:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
deniz kısı özge
Rüya Güzeli
meRwe O paStaneyeßnde qittim ßiLion mu Big Grin Snde qüseL ÇıkmıŞın yeneRikonun koLuda qüseL çıkmıŞ ehuehu xD
Ara
lazmurat
Tek KElimeyLe Dadlusun......Big Grin
Ara
_AL0n3_
güzeL fotoğraflar allah sevdiklerine bağışlasın Smile
Ara
can yoldaşım
blue_belial Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Vaaav. saclar felaket olmus. yakıyo ortalıgı

gamze Big Grin ne dıcem sana. ınan cıdden ve ıcten gelerek soyluyom Big Grin
kızla o kadar dalga gecıyosun ama, Ozge yle senı yanyana koysalar, bunlar kardes deseler kımse ınanmaz Big Grin
yanı sen sen ol ozgenın etrafında dolasma sönük kalırsın Big Grin

10 uzerınden 9 verdım. ( 1 puanıda, Gazme gıbı bı kardesın oldugu ıcın kırıyorum Big Grin )

Allah sevdıklerıne bagıslasın

bak faruk sende söylüyon saçlar feleket Big Grinolmuş diee sen böyle söyleyince özgenin hoşuna giiti ama ben felaket olmuş diyince kendini yırtıyooo:hihi

hehehehBig Grin özgeyle hep dolaşıyodum zaten sönük kaldığım için mi ondan önce ewlendim ahahaaah:yikildim::yikildim::yikildim:o da ewde kaldı?

1 puanı kırmasaydın özge bana kurban olsan ona 15 kntr attım bikeresindeBig GrinBig GrinBig Grin

Ara
blue_belial
Alıntı:bak faruk sende söylüyon saçlar feleket biggrin.gifolmuş diee sen böyle söyleyince özgenin hoşuna giiti ama ben felaket olmuş diyince kendini yırtıyooosmiley36.gif

hehehehbiggrin.gif özgeyle hep dolaşıyodum zaten sönük kaldığım için mi ondan önce ewlendim ahahaaahyikildim.gifyikildim.gifyikildim.gifo da ewde kaldı?

1 puanı kırmasaydın özge bana kurban olsan ona 15 kntr attım bikeresindebiggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gif

Sen adamın aklını celıp kotu emellerıne alet ettın. Big Grin
ozge sen gıbı seytan degıl barı Big Grin

o degıl ben dıyom acaba senı hastanede karıstırdılarmı doktorlar Big Grin
sen o aıleden gelmıs olamassın Big Grin

hem sen basta ozge ve bılumum forum uyelerı olmak uzre. hepsıne kurban ol Big Grin çirkef şey Big Grin koca bulmuşmuş Big Grin
Ara
can yoldaşım
blue_belial Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Sen adamın aklını celıp kotu emellerıne alet ettın. Big Grin
ozge sen gıbı seytan degıl barı Big Grin

o degıl ben dıyom acaba senı hastanede karıstırdılarmı doktorlar Big Grin
sen o aıleden gelmıs olamassın Big Grin

hem sen basta ozge ve bılumum forum uyelerı olmak uzre. hepsıne kurban ol Big Grin çirkef şey Big Grin koca bulmuşmuş Big Grin

ahahahahah Big GrinBig GrinBig Grin sizde ewde kaldınızzzzz
naberrr:yikildim::yikildim:abartma ya ben 1 şeytan 2 alttarafı yaniBig Grin

bi kere ben ewde doğdum karışmama imkan yokkConfusedmiley17: ebem war benim doktorum yok:Smile

Ara
blue_belial
Ben evde kalmadım Big Grin halımden memnunum cok sukur
sımdıden evlenıcek kadarda aklımı yıtırmedım Big Grin

sen o zaman kesın radyasyon cukuruna dustunde kısılıgın degıstı Big Grin
Ara
blue_belial
hem gece gece ruyandamı gordun sen forumu ne iş Big Grin
Ara
can yoldaşım
blue_belial Adlı Kullanıcıdan Alıntı:hem gece gece ruyandamı gordun sen forumu ne iş Big Grin

uykum yokkk beee napımmmBig Grin

bide aramızda kalsın özge küçükken beni yere düşürmüş:yikildim:
Ara
blue_belial
Big GrinBig Grin

ss baksana adem geldımı ya?
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-03-2024, 12:12 AM