan sonra neden beni içime öldürdün beni neden bu hayatıma karşı yaşatmadın... Sen benim bi tanem değilmiydin canım değilmiydin herşeyim değilmiydin neden bunları bana yaşattınki sen herşeyim değilmiydin sanki. Sen bana hayatı vermedinmi, sen bana sevmeyi öğretmedinmi, hanii ben senin için iyiki vardım peki şuan!!! Yaaa o zaman sen bana gerçekten (Mücahit beni bırakma diye) demedinmi hani nerde bu sözlerin olsun yine ben seni seveceğim. Hani hatırlarmısın hastahanede koltuktayken bile başını omuzuma yasladığında bi daha hiç uykudan uyanmak istemezdin ve hep yanında olmamı isterdin. İlk defa sen beni bildin öyle sevgi dolu ve manali ilk defa ellerimi sen tuttun masumcasına sevdalı ve umut dolu yüreklerlee sen bildin bunları, ben sendn ayrılamam sevdiğim...
Bebeğim hatırlarmısın Tatvana gittiğimiz gün ne güzel bi gündü bizim için Elifi da İnt Cafede oturduk kahvemizimi çayımızımı neyse artık içtik sonra Arkadaşın ve Ablan geldi Arkadaşın masaya oturdu cafede masa kırıldı. Ve sonra çıktık gelinlikciye girdik ve o anki hayalimde bu güzel gelinliklerden bitaneside yanımda olan sevdam giyecek diee düşüncesindeydim. Ve sonra kafeden çıktık Ada bağa giderken benle sen giriş kapısından girdik Ablan ve Arkadaşında dedi bi değişiklik olsun diye bizde çıkış kapısından girelim ama onlarda çıkış kapısından giremeyince tekrar giriş kapısında girdi. Ama güzel bi gündü o günde sonra lokanta kısmına çıktık beraber yemeğimizi yedik bide bitanemin sol tarafında yanı ucunda oturmuştum ama en güzel günlerimden biriydi Ogün...Ve sonra yemeğimizi yedik Ablan lan Arkadaşın bizden önce çıktılar bizde beraber alt kata indik oyuncak bölümüne gittik biraz gezdik sonra Arkadaşın lan Ablan geldi koşa koşa nefes nefese kamışlardı.. Ve sonra Ada bağdan çıktık beraber Seni Saklı Köy Türkü evine götürdüm ve bi kahvemizi de orda içtik ve sonra dışarı çıktık, çıktıktan sonrada babam bizi gördü. Ve sonra hizana geldik ama en güzel şey neydi bilirmisin gelirken bile gittiğimizde senle gezmeye doyamadığımdı, Ne güzel günlerdi o günler... Madem annen duydu diye ayrıldık, geçen yıl ablan ve volkan duymadı mı? Duydu diye ayrılmadık mı peki bunu bildiğin halde neden tekrar ikinci defa bi daha bir araya geldik evet ben istedim ama bunu bildiğin halde sen niye istedin, istemeseydin tekrar bi araya gelmeyi niye istedin ki

Askım Gerçekten bu yaptığını ben hak ettim mi yoksa hak etmediğim içinmi hak ettirdin bana bu hayata karşı ne hatam oldu ki sana seni kaybetmek için benden gidiyorsun. Hani benle sabahlara kadar olan sen hani benle hayatı sona çizen sen işte halen ben bunları sende istiyorum. Bana hayatın en güzel günlerini yaşatan sen oldun en güzel duygularımı senle buldum ama öncelikle en güzel sevmeyi de seni severken öğrendim olsun yine ben seveceğim seni artık, Beni bekleyecek olan sen değilmiydin neden beklemiyorsun beni, Bi zamanlar canın, bitanen ve hayat arkadaşın olduğu insanı hiçe sayıyorsun geçmişi andır kendine acaba ne hata yaptım sana gelecekte bunu hak etmek için. Unutma dalımı kıranın ağacanı kökünden sökeceğim

Askım Bi gün seni aramadığımda o gün sana tuhaf gelen gün değimliydi? Şuanda acaba artık o günler sana tuhaf geliyor mu veya bi tuhaflık hissedebiliyor musun? Artık benliğimle ne yapacağımı bilmiyorum gerçekten bu hayatda herşeyi senle öğrendim gidişin bana senle öğrendiğim herşeyi beraberinde götürdü. Ben herşeyi senle bildim ama gittiğinde senle bildiğim herşeyi götürdün beraberinde vede beni sana bağlayandı her şeyin.Ve ne olursa olsun seni seveceğim çünkü yokluğunda hayalini içimde yaşatıyorum seni içimde söküp atamıyorum sen içime gömülmüş meleğimsin hayat bana yokluğunda çok acıyı öğretti ama senle acılarım hep tatlıydı söle bana ben yokluğunda ne yapabilirimki bu hayatda, hayatın bana kastımı var yoksa bilmiyorumki.Ne halde olduğumu biliyormusun acaba bazen geceleri sensizliğe isyan ediyorum vede sana ağlıyorum, ağlamamak için elimden geleni yapıyorum ama olmuyor ki sana ağlamakla yetiniyorum!!! Ben yine seni bekleyeceğim bunu bilki yokluğunda yanıma hiç kimseyi almıyacağım buna adın gibi emin olabilirsin çünkü seni seviyorum. Ben herşeye alıştım ama yokluğuna alışamadım gidiyorsan eğer gerçekten varlığındaki yokluğuna bi çare bul sonra git. Oysa bi umuttun benim ne bileyim bi anda çekip gideceğini, içime acılarını bırakıp da gideceğini, içimdeki kanı gözlerimden yaş diye akıtacağını nerden bileyim… Oldu ne yapalım nasılsa içim yoklunda kan ağlıyor…

Sen gideceksen senin gidişine engel değilim ama gerçekten seni sevdim ve seviyorum halen sevgin o kadarki yüreğime anlam katmışki yokluğunda bile varlığını hissetirecek kadar büyük yanımda... Ben seni güzel yüzünle değil selvi boyunla değil ben seni fikirlerinle, konuşmalarınla sevdim ben seni senle sevdim sen benim için paha biçilmez bi incimsin. Askım seen beni kendine sardığında sevdim seni ben seni derinden ve hissederek sevdim ellerinden tutupda nefes alışımla sevdim senii,bir dudak tebessümünde seni seviyorum dediğinde sevdim seni ben seni sensiz anlarımda ve kayıp giden zamanlarımda sevdim seni ben seni senin yanında olamadığımda yanında olabilecek kadar sevdim seni bana derinden bakan gözlerini sevdim senle.En çok seni kaybetmekten ve seni daha fazla üzmekten korkuyorum ve başıma gelen oysa artık ne yapacam bilemiyorum yokluğunda gidişatının ardından yokluğunu hiç düşünemedim. Yokluğun o kadar acı o kadar kötü ki dayanamıyorum artık köşeye sıkışmış varlığın hep gözlerimde canlanıyor. Yokluğunda her şey bana ağır geliyor kaldıramıyorum sankii üzerime üzerime geliyor artık herşey. Ne yapayım ki artık her şeyine katlandım, Çok şeymi istiyorum senden sanki artık yapma bunu bana sadece seni istiyorum vede sadece seni.

Askım ben gerçekten seninle olmayı istiyorum. Acısıylan, Tatlısıylan, Hastalığıylan, Sağlığıylan, Kötülüğüylen, İyiliğiylen ama yinede senle olmaya razıyım... Sen benden gitsen de ben senden gitmeyeceğim ve hep senle geleceğim yolun sonu ne olursa olsun... Çünkü ben bırakamıyorum seni atamıyorum ki seni içimden... Herşey seni sevmekle başladı bu hayatımda ve böyle bitemez dönmelisin gözlerimdeki gözbebeklerim seni hep arıyor yalızlığına ben üşüyorum bana geri dönmelisin seni sevmek hakkım değilmi söleeee hakkım değilmiii... Özlüyorsam seni hasretini çektiğimden değildir seni sevdiğimdendir seni unuturum desemde asla seni unutacak yüreğe sahip değilim seni unutacak kadar yüreksizim çünkü… Ama sen şuan en yapmaya çalışıyorsun çıkmışsın karşıma yaşın küçük diye bahanelerin arkasına sığınıyorsun peki daha önce yaşım nerdeydi o zaman niye seviyordun... Yok, olmaz seni bi anda bırakıp da gitmek asla olmaz sen gidiyorsan git ama asla ben gitmem.

Artık benden gitmek istiyorsun nnneee yapabilirim seni tekrar kazanmak istediğim yerde seni kaybettiğimin farkında olamıyorum. Ama ne yapabilirimki neden bana bunları çektiriyorsun yaa biraz yüreklerini bırak ortaya onlar zaten sana anlatıyor ama sen kafanda karışanları bana halen anlatıyorsun, düşündüklerini değil... Peki, sen ayrılmadın mı? Evet, ayrıldın peki ayrıldıktan sonra neden Sen, sevdiğini defalarca tekrarladın peki neden tekrarladın, geç onları da sen ninenlerden geldiğin akşam saat 10 civarından sonra seni aradığımda senle yaklaşık iki saate yakın konuştuğumuzda ve konuşma bitimine yakın sana sorduğumda (şuan neyi hissediyorsun diye dediğimde) yanında olmak istiyorum dedin, neden yanımda olmayı istiyordun o zaman...

Seni ilk gördüğüm anda seni sevmiştim, sonra yanında olunca gözlerinde kendimi buldum, tek bir engel giriyor aramıza oda ailen oluyor her zaman ama bi tek seni yine engellerin olduğu yerde içimde yaşattım bilemezdik değilmi severek ayrılacağımızı, tahmin edemezdim birbirimizden kopacağımızı, geri dönersen geçmişi hiç düşünmeden devam edeceğim çünkü seni bi tek seni canımdan çok seviyorum. İstediğim tek şey sensin senden başka hiç kimse ve hiçbir şey değil. Hayatıma en güzel anlamı katan seni istiyorum. Öyle bir girdin ki hayatıma sen çıkmak istesen de ben seni çıkaramıyorum masum yüreğimden, ne kadar isterim ki şuan yanımda olmanı, sana sarılmak ve gözlerinin içine bakarak sımsıkı ellerini tutarak halen seni seviyorum demek, ne çok istiyorum bi bilsen aylar geçti ama halen seni bekliyorum yargısız meleğim halen seni yaşamakla yetiniyorum senle yaşadığım güzel günleri tekrar yaşamak istiyorum, çünkü senle olduğumda hayatımda çok mutluydum… Her zaman kalbimde taşıdım seni, hiç kimse seni benden alamazdı çünkü sen benim herşeyimdin ama ne yapalım demek olmuyor ama biliyorum senin kadar kimse sevmedi beni ve sevemeyecek beni, ama halen bi umut taşıyarak seni bekliyorum bu zamansız çok zor günlerimde tekrar dönersin diye. Ayrılık sözü ettikten sonra anladım ki halen beni seviyordun o zaman neden bunları bana yapıyorsun. Bana geri dön ve hiç düşünmeden gelirim sana sevdiğim Bana Geri Dön Ne Olursun Sevdiğim, Bana Geri Dön… Seni çok ama çok seviyorum he sevdim hep de seveceğim yeminim olsun… Seni Çok Seviyorum ne yapam elimden gelen bu kadar gitmeni istemiyorum çünkü sana çok ihtiyacım var hele gelecek zaman için daha çok ihtiyacım olacak diyorum yaa gidiyorsun ne yapabilirimki sadece seni seviyorum anla beni ANLA BİRAZCIK lütfen

Artık okudukların sana herşeyi anlatıyor… Seni kaybettiysem bunu bilmeni isterim ki gerçekler acıdır ama hepsi ortaya dökülecektir?
Ara
Hizan13
Arkadaşlar bu yazdıüım hikaye yaşanmış bi hikayemdir... Arada bulunan sözler hiççbiri alıntı değildir. okuduğunuz için tşk eder...
Ara
Masal_yuzLu
güzel ve içten. paylaşım için tşkler
Ara
ufuk_can
paylaşımın için saol....
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-02-2024, 02:32 AM