:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
s7e7v7e7n Niyeti bozarsa :D
s7e7v7e7n
Yorgun Yürek Adlı Kullanıcıdan Alıntı:burdayım ben burdayım Big GrinBig Grin tamam söz sana kocaman kırmızı bir civciv getircem ama yemezsen oyarım haberin olsun Big Grin tamam mı ?

Sende vardı hani görmüştüm onunb aynısı olsun :yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:
Ara
K€$K!NßI¢@K
Niyet belli ''yemek''

diyetede zaten ihtiyaci yok..

Senin derdin sana yemek birakmama korkusundan zaten...

SmileSmileSmile
Ara
Yorgun Yürek
s7e7v7e7n Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Sende vardı hani görmüştüm onunb aynısı olsun :yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:
onu vermem o oğlumun bi kerem hıh Big GrinBig Grin hem o kırmızı değil cici :yikildim:
Ara
s7e7v7e7n
Yorgun Yürek Adlı Kullanıcıdan Alıntı:onu vermem o oğlumun bi kerem hıh Big GrinBig Grin hem o kırmızı değil cici :yikildim:

Hani almıştın oynuyordun ben sana esra bak hiç yakışmadı sana oğlunun oyuncaklarıyla oynama dedim :yikildim::yikildim::yikildim: söyleme kimseye rezil olurum demiştin heh işte o civcivden sarımı kırmızımı bilemeyecem :yikildim::yikildim:
Ara
CaNaT
K€$K!NßI¢@K Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Niyet belli ''yemek''

diyetede zaten ihtiyaci yok..

Senin derdin sana yemek birakmama korkusundan zaten...

SmileSmileSmile

Onu beslemeye başladığımdan beri hiç doyduğumu bilmedim ki
haksız sayılmam yanii korkmakta .. Smile Smile
Ara
s7e7v7e7n
BeRAtS Adlı Kullanıcıdan Alıntı:sana bir gün kırmızı fil ziyafeti vercem ben Big Grin

Canıma minnet hoş gelir sefa gider Big Grin
Ara
CaNaT
s7e7v7e7n Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Hani almıştın oynuyordun ben sana esra bak hiç yakışmadı sana oğlunun oyuncaklarıyla oynama dedim :yikildim::yikildim::yikildim: söyleme kimseye rezil olurum demiştin heh işte o civcivden sarımı kırmızımı bilemeyecem :yikildim::yikildim:

senin açlıktan gözün dönmüş herşeyi kızarmış piliç olarak görüyorsundur Big Grin
fildir o fil
Ara
CaNaT
s7e7v7e7n Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Canıma minnet hoş gelir sefa gider Big Grin

Dimi yeterki sindirilebilecek bişi olsunn Big Grin
Farketmez sana
Ara
s7e7v7e7n
BeRAtS Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Dimi yeterki sindirilebilecek bişi olsunn Big Grin
Farketmez sana

Tazmanya canavarına 10 çekerim Tongue
Ara
Yorgun Yürek
s7e7v7e7n Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Hani almıştın oynuyordun ben sana esra bak hiç yakışmadı sana oğlunun oyuncaklarıyla oynama dedim :yikildim::yikildim::yikildim: söyleme kimseye rezil olurum demiştin heh işte o civcivden sarımı kırmızımı bilemeyecem :yikildim::yikildim:
ne yalan konuşuyon emir Big Grin hiç de öle bişi olmadı tamam mı sen sadece uyusluğundan böyle diyorsun Big GrinBig GrinBig Grin
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  cüneyt abime bak beaa niyeti bozmus:D:D:D iLLeth.! 33 1,000 07-31-2007, Saat: 11:05 AM
Son Yorum: CaNaT

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-30-2024, 03:10 AM