:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Issız Adamdan Unutulmaz Replikler...
PiNk_AnGeL
— Benim bardağımdan kahve içmenin sebebi paylaşmak için değil, bir an önce bitsin, buradan gideyim diye. (Ada)

- Sana tek bir şey söyleyeceğim ve sonra gideceğim...
Karların üstünde donmak üzeresin.. Uyku tatlı geliyor şimdi ama aslında öldüğünün farkında değilsin... (Ada)

— Ben sadece ben olmamalıyım şimdi. Sanki bana baktığında kendi hayatından bir an yakalamalısın. Bir hikâye olmalı. Sevdiğin herkes, her şey, o an ben olmalıyım.(Ada)

- Ben çok şey yaşadım.. çok şey tükettim... kendimi de hayatı da herşeyi...
kanımda bir mikropla yaşıyorum...
Ben seni haketmiyorum, daha iyilerine layıksın (Alper)

— Başkalarının çocukları, başkalarının mutluluklarıyla kalacaksın... (Ada)

Küçücük bi toka benimle alay etti (Alper)

Sen oradaydın ve bir gün benimle tanışacağını bilmiyordun... Sen dizime yattın, ben bir hikâye anlattım ve sen büyüdün... Kafamda bir hikâye. Bilirsin bunu çok severdim. İkimize bir " mutlu son " yazdım sonra. O evde seninle birlikte oturduk.Sustuk..Yanımda durdun sessizce.. Ve bu sondu. (Ada)
Ara
rapunzel
— Ben sadece ben olmamalıyım şimdi. Sanki bana baktığında kendi hayatından bir an yakalamalısın. Bir hikâye olmalı. Sevdiğin herkes, her şey, o an ben olmalıyım.(Ada)

sadece bu söz güzel sanırım aralarında Smile
Ara
TutkuM
Ben sadece ben olmamalıyım şimdi. Sanki bana baktığında kendi hayatından bir an yakalamalısın. Bir hikâye olmalı. Sevdiğin herkes, her şey, o an ben olmalıyım.(Ada)

Kesinlikle en güzeli bu ..
Teşekkürler paylaşım için...
Ara
PesmisT GirL
Çok etkileyici bi filmdi tabi replikleri de öyle..

Teşekkrler
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-05-2024, 02:59 AM