:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
İtiraf ediyorum başbakanımızla gurur duydum..=)
İNCE_SIZIM
İtiraf ediyorum başbakanımızın davosta verdiği tepkiyle gurur duyuyorum...Helal olsun..ayakta alkışlıyorum..muhafezekar yapıya sahip olmama rağmen doğrusu başbakanımızı pek hazetmem ama bu ülkede onun yerine gelecek daha iyi birinide göremiyorum kötünün iyisi olarak görüyorum...ama bu yaptığı davranış ayakta alkışlanacak tarzda...ve siyasetçiler arasında başbakanımızın yapacağını yapacak tek bir kişi göremiyorum orda başbakanımızın yerinde gündemdeki başka bir siyasetçi olsa başbakanımızın tabiriyle ''SÜNEPELİK'' yapardı...Hoşlanmadığım bir çooook yönü var ama burda onunla gurur duydummmmmm=)
Ara
(¯`•._ αѕιρяєη
Bende Helal olsun diyorum gurur duymak nedemek boyle koltuklarim kabardi dedim iste bir turk iste bir musluman korkak deil helal olsun nasilda savundu kardeslerini ama yookk yaramaz insanlara !
Arkadaslar gozunu acsin artik bu millet lutfen Allah rizasi icin ! Yurekten kutluyorum ve butun dualarim onunla !
Ara
Rüya Güzeli
ßnDe quRur Duydum onLara öyLe ßi Cvp öyLe ßi insanLık LazımDı yeRi we Zamanı Süper oLdu "cuk" Die Oturdu (=
Ara
Primeval
Bende takdir ettim ama yanılıyorsun.Osman Pamukoğlu da yapardı bu hareketi.
Ara
deli-kı@z
siyaset içerikli bu konu ben almayayımBig GrinBig Grin
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Ne İsyan, Ne İtiraf, Yalnızca Sitem !!! CaNaT 8 1,352 07-06-2009, Saat: 01:39 AM
Son Yorum: sıla
  bende itiraf ediyorum !!! (¯`•._ αѕιρяєη 38 1,665 02-27-2008, Saat: 10:34 PM
Son Yorum: (¯`•._ αѕιρяєη
  isTifa eDiyoruM (; GCLRNFNS 4 626 06-19-2007, Saat: 07:58 PM
Son Yorum: asi_ve_mai

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-03-2024, 04:57 AM