:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Erkeklerde tül çorap modası!?
cashfiest
[b]

gp_305445.jpg
Kozmetik dünyası çoktan onlara kapılarını açtı. Önce göz kalemi, sonra rimel, en sonunda da gözaltı kapatıcısıyla bakımlı erkeğin kalbini çalan ürünlere, şimdi bir yenisi eklendi. Ancak bu yenilik bu defa modada kendini gösteriyor. Renk renk külotlu çoraplar, erkeklerin hayatına da girdi, giriyor.

TAYT GİYİYORLARDI AMA...
Son dönemde iyice moda olan tayt 'legging'ler, erkek dünyasına girişini yapmıştı yapmasına. Fakat bu daha çok, feminenlikle özdeşleşmekten çok, soğuğa karşı bir önlem, pantolon altına giyilen koruyucu bir kıyafetti.

Ancak sınırların tanınmadığı moda dünyasında maskulen dünyanın kaleleri artık yavaş yavaş devrilmeye başladı. Külotlu çoraplar, sadece kadınlara özgü bir içgiyim olarak bilinirken şimdi erkekler de bundan nasibini aldı.

'Mantyhouse' ismiyle satışa çıkarılan çoraplar, pembe renkten çiçek desenlilerine kadar birçok çeşidi de beraberinde getiriyor.

Reklamlarında şort altına giyilen ve spor ayakkabıyla kombin edilen çoraplar, erkeklerden çok kadınları hayrete düşürdü. Şimdi 'çorabım kaçtı' şikayetlerine daha çoğul bir kalabalık katılacak.Buna şüphe yok!
biggrin.gifgp_305465.jpggp_305466.jpg

gp_305464.jpggp_305463.jpggp_305462.jpg

gp_305461.jpggp_305460.jpg

gp_305468.jpggp_305467.jpg
[/b]
Ara
aMyLee
afadersiniz ama oLdu oLacak etekde giyseLerdi ... irenç bişe yaa ..
Ara
Yorgun Yürek
Yakında onu da yaparlar Leyla'm Smile
Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
CaNaT
Bunları giyen zaten etekte giyer bea Big Grin
Ara
aMyLee
ercan hep onLar mı bakıcak kadınLarın bacakLarına ii oLdu böLe bizde onLara bakarız Big GrinBig Grin :eek: Big GrinBig Grin giyin gariii Big GrinBig GrinBig Grin
Ara
Yorgun Yürek
Ama Leylam öle diyonda çok iğrenç olurlar hea Big GrinBig Grin
Yani ben şahsen midem bulanır :yikildim::yikildim:
Ara
aMyLee
ağda yapıcakLar abLacım Big Grin Big GrinBig GrinBig Grin :eek: :eek: :eek:
Ara
CaNaT
Yorgun Yürek Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Ama Leylam öle diyonda çok iğrenç olurlar hea Big GrinBig Grin
Yani ben şahsen midem bulanır :yikildim::yikildim:

+ 1 milyon Big GrinBig Grin
bende görsem kusarım kanımca Big Grin çarpık bacaklı herifler nolcek Big GrinBig Grin
Ara
CaNaT
aMyLee Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ercan hep onLar mı bakıcak kadınLarın bacakLarına ii oLdu böLe bizde onLara bakarız Big GrinBig Grin :eek: Big GrinBig Grin giyin gariii Big GrinBig GrinBig Grin

yok yaa sütun gibi bacaklarıma bakcanız demiii Big Grin yok yaa
hayatta göstertmem Big Grin
göstertsemde elletmem zaten Big Grin ben sizin bildiğiniz erkeklerden değilim bikerem Big GrinBig Grin
Ara
aMyLee
BeRAtS Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yok yaa sütun gibi bacaklarıma bakcanız demiii Big Grin yok yaa
hayatta göstertmem Big Grin
göstertsemde elletmem zaten Big Grin ben sizin bildiğiniz erkeklerden değilim bikerem Big GrinBig Grin

oLumm yemeyiz bu masum erkek ayakLarını Big GrinBig Grin böLe dersiniz göz kırparsınız Big GrinBig GrinBig Grin

şiitttt yawrummm hepsi seninmi Big GrinBig GrinBig Grin
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  2010 Yaz Erkek Terlik Ayakkabı Aksesuar Modası MaSaL 0 831 08-21-2010, Saat: 09:23 PM
Son Yorum: MaSaL
  Karaca Erkek Koleksiyonu 2009 Modası _AL0n3_ 1 744 02-09-2009, Saat: 07:19 PM
Son Yorum: deli-kı@z

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 3 Ziyaretçi
  Tarih: 03-28-2024, 06:53 PM