:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Y?re?imde Karlar Ya??yor...
MasaL_perisi
schneebildtina1vo5.gif

Sen bahar?n ya?murla getirdi?i ?zlemdin i?imdeki...Nedeni ni hala ??zemedi?im bir ?zlem!...Niye ?zl?yorum seni bu kadar...Neden bu kadar benimsin, benimlesin? Anlamakta zorland???m, anlatamad???m ?zlemimsin...

Bahar ya?murlar? gibi ?isil ?isil ya?d?n y?re?ime...Topra??n suyu ?z?msemesi gibi , y?re?im hissetti seni...Niye bu kadar ge? kald?n?...
Ke?ke seni daha ?nce tan?sayd?m...
Ke?ke seni sensiz ya?amak zorunda kalmasayd?m...
Ke?ke bir ?mr? seninle payla?sayd?m...
Ke?ke....
Karl? da?lar?n zirvesini bilir misin? Ben ?u an doruktay?m...Bir ad?m atsam sanki b?y?k bir ??? d??ecek y?re?ine...Korkuyorum... Yan?ma gel desem gelemezsin; her yer kar tuzaklar?yla dolu...Gel desen ben gelemem; aya??mda buzdan prangalar... Ben karl? da?lar?n prensesi, sen ye?il vadilerin prensi olarak t?pk? masallardaki gibi...
Y?re?im burada buz tutmu?tu ama senin sevginle ?s?t?yorum onu...G?ne?in g?len y?z? bile yetmiyor buzlar? eritmeye... Karl? da?lar?n tepesinden hayk?rmak istiyorum yine de....Sesimi duyura bilir miyim sana? SEN? ?OK SEV?YORUMMMMM...Sesim eko mu yapt? ne? ...B?y?k bir ????n y?re?ine yuvarland???n? g?r?yorum...Y?re?in ac?d? m??...Senin bana k?yamad???n gibi ben de sana k?yamam...
Da?lardaki karlar bir g?n eriyecek mi acaba? Ben ??? d??ecek endi?esinden kurtulup rahat?a sevdam? hayk?rabilecek miyim?... Da?lardaki karlar erirse bir g?n; seni ye?il vadinin s?rtlar?nda bulabilecek miyim?...

jahreszeiten00023lr5.gif
O Vadide bir Zambak hep eksik olacak...
Ara
YARGIÇ
özlem ve sevda adım kadar iyi bilirim ben onları
eline sağlık pericim....teşekkürler....
Ara
MasaL_perisi
BendeSad
Ve umutsuzluklarıSad
Ara
YARGIÇ
işte bu sonuncusu olmadı olmaması gereken birşey umutsuzluk!!!!!
Ara
MasaL_perisi
O da bir duygu...
İçinde bir yer edindiyse kendine kolay atılmıyor....
Ara
YARGIÇ
bu olmaması gereken bir duygu bana göre olmamalı....
Ara
MasaL_perisi
Kim kendine göre duyguları seçebildi ki?
Ara
YARGIÇ
bence insan yaşamak istediklerini yaşıyor hayatta duyguları zamanla eğitmeyi öğretebiliyor insan .....
Ara
MasaL_perisi
İnsanın içindeki en vahşi tarafı...Duygular...
Ve biraz da cahilerSmile
Eğitimi kabul edemezler...
Sadece görgü kuralara uyarlar
Ara
YARGIÇ
MasaL_perisi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:?nsan?n i?indeki en vah?i taraf?...Duygular...
Ve biraz da cahilerSmile
E?itimi kabul edemezler...
Sadece g?rg? kuralara uyarlar

?imdi bu vah?ili?e inan?r?m
ama bir nokta var en ince taraf?ndan umut ?ok farkl? bir olay farkl? bir duygu di?erlerinden herzaman varolmal? bence insan?n y?re?inde en az?ndan bu y?netilecek bir duygu.ne kadar inkar etsede insan hep olur zaten y?re?inde yar?nlara dair bir umut ve bunun gibi bir?eyler.asl?nda fark?nda olmadan bir ?ok duygumuza y?n veririz asl?nda onlar bizim istedi?imiz ?ekillere girerler ama getirdiklerini kabul etmeyincede su?u onlara at?p y?rtmaya ?al???r?z.hani ?u olay varya insanlar k?t? bir?ey yapacaklar? zaman ?eytan diyor ki diye ba?lar c?mleye...neden ?eytan? su?lamak kolay ??nk? ad? ??km?? dokuza inmez sekize...duygularda ?yle a?ka hep ac? taraf?ndan bakar insanlar g?zelli?ini g?sterenler nadirdir...insan her?eye bir su?lu bulma tela?? i?inde i?te kendimizden korkuyoruz san?r?m......
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 03-29-2024, 03:39 PM