:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ne düşüştü bee:D
oguz19
vaktiyle bi genc liseli çift varmışBig Grinbunlar otobüse binmişler ama nasıl mutlular nasıl anlatamamBig GrinBig Grinkakara kikiri böle otobüsteki herkes pis pis bakıyo ....liseli genç benim o sıralar neyse benim böle acaip huylarım vardır otobüste garip sesler falan çıkartırım yanımda kim varsa gülme krizlerine girerizBig GrinBig Grindurum iyice koptu biz artık olduığumuz yerde araba sürüyoruz elimizde direksiyon yok millet bakıyo biz kopuyoruz gülmektenBig GrinBig Grin

veee hain şöfer yaptı yapacağını.....

ani bi fren cooortttt!!!! herkes bi yere tutunmuş biz iki salak...=( önce serabı gördüm otobüsün önüne doğru uçmaya hazırlanıyoduki koluma sarıldı sonra ikimizi birden körüklü otobüsün tee en başında yerde gördüm!! o nasıl bir düşüştü sanki bizden rahatsız olan amcaların teyzelerin intikam ateşi gibi.....ben ona baktım o bana önce bi süre utandık sonra ben tutamadım kendimi başladım gülmeye meğer o kadar çok adam varmış ki gülmemek için kendini tutan otobüsün yarısı gülmüştü yaa şimdi bile aklıma geldi tüylerim diken diken oldu rezilim benn rezilimmmmmBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
(¯`•._ αѕιρяєη
:yikildim: ayni ben ya Big Grin otobuste ne maskaraliklar yapardik sanki bizim malimiz karsi lisedekileri filan almazdik otobuse ne gunlerdi ya Big Grin
Ara
oguz19
lise en güzel zamanlardı be wala hayatın en gırgır zamanlarıBig Grin
Ara
(¯`•._ αѕιρяєη
aynen cok girgir samata mukemmeldi ya Big Grin
Ara
DeRiN_SeSsİzLiK
Smile bu iş en cok gülmeye cekınenlere yaramış
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi