:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kaybolu?um....
isyanbitmez
BU YAZI BENCE ???R OLMAMALI.???RSEL B?R TARAF G?REMED?M. ???R G?B? OKUMAYA ?ALI?TIM OLMADI. ???R G?B? ANLAMAYA ?ALI?TIM OLMADI. BENCE ???R DE??L. BELK? DE BEN?M K?RL???MDEND?R. KAYBOLMAK ?ARES?ZL?K SONUCUDUR. TUTUNAMAMAKTAN KAYNAKLANIR. KAYBOLMAK DE??LDE YANSIMAK LAZIM EN AZINDAN..........
YARGIÇ
hüzün şarkısı
çalıyor yüreğimde
notalarını duyabiliyormusunuz
ne kadar da ağı ağır inlemelerde
en iç gıcıklayan nağmelerle
efkarın çocukları
hüzünlü yanlızlıkların canyoldaşları
kendi savaşının isimsiz kahramanları
çığlıklarımı duyabiliyor musunuz.....
Ara
YARGIÇ
isyanbitmez Adlı Kullanıcıdan Alıntı:BU YAZI BENCE ???R OLMAMALI.???RSEL B?R TARAF G?REMED?M. ???R G?B? OKUMAYA ?ALI?TIM OLMADI. ???R G?B? ANLAMAYA ?ALI?TIM OLMADI. BENCE ???R DE??L. BELK? DE BEN?M K?RL???MDEND?R. KAYBOLMAK ?ARES?ZL?K SONUCUDUR. TUTUNAMAMAKTAN KAYNAKLANIR. KAYBOLMAK DE??LDE YANSIMAK LAZIM EN AZINDAN..........

birader sana ?unu s?ylemi?tim ?iir gibi d???n?nce yazabiliyorum
?iir gibi yazmak istedim ?iir gibi okumak de?il ben okumaktan s?k?ld?m her kaybolu? neden ?aresizlik olsun ki neden tutunamamak olsun sen s?yle insan her duyguyu nas?l isterse ?yle ya?ayamaz m??
Ara
YARGIÇ
MasaL_perisi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Sana kim gereksiz insan dedi...
Bence b?t?n insanlar gerekli...
Ba?ka t?rl? do?rular? nas?l buluruz...

sen kendinle kavga etmek nedir bilirmisin?
Ara
YARGIÇ
bir masal yazın bana
her masal gibi uydurulacak o da
masalı isyanbitmez yazsın
içindeki kahramanlar
haddinden fazla sıradan
kimseye herhangibir sıfat koymadan

bir çok soru soracağım
sorularımı masal perisi cevaplasın
içine cevap dışında birşey katmadan......
Ara
isyanbitmez
YARGI? Adlı Kullanıcıdan Alıntı:birader sana ?unu s?ylemi?tim ?iir gibi d???n?nce yazabiliyorum
?iir gibi yazmak istedim ?iir gibi okumak de?il ben okumaktan s?k?ld?m her kaybolu? neden ?aresizlik olsun ki neden tutunamamak olsun sen s?yle insan her duyguyu nas?l isterse ?yle ya?ayamaz m??
???R G?B? D???N ???R D?YE YAZ. BEN?M DED???M FARKLI. BENCE ???R OLMAMI?.

?NSAN HER DUYGUYU ?STED??? G?B? YA?AYAMAZ MI? YA?ASIN! ?OCU?UNU KAYBEDEN ANNELER G?LER M?? DE?ER VERD??? B?R HED?YEY? KAYBEDEN ?NSAN YEMEK YEMEY? D???N?R M?? ?NSANLAR ACILARINI ANAD?L?NDE YA?AR...........
YARGIÇ
isyanbitmez Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ŞİİR GİBİ DÜŞÜN ŞİİR DİYE YAZ. BENİM DEDİĞİM FARKLI. BENCE ŞİİR OLMAMIŞ.

İNSAN HER DUYGUYU İSTEDİĞİ GİBİ YAŞAYAMAZ MI? YAŞASIN! ÇOCUĞUNU KAYBEDEN ANNELER GÜLER Mİ? DEĞER VERDİĞİ BİR HEDİYEYİ KAYBEDEN İNSAN YEMEK YEMEYİ DÜŞÜNÜR MÜ? İNSANLAR ACILARINI ANADİLİNDE YAŞAR...........

valla birader ben hayatı tersinden yaşayan bir adamın aksice kurallar sabit olan şeyleri sevmiyorum.şiir olmayabilir sen o kefeye koymayabilirsin bunu yadırgamam bunuda bilirsin sonuçta bulmaya çalıştığım doğruların arasına onuda eklerim zor mu?
çocuğunu kaybeden annenin duygularını nasıl anlayabilirsin?
değer verdiği hediyeyi kaybeden bir insan yemeği düşünürmü ?
valla o insan ben isem düşünürüm konu yemek olunca hiç birşeyi düşünmem...
ben anadilinde kısmına katılmıyorum insan nasıl isterse öyle yaşar...
Ara
MasaL_perisi
Kim kendinle kavga etmedi ki?
Ara
YARGIÇ
MasaL_perisi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Kim kendinle kavga etmedi ki?
korkaklar kendileriyle kavga etmedi yada cesaretli olanlar sence hangisi sen daha iyi bilirsin?
Ara
YARGIÇ
MasaL_perisi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Kim kendinle kavga etmedi ki?
korkaklar kendileriyle kavga etmedi yada cesaretli olanlar sence hangisi sen daha iyi bilirsin?......
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi
  Tarih: 05-03-2024, 08:43 PM