:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rus Kızlarının Turk Kızlarından 10 Farkı.
rapunzel
sizin gibi erkeklerede onlar gibileri lazım zaten TongueBig Grin
tek düze güzellik onlarda ama bizde daha ne güzellikler var bilmiyorsunuz işte Big GrinBig GrinBig Grin
Ara
CaNaT
Big GrinBig GrinBig Grin only turkisch girl diyorum Big Grin başka bişi demiyorum.
Bağdata pirince gidemem şimdi Big Grin
Ara
rapunzel
Big GrinBig GrinBig Grin katılıyorum sana Big GrinBig GrinBig Grin
Ara
CaNaT
Big GrinBig GrinBig Grin bende katılıyorum
Ara
angel_from_hell
1-

ruslar bakımlıdırlar
türk kızları bakımsız oldukları gibi bide su üstüne çıkabilmek için her türlü bahaneyi anında üretmekten kaçınmazlar.
örn: ben rahat bir kişiliğim/grunge ım/tarzım bu/hergün saç yıkanmaz sonra dökülür

hicte bakımlı deiller

2-
ruslar uzun boyludurlar
bizimkilerin kıçları yere yakın olduğu gibi akılları da yere yakındır.
örn: ortalama türk kızı boyu türkiye de 1.62 dir. bu oran rusya da 1.76 lardadır.

bu konuda katılıyotum ruslar hakkaten cook uzun boylu

3-
ruslar parasızda olsalar eğlenmeyi bilirler
paranız olmadan heleki bir türk kızını dışarı çıkarmaya çalışın...
örn: canım bu akşam park ta içelim gel süper eğlenecez.... şaaaaaakk ...terk

onlar eylence nedir bilmezler..onlarınki sadece içki..onuncin bu onlara eylence geliyor

5-
ruslar her türlü teklife açıktırlar mantığını anlatabildiğiniz sürece.
türk kızlarının ilk cevabı her zaman hayır dır
örn: canım bu yaz tatile çadırla gidelimmi? -canım ben annemlerle gidiyorum!!!!

tabi acık olacaklar her türlü teklife...onlarla türklerin örf adetleri aynı deil...onıar icin hic bi şey farketmez yani

8-
rus kızları duygusaldır ve sonuna kadar götürmeyi hedefler
türk kızlarının işine gelmediği yerde tekmeyi yersiniz.
örn: bir rus kızının dediğini aynen yazıyorum
r.k. - if you eat bread i eat bread, if you drink water i drink water
t.k. - if you bring bread i go, if you bring water i have gone already

rus kızlarında zerre kadar duyqusallık yokkk
onlarcin sevgi deyilen şey yok...farketmez bugün biriyle yarın başka biriyle öbür gün başka biriyle ve böylece hayatları devam eder...bu da onlara eylence gibi gözüküyor...bunun neresi eylence?!

9-
rus kızları sorgusuzca güzeldirler abi !!!... bunu tartışmak bile gereksizdir. hatta acıyan gözlerle bizimkilere bakarlar...
türk kızları her zaman en güzeliz derler olmasalarda bunu kapatabilmek için her daim bahaneleri vardır

şöyle diyelim rus kızlarında yüz güzelliyi hic yok,yüzden hepsi fareye benzer
ama vücutları cok güzel....

bu benim şahsi fikirlerimdi
djseninim
Bunu yazan türkse neyseBig Grin
Ara
aYRis
Herkesin ayrı güzelliği, herkesin ayrı zekası, herkesin ayrı yapısı vardır. Farklılık zenginliktir arkadaşlar, önemli olan ben güzelim demek değil, güzelliği farkedebilmektir bence Smile Konu için teşekkür edemesemde, emeğe saygım sonsuzdur....
Ara
Soupisgoodfood
Antalya' da 3 yılını yemiş birisi olarak ikisi arasındaki farkları şöyle sıralayabilirim..(Bence tabii)

- Rus kızları tartışmasız daha güzeldir. 'Ama hepsi sarışın, ben esmerlerden hoşlanırım' diyorsanız yine yanılıyorsunuz. Esmer rusların birde masmavi gözleri olur ki tadından yenmez. Ayrıca bundan iki sene kadar önce Antalya' ya gelen rusların saçlarını siyaha boyatma modası vardı. Zannediyorum Antalya Antaya olalı böyle bir güzelliğe ev sahipliği yapmadı. Boyları 1.75in üzerinde, düzgün fizikli, bronz tenli ve siyah saçlı bu güzel hatunlar, hepimizin aklını başından aldı.

- Rus kızları kesinlikle daha sadıklar. Özellikle de Antalya' nın kızlarına oranla bu konuda türklere 1000 basarlar. Bu sebeple Antalya' lı erkeklerin evlenirkende tercihi büyük oranda Rus kızı yönünde oluyor. Size ayak uydurmak için öyle bir çaba sarederler ki, 'bu güzellik benim için bu kadar uğraşmamalı ya, ben kimimki' şeklinde kendinizden şüphe dahi ettirirler. Ailenize, çevrenize, örf ve adetlerinize oldukca duyarlı olurlar. Onların bu gayreti aşık olmanıza yetiyor diyebilirim.

- Rus kızları daha dürüsttür. Bu onların medeni düşünce şeklinden gelir. Yalancılık çoğu rus kızı için 'basitlik' göstergesidir.

- Türk kızları daha merhametlidir. Sevgilisine bir anne şefkati ile yaklaşması, askere gittiğinizde döktüğü gözyaşlarından bunu anlamak çok zor olmasa gerek.

- Türk kızları daha sevimlidir. 1.75 boyundaki seksi rusumuz eğlenmeyi ve eğlendirmeyi çok iyi bilir. Ancak samimi ve sevimli görünme konusunda yapıları buna engel olur. Eğer sevimliliği, sevgilisine çocuk taklidi yapan itici kız arkadaş' dan ibaret sanıyor ve bu şekilde bir kıyaslama içine giriyorsanız yanılıyorsunuz. Türk kızının içten gülümsemesi ile kıyaslamak bunu ispatlamak için yeter de artar bile.

- Rus kızları daha iyi niyetlidir. Nedense türk kızının tüm zekası, saçmalıklar yaratmak, sinsilikler, kendince olaylar kurgulamaktan öteye geçemez. Rus kızı zekasını tüm iyi niyetiyle erkek arkadaşına jestler hazırlamak, onu mutlu etmek adına kullanır.

- Rus kızları daha gerçekçidir. Türk kızları kafalarında kurguladıkları hayal aleminden yeryüzüne bir türlü inemez. Gerçeklerle yüzleşmekten kaçar ve gerçeklerin onu mutsuz edeceğinden korkar. Rus kızları ise gerçeklerin insanıdır. Eşine tüm hayatı boyunca her konuda destek olacakmış gibi bir görüntü çizer.

- Türk kızları daha şımarıktır. Kaçan kovalanır mottosuyla hareket ederler. Fazla değer verirsen bi tarafı kalkar. İlişki bittiğinde ilk arayıp 'pişmanım' diyecekte kendisidir. Rus kızları bu konuda da Türk kızlarına fark atar. Sahiplenmek onları kendinize bağlamanın en kolay yoludur. Her şey yolunda ve sizin bi tarafınız kalkmışsa, ruslar bunu indirmeyi iyi bilir. 'galibea biz anlaşamıyoruz, ne dersin ayrılalım mı?' derler, kalırsınız döt gibi. Sağlam gurur yaparlar..

- Türk kızları evlilik odaklı ilişkiye başlar, ilişkiyi sürdürür ve aynı ilişkiyi bu dşüncelerle çekilmez hale getirebilir. Rus kızı ise flörtünü bulandırmaz. Türk kızları gibi erkeklere evlenme teklifine kadar gelecek boyutta konuşmazlar. İlişkilerini sağlam bir şekilde yaşar ve erkeğin evlenme teklifini sabırsızlıkla bekler. İşte filmlerdeki erkeğin diz çöküp evlenme teklifi ettiği anlar bu tip kızlarla yaşanabilir. 'Aşşkoooom bizim sonumuz ne olacaak' gibi eblek eblek konuya girme çabası içinde olmazlar. bu konuda asil bir duruşları vardır.

- Rus kızları daha zevklidir. Nerede ne giyineceğini iyi bilir ve cuvalda giyse kendine yakıştırır. 1.5 metre boyunda olup converse giyen kızlarımıza oranla çok daha kadınsı, çok daha seksidirler. Türk kızlarının arabesk sevgisinin ve salga sümük ' seviyoom seviyoom' yakarışlarının dışında, Rus kızlarının ilişkiyi bu hale getirmesi düşünülemez. Tartışmaktan kaçar. Ve asla bu şekilde arabesk motiflerle bezenmiş bir ilişkiyi size yaşatmazlar. Seviye, saygı, medeniyet ve sadakat ön plandadır.

not: Bir güzel cümleye size aşık olup, ömrünüzün sonuna kadar sizi sırtında taşımaya, hatalarınızı görmezlikten gelip, sizin için ağlayan, belki de canından vazgeçen türk kızları her zaman tercih sebebidir. Seksilik, güzellik geçici, muhabbet bakidir.Yeri geldiğinde bir kuru ekmeğe razı, çocuklarına kendi canından çok değer veren türk kızları kimseyle kıyaslanamaz bile. Anlamlı bakışları, büyük bir tutkuyla size sarılmaları aslında rus kızlarının olumlu bir çok artısını silip süpürmeye yeter. Yukardaki objektif kıyaslamada her ne kadar Ruslar baskın çıkıyor gibi görünsede, uğurunda ölmeye değer tek kız, elbette türk kızıdır.
Ara
ѕαкℓı@мѕı@η
Alıntı:Uğurunda ölmeye değer tek kız, elbette türk kızıdır.

Bir kiz oldugum için, bu söylenilenleri üstüme alindigimdan böyle bir yorum yaziyorum sanilmasin .. Güzellik çirkinlik pekte takmadigim bir durumdur, güzel guzeldir, cirkin cirkindir bunu insanlarin yüzüne vurmak söylemek yanlistir diye düsünüyorum ki Allah'in yarattigi herhangi birseye ki bu bir insansa çirkin demeninde pek dogru oldugunu sanmiyorum .

Ben Fransada kaldigimdan Ve yabancilarla cok içli disli oldugumdan biliyorum ki bunlara Ruslarda dahil .. Pekte sevgiden asktan isimlerinden söz ettiren insanlar degiller.. Onlarin tabiri caizse özgürlükleri, Erkeklerinde amaçlari belli oldugundan hemen bir Rus kizinin kapisi çaliniyor.. Bu rahatligi bir Türk kizina yapamazlar.. Bu yüzden mi yargilaniliyor Türk kizlari bilmem ama iyide oluyor.. Onlarin özgürlük, her istedigimi yaparim-Lari bizim Namus dedigimiz Kavram oldugundan bukadar rahat davranamiyoruz ..

çevremde çok Rus kizlariyla beraber olan insanlar gördüm, Tanidim ki kimiside Arkadaslarimdi ama Noldu sonuç Asik olduklarindan degildi . .

Ne demisler sarisinin adi var esmerin tadi var Big Grin {ne alakaysa}
Ara
Masal_yuzLu
kanatlı_meleq Adlı Kullanıcıdan Alıntı:asLınDa haKlı sayıLmaz . . . ama bi örnekTé bénDéNn

[b][SIZE=2]Rus kızLaRı türkiyeye türisT oLarak géLdiindé nataşalık yapaR [/SIZE]
[SIZE=2]Türk kızLaRı Ybacı ülkeye GeLDikLéRndé TürK bayrağıyLa GéSéRLéRWink

Ama ciddén komıkmişş Big GrinBig Grin (yanlışş olSaDa ) Big Grin
[/SIZE][/b]

Evt bu konuda haksızlık yaptığını düşünyorum eğer birine nataşa dersen kabul ama geneleme yaparsan Bence ''SİBEL KEKİLİ'' bir rus DEÄžİLDİR!.. Anladın bence ne demek istediğimi...

10 Farkın onuda çok mantıklı Smile
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  TüRk YaLanLaRı :D p£r!k!z! 2 478 04-15-2022, Saat: 02:11 AM
Son Yorum: wildfang
  amerikan ve türk replikleri florya 5 629 04-14-2022, Saat: 04:05 AM
  Türk imza Stili gngr 2 477 04-12-2022, Saat: 11:53 PM
  turk olumleri soyle 2 465 04-11-2022, Saat: 04:22 PM