:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bırak Aksın Gözyaşlarım Sonsuzluğa..
ÇiLeK
Neden Hep "Sevgiyi" Sen Öldürüyorsunda Mezarını Kazmak Bana Düşüyor ?!
ÖyLe Alıştım Ki CesetLerini Gömmeye En Son O Siyah KEfenin İçinde Kendi ÖLümü Gömdüğümü İnan Farkedemedim...

Şimdi Benim KatiLim Kim ? Sen Mi Yoksa Ben Mi ?

Hep Bi FARKIMI Aradım Durdum Ya Bunca Zaman ! Benim DiğerLerinden Bir Farkım OlmaLıydı Dedim Çünkü DiğerLerinden En FazLa Ben SEvdim Seni En Çok Acını Ben Çektim..
Bunun İçindi BeLkide Beni Simsiyah Bir Kefene Layık Görmen!

Siyah Benim Rengimdi Çünkü
Matemim // İsyanımdı...

Ve Sen Yine Benim İyiLiğim İçin ÖLdürmedin Beni ! Bunu Yine Kendin İçin Yaptın Çok Acı Çektiğim İçin DeğiL...
Çünkü Uğruna ÖLmüş Bir Kız Olucaktı Sonunda !
Ve Sen Bundan Utanç DeğiL Sadece Gurur Duyucaktın..
İnan Artık Acımıyor Can'm Kangren Olmuş Bir Parmak Gibiydim Zaten Hissetmiyordum Artık Hiçbirşey Acıysa Acı Gözyaşıysa Gözyaşı Kayıpsa KAyıp Vermiştim İşte Uğruna VeriLebiLicek Herşei...

Bir Nefes Vardı HaLa Adını Ağzımdan Düşürmeyerek Senin İçin Tükettiğim...Onuda Çektin Yavaş Yavaş...
Gömdün Simsiyah Bir Kefene...

|Artık DiLimde BiLe DeğiLsin|
Ara
ÇiLeK
[SIZE=6]UzakLaş . . . yOksa Sana DokunuruM[/SIZE]
yOksa yasak tanımamvirgs.gifGünahkaR oLursuNvirgs.gifGünahıN oLuruM. . .

[SIZE=6]Görmevirgs.gif GörurseN hatirLamA[/SIZE]
hatirLarsan aÄžLamA.

[SIZE=6]GeLmevirgs.gif yOksa Sana DokunuruM . . .[/SIZE]
Dudaklarina konariMvirgs.gif Gözlerini esir aLırım GeceLerce KöLem oLursuN ...

Benden baskasina yasatmam Senivirgs.gif tarihini vururumvirgs.gif anilarini asarim yuregine sapLarim kendimivirgs.gif bedeninde yatiya kalirimvirgs.gif teninde
BekLeriM GeLeceqimi . . .

[SIZE=6]YakLaşma . . . Seni aLirim[/SIZE]

senin oLurumvirgs.gif özgürlügüne yoLdas oLurumvirgs.gif sensiz dusunceLerim toprak oLurvirgs.gif yuzunde GunesLer bekLerimvirgs.gif gitmezsen sana dokunurum sahiplenirim seni. [INDENT]
Sana Aşkı YaşatırıM daha küçük aşkLara katLanamazsin..
[/INDENT]
[SIZE=7]"BenimLe ÖLürN''[/SIZE]
Ara
ÇiLeK
Artık yazmayacağım! ..

Kalemimle vedalaştığım gündür bu gün..Kalemimin gözyaşlarıdır bunlar! ..
Kırk yıllık kadim dostumvirgs.gif can yoldaşımvirgs.gif lisanımvirgs.gif feryadım ve gönlümün sesi “kalemimi kırıyorum! ..” Ve kalemimi kırarkenvirgs.gif içimde ki bomba’nın da fitilini ateşliyorum! .. Ben de yokum artık…. Kalemim gibi! ..

Çünkü; “ARTIK YAZMAYACAÄžIM”

Kalemiyle “yaşar” şair ve… ve “kalemiyle ölür! ..”
Sen; ister “intihar” de bunavirgs.gif istersen cinayet! .. Ben mağduruyum bu infazın suçlusu değil! ..
Madem ki “AŞK” koca bir yalandıvirgs.gif madem ki ben “yalan’ı sevdim” madem ki yalanlarla beslenipvirgs.gif yalanlarla ümitlendim ve madem ki sonunda tükendim o halde ben; “yalan” bir kalemşördüm nihayet! ..

Ve sen;
Konuşanvirgs.gif ağlayanvirgs.gif yazanvirgs.gif çizen ve susan! .... SEN! .....

Konuştuğunda;
Anlamlandırmalıydın bütün sözcüklerivirgs.gif soyutlamalıydın tüm yanlış anlamalardan… Sesin duyulmalıvirgs.gif anlaşılmalıydı ne dediğin! .. Yerine ve zamana göre değiştirmeden…virgs.gif her hal ve şartta korkmadan….virgs.gif dişlerinin arasında ezmeden kelimeleri….. böylece konuşmalıydın! ...

Çizdiğinde;

Çocuksu sevinçlerimivirgs.gif korkularımı çizmeliydin tuvalinevirgs.gif sonra bir fırtına resmi ve kasırga… sonra “tufan”
Ve geriye kalan enkaz ve harabeleri göstermeliydi her fırça darbesi.. Siyah siyah noktaları damlatarak tuvalin beyaz yüzünevirgs.gif gözyaşlarımı resmetmeliydin! .. Çizdiğinde böyle çizmeli anlamlandırmalıydınvirgs.gif bir anlamı olmalıydı çizgilerinin! ...

Ağladığında;
Çaresizliğini gölgelemekvirgs.gif zayıflığınıvirgs.gif korkaklığınıvirgs.gif basiretsizliğini saklamak içinvirgs.gif
Gözyaşlarının ardına sığınıp “aczin” parçası olmakvirgs.gif itiraf edemediklerinden kaçmak ve sıyrılmak içinvirgs.gif
Yapamadıkların adına değilvirgs.gif “yapmadığın” ve “tercihlerini” kendi istediğin şekilde kullandığın sonuçlar için “ağlamamalıydın! ..”
Ağladığındavirgs.gif bu; Yüreğinin ağlaması olmalıydıvirgs.gif gözlerinin değil! .. Riya kokmamalıydı dökülen yaşlar… Ağladığın da böyle ağlamalıydın! ..

Yazdığında;
Sivri olmalıydı kaleminvirgs.gif kelimenin en hasınıvirgs.gif cümlenin en vuırucu olanını seçmeliydin…virgs.gif içimi titretmeli nefesimi kesmeliydi vurguların! .. Aşk kokmalıvirgs.gif sevda tütmeliydi satırlarınvirgs.gif yazacaksan böyle yazmalıydın! ..
Daha sonra pişman olup üstünü çizmeyeceğinvirgs.gif silgi kullanıp silmeyeceğin şeyler olmalıydı! ..

Sustuğundavirgs.gif ki; susmuştun! ...

Bende susacağım! ... Lakin senin cehennemin olacak benim suskunluğum! .. Sindirerek oku! .. Tekrarı olmayacak! .. Bir şairin susuşu “Kıyametin kopuşu” kaleminin kırılması ise “depremlerin sonucu” gibidir! ..

Hülasa;

Senin için dün ne yazılmışvirgs.gif hatta düne kadar yazılmış ne varsa hepsini yakıyorum! .... Kalemimin kırık parçalarını da! .... Yüreğimi ve tüm yaşanmışlıkları karanlığa fırlatıyorum! .. Şaire yaraşır biçimde “ŞAİRE AİT NE VARSA” katlediyorum! .. Senin yarım bıraktığın “cinayet teşebbüsünü” katliamla tamamlıyorum! ..
Konuşan tek yanımı “Kalem’imi de” susturuyorum! ....
Yoluna çıkacak tüm yollardan dönüyorvirgs.gif yoluma çıkan tüm yollara “barikatlar” kuruyorum.. Hayatından eksiliyorum… Sen; eksiği hissetmesen devirgs.gif “eksiklikten bahsetmesen de”
Var olduğu “iddia edilen” dostluğuvirgs.gif arkadaşlığıvirgs.gif yarenliği ve yine “Var olduğu yalanına” kendimi inandırdığım aşkıvirgs.gif sevgiyivirgs.gif sevdayıvirgs.gif mazinin çöplüğüne ve bilinmezliğin zindanlarına gömüyorum! ....

Geriye;
Ne anlatılacak bir masal(!) virgs.gif ne közüne üfleyecek rüzgarvirgs.gif ne yanaklardan süzülecek bir damla nedametvirgs.gif ne tebessümle yad edilecek bir anıvirgs.gif ne de muhabbete dair bir konu bırakıyorum! ..
Yarınlara bakarkenvirgs.gif ibretle temaşa ettiğim “umutların” yok oluşunu gördükten sonravirgs.gif geriye bakıp “her ne varsa” mazide tarumar ediyorum! ..

Makalevirgs.gif şiir veya edebi bir kompozisyon değildir bu yazdıklarım..

“Susmadan” az önceki son nefes alışlarımdır! ..

ŞAİR SUSMUŞSA ÖLMÜŞ DEMEKTİR VE ÖLMÜŞTÜR ŞİİRLERİNDE KİM VARSA! ..

'Gönlüm sevmeden önce ne bir çöldü ne vaha
Sen arkanı döndün ya! .. Gayrı yazmam bir daha! ...
Ara
gülay
Hepsi çok güzeldi yüreğine sağlık hilal...
Ara
aMyLee
''Öyle bir sevdanın omzuna yasladımki başımı
YoLuNa yüReğiMi SeRMeYe DeÄžeR!

Sevdamı Yüreğinde SakLa YeTeR!!! ''

''harika tek keLimeyLe ..
yüreğin dert görmesin ! ''
Ara
TutkuM
Mükemmel canımın içi her zaman ki gibi ...
Mutluluklar seninle olsun...

Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Bırak Uyusun Duygularım..! ROSE 5 479 04-13-2022, Saat: 12:45 PM
Son Yorum: wildfang
  Şimdi bu satırları ertelenen gözyaşlarım aksn diye yazıyorum eRCi 13 948 04-12-2022, Saat: 09:59 AM
  Birak Sewdigimi Ey Uzak Sehir ÇiLeK 3 369 04-10-2022, Saat: 08:50 AM
  Hedefim SonsuzLuga YoL ALmaktir .. Stinq 2 432 04-02-2022, Saat: 08:41 AM
  !!! Birak Beni YaLnizLigima !!! eRCi 3 407 04-01-2022, Saat: 09:46 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-16-2024, 06:02 PM