:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1 Yıl oldumu?
€BeRimSin
Eski dostlarla dosdogru dost olunur geçmiste. O seni anlar sen onu... Hiç konusmadan, tek sözcük dahi tüketmeden, bir sonbahar vakti demliklerce zehir gibi çaylar içilir birlikte. Sonbahar birlikte koklanir hiç konusmadan ve içilen demlerin yogunlugu kadar agir yasamlar paylasilir o sessizlik ve tarifsiz zaman dilimlerinde ...

Yol arkadasi olunur, yoldas olunur eski dostlarla. barikatlarda yanyana dövüsülür. En mahrem mektuplarin çekincesizce emanet edilecegi tek kisidir o ...

... Ve gözyasi dökülecekse aranilan omuzdur onunki. Ne var ki heryerde, kalabaliklarin ortasinda kandan gözyasi dökülür ama o omuza bir gözsürmek korkutur insani kimi zaman. O agladigini görmemelidir. Agladigini görmesini istemedigini de bilmelidir; ve bilir. Adini nasil biliyorsa öyle bilir.

En güzel günaydinlar onadir. En tahakkûmsüz baskaldirilar ona karsidir. Onlar eski dostlardir. Komsu camini kirdiginda adi asla verilmeyecek kisilerdir onlar.

Onlar hep güzeldir. Saçi basi özlenir. Yillar geçer, anilar agir çekimde batar gözlere. Bir tane de fotografi yoktur. Ve hiç olmamistir da ne garip. Nasil olur bilinmez bir vakit gelir onlara eski dost denir meclislerde adi geçince ...

'Eski' olsalar da dost sözcügünü hep haketmislerdir.

Hoşgeldin ...
blue_belial
Alıntı:Eski dostlarla dosdogru dost olunur geçmiste. O seni anlar sen onu... Hiç konusmadan, tek sözcük dahi tüketmeden, bir sonbahar vakti demliklerce zehir gibi çaylar içilir birlikte. Sonbahar birlikte koklanir hiç konusmadan ve içilen demlerin yogunlugu kadar agir yasamlar paylasilir o sessizlik ve tarifsiz zaman dilimlerinde ...

Yol arkadasi olunur, yoldas olunur eski dostlarla. barikatlarda yanyana dövüsülür. En mahrem mektuplarin çekincesizce emanet edilecegi tek kisidir o ...

... Ve gözyasi dökülecekse aranilan omuzdur onunki. Ne var ki heryerde, kalabaliklarin ortasinda kandan gözyasi dökülür ama o omuza bir gözsürmek korkutur insani kimi zaman. O agladigini görmemelidir. Agladigini görmesini istemedigini de bilmelidir; ve bilir. Adini nasil biliyorsa öyle bilir.

En güzel günaydinlar onadir. En tahakkûmsüz baskaldirilar ona karsidir. Onlar eski dostlardir. Komsu camini kirdiginda adi asla verilmeyecek kisilerdir onlar.

Onlar hep güzeldir. Saçi basi özlenir. Yillar geçer, anilar agir çekimde batar gözlere. Bir tane de fotografi yoktur. Ve hiç olmamistir da ne garip. Nasil olur bilinmez bir vakit gelir onlara eski dost denir meclislerde adi geçince ...

'Eski' olsalar da dost sözcügünü hep haketmislerdir.

Hoşgeldin ...

Hosbuldum. eywallah...
Ara
bidely
Hoşgeldin Smile
Ara
blue_belial
Hosbuldum saolasın
Ara
d€n!z kısı
HoşgeLdin Faruk bende geLdimSmile
blue_belial
Hosbuldum saolasın Smile
sende hosgelmıssın.

gamzeyı evermıssınız sonunda Big Grin
Ara
My_LiFe
Adını Bende Bir Kaç Defa duydum,

Hatta bir Kaç defa'LarLa kaLsa Tongue

Neyse..Tekrar Hoşgeldin..
Ara
blue_belial
Smile ksr bakmadın ıns

Hosbuldum arkadasım saolasın. eyw
Ara
d€n!z kısı
blue_belial Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Hosbuldum saolasın Smile
sende hosgelmıssın.

gamzeyı evermıssınız sonunda Big Grin
bende hoşÃŸuLdum saoL Smile
hea kaçtı ewLendi + onun bi küçüğüde ewlendi ben ewde kaLdım gaLißa ehuehuBig Grin
blue_belial
Bosver evlenme. ben bı pansıyon acıcam "Şendullar Pansıyon" musterı lazım Big Grin
tum bekarları toplıcam
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-27-2024, 10:01 PM