:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Platonik A?k // ??yerinde ...
Firari Fırtına
IS YERI`nde
Is yeri platonik aslara en az rastlaninan kategoridir sanirim.Yani daha rahat bi ortam oldugu i?in,bi de tabi yas b?y?k oldugu i?in platonik aski ger?ege d?nd?rme ?abalari maximuma ulasir.Hee ama tabiki bu sahispatronsa onu bilemicem.Fakat bunun disindakiler i?in konusacak olursak?nce begenmekle baslar olay sonra hareketleri takip edilir,bi sekilde tanisilip,muhabbet edilir.Gerisi ise insandan insana degisir.Fakat bazi durumlardaaskin karsilik g?rmeyince anlasilarak 'eniyisi ben onu uzaktan seveyim,b?yle daha g?zel ' gibi kandirmacaya gidilir.Ya kardesim madem uzaktan sevecen hi? sevme yada git pat pat s?yle ne istiyosan.Tavsiyem rahatolmaya ?alisiniz is arkadasligi ayagina sadik kalarak bir strateji belirleyinizg?r?smeleri is disina tasiyiniz,tasiyamazsaniz vazge?in sonra tekrar dememe yoluna gidiniz.Belki istediginizi elde edebilirsiniz....
Firari Fırtına
Olur böyle şeyler ama Smile

Sevg ...

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Düşüm Orda İstanbul..Bir Yerinde Uyuyor.. history 2 444 06-22-2010, Saat: 01:40 AM
Son Yorum: history
  Kalbinin köşesinde değil, en orta yerinde var olmalıyım . SeRDİD 4 449 03-26-2010, Saat: 10:23 AM
Son Yorum: SeRDİD
  Yine Yoksun Bu Gece Kar ve Soğuk Var Yerinde..!! acemhe 2 422 02-11-2010, Saat: 03:29 PM
Son Yorum: history
  Imzamı Bıraktım Yüreğinin En Derin Yerinde acemhe 0 340 09-19-2009, Saat: 11:34 AM
Son Yorum: acemhe
  El deymemiş yalnızlıklar yeşertiyorum Yüreğimin en saf yerinde... _AL0n3_ 0 332 08-06-2009, Saat: 11:23 AM
Son Yorum: _AL0n3_

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-24-2024, 03:08 PM