:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Su-sardım!
bidely
hani susardım!asLında ben konu$urken biLe susardım..sana su-sardım...adını aLır yanıma kana kana susardım!hani bazen yazıya mürekkep biter , aLfabeLer harfLerini yitirir tek tek , keLimLer daha çıkmadan düğümLenir ya boğazda , i$de öyLe susardım!
vakti qeLmez sanırdım,hayatındaki bütün kadınLar qibi,kendi vebaLine beni kurban edeceğin qünün,oySa nede çabuk unuttum annemin bana sütünü çOk qördüğü dünü!qitmek için bahane aradığımı sanardın ya hep sen,biLemedin!
qitmeye bahanem çOkdu da , bEn hep kaLmak için bahane aradım!

hzn24fe0gs0.jpg
Ve yine $imdi,

qeCe benden memnun;karanLığına yakıştırıyor hüznümü..yüReğim senden qidenin değiL sende kaLanın yaSında..bEnse siyahLa beyazın araSında,bir meLodinin tamda es kıvamında..akLım herhanqi bir namLunun ucundayken bedenim intiharımın yanı ba$ında!
aLdığım her nefes sensizLik kokuSunda...
ve sevdam , sevdamsa terk-i diyar kOrkusunda!

bazen ağLarımda ben kızma... ne deği$ir ki hayatımda.. oLsa oLsa bir ameLiyat masası soğukLuğunda sıcakLığın oLmaz..hiÇbir qün ''qün-aydın'' oLmaz!
eve qeLme teLa$ı içimi sarmaz..
bir kız çocuğu anne demeyiverir adıma!
Sanırım bu sefer zor oLmayacak susmak dediğin..
en fazLa bi sus daha diyiveririm susu$uma!

[b]Artık bittik ya senin nazarında,biri bana öğretmeLi nasıL siLinir nefrete değmi$ son sözLer akıLda?[/b]
Le$e değmi$ qözLerimi sana mahrem bana haram kıLan,beni sana yabancıLa$tıran bir sevdaya kaç can borCu vardı bu bedenin ki aLa aLa bitiremedi bu a$k dediğin!
Ara
asi_ve_mai
güzel paylaşımın için teşekkür ederim bidely..
yüreğine sağlık...
Ara
balkesliii
qitmek için bahane aradığımı sanardın ya hep sen,biLemedin!qitmeye bahanem çOkdu da , bEn hep kaLmak için bahane aradım!
harika bu kismi beni anlatiyor galiba Sad yüregine saglik
Ara
bidely
Okuyan gözlerinize sağlık
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-16-2024, 02:45 AM