:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Liseliye Mektup
ASIKSERSERi
LİSELİM I. MEKTUP

Aklıma sen geldin birden bire.Bırakıp gittiğinden beri neler yaptın liselim
Hala bana lanetler yağdırıyormusun.Sana artık süremeyecek dediğim günü kabuslarda görüp sıçrıyorum.

Gözlerine dolan yaşları saklamak için liselim saf saf toz kaçtı dediğini hatırlıyorum.Arkadaş grubunda her konuşulduğunda, yüzün kıpkırmızı olup gözlerin doluyor mu liselim.Beni sorarsan liselim her zaman ki gibiyim.Senden sonra bir sürü kızla çıktım hepsi çok güzeldi elbet.Zevkliyimdir bilirsin.

Sahi senin ilk aşkın bendem galiba.Ne kadar tecrübesizdin çabucak bağlanmıştın liselim.Hala bağlısındır eminim bu düğümü sen çözemezsin.Mektubu alınca umutlanmazsın umarım.Benim defterimde ggeri dönüş yoktur bilirsin.Seninle güzel günler geçirdik.Hala hoşuma gidiyorsun tatlı kızdın liselim.Haa derslerine iyi çalış benide düşün ama arada sırada.Mutluluklar dilerim liselim.

LİSELİM II.MEKTUP

Benden mektubu alınca şaşırmadın umraım.Dün arkadaşlarla görüştüm önceki mektubumun seni yaktığını dediler.Sanırım yanlış anladın.Üzülmeni saplamak değildi amacım.Sadece benden sana hayır gelmez.Benden ne köy olur ne de kasaba olur demiştim.

Yoksa seni severim biliysin.Derdimden sigaraya başladığın doğru mu?Hemde pek çok içiyormuşsun.Kendine acı liselim.Resmim elinden düşmüyormuş.Herkese beni anlatıyormuşsun.Aklını başına topla liselim.Öl desem öleceğin doğru mu.Köle olmak istediğin bana taptığın doğru mu liselim.

Şimdiye kadar hiç böyle sevilmedim.Hiç böyle yanan olmadı bana.Korkuyorum sana aşık olmaktan.

LİSELİM III.MEKTUP

Sadık sevgin içimdeki gülleri arttırdı.Kıvılcımlar kora dönüştü.Artık sevgin karşılıksız değil.Seviyorum seni liselim.Hayır hayır sevgilim bunu nasıl yaparsın.Nasıl bir kalemde silip atarsın.İlk aşkını nasıl unutursun.Beni düşünmekden yorgun düştüğün,resmime bakıp ağladığın,sesimin yerine yağmur sesi dinlediğin...

Hatalı olduğumu biliyorum.Gözlerin yalancı değil söylediler bana.Gururunu at bir yana.Geri döndüm sana.Ya sen...

Zarfta bir resim bulacasın.Hayır yırtma ne olur.Düşün çok düşün geçmişimizi geleceğimizi.Beni alıp gel liselim.Yalnız bilki bu son seslenişim.Ve son yalvarışım...

LİSELİDEN MEKTUP

Eğer bir gün liseli bir kız görürsen hatırla.
Eğer onunda gözleri boğulu,başı hep yerdeyse
Elinde tutuyorsa kitapları sıkı sıkı
Eğer onunda bir genç varsa kalbinde
İşte o zaman beni hatırla.
Kız ağlayarak el sallıyorsa
Genç çaresizlikten küfür savuruyorsa.
Yıllar önce bizim
Acımadan solduduğun
Aşkımızı hatırla
Film bitti
Liselin...
Ara