:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Seni Ben Kaç Kere Sevdim
Dostcu
11j885l.jpg

Seni Ben Kaç Kere Sevdim
mainboardnokta.gif

Yazım tüm sevenlere... Sevmekten öte yürek yarası çekenlere... Tamamsmilev.gif okuduktan sonra gülelim geçelim amasmilev.gif bugün tuşlara bir hüzünlü dokunuyor ellerim. Aynı eller alttaki satırların müsebbibini aramama izin vermiyor. Dostlar sanki bugün benim içimde bir hüzünlü şarkı çalıyor.

Kaç kere geldin hayatıma? Ve sonra kaç kere gittin? Ben durgun sularda yüzerkensmilev.gif sen çalkantılı bir denizdin. Medcezirlerinle kumdan kalelerimi devirdin. Geldin gittinsmilev.gif geldim gittin... Söylese canımsmilev.gif ben seni kaç kere sevdim? “Seviyorum” cümlesi bile yetersiz kalır mı bir duyguyu anlatırken? Hani laf cambazıydım bensmilev.gif kelimelerimi yitirdim seni seyrederken.

Şimdi soruyorum... Madem ki gidecektinsmilev.gif niye geldin? Madem ki beni hiç olmadığı kadar kimsesizsmilev.gif öksüzsmilev.gif yetim bırakacaktı yokluğunsmilev.gif neden doldurdun hayatımdaki boşluğu? Bıraksaydın yüreksmilev.gif içindeki koca delikle yaşamaya devam etseydi. Alışmıştı ne de olsa...

İşin kötüsüsmilev.gif nice şairde sonradan ilhama dönüşen acılara da benzemiyor benimki. Ne sadece gözlerin özlediğimsmilev.gif ne sadece ellerinsmilev.gif ne sadece kokun... Sensiz de yapabilirim sanıyordum ama yanılmış içim. Daha gitmek için arkanı döner dönmezsmilev.gif her şeyini özledim.

Alıntı..
Ara
ufuk_can
"İşin kötüsüsmilev.gif nice şairde sonradan ilhama dönüşen acılara da benzemiyor benimki. Ne sadece gözlerin özlediğimsmilev.gif ne sadece ellerinsmilev.gif ne sadece kokun... Sensiz de yapabilirim sanıyordum ama yanılmış içim. Daha gitmek için arkanı döner dönmezsmilev.gif her şeyini özledim."
Paylaşımın harikaydı saol kardeş....
Ara
chatlaq
Herşey onunla güzel .. :o

teşekkürler..
Ara
gnc_fb
Çok teşekkürLer çok güzeldi :/
Ara
CaNaT
güzeldi teşekkürler
Ara
can yoldaşım
paylaşı güseldiii....
Ara
RAP_qoliq
coqqqqqqq gsll tm bni anlatıyoo
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  seni seviyorum demek yetmezz... €stapitipiti 1 463 04-14-2022, Saat: 11:29 PM
Son Yorum: wildfang
  " Seni" - " Seviyorum " Samsun55 5 728 03-22-2010, Saat: 03:01 AM
Son Yorum: acemhe
  senı anlatmamı ısteselerdı sarı@seker_vbulletin3_import14569 2 484 07-20-2009, Saat: 11:32 PM
Son Yorum: sarı@seker_vbulletin3_import14569
  ♥ ♥ GerÇek AŞk Bİr Kere YaŞanir ♥ ♥ gULSHEn 15 1,041 12-27-2007, Saat: 05:20 PM
Son Yorum: Firari Fırtına
  »¦« ...Kaybedeceğim Kadar Sevdim ... »¦« °¤(MiNik_P€Ri!i)¤° 3 525 04-08-2007, Saat: 08:13 AM
Son Yorum: °¤(MiNik_P€Ri!i)¤°

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-25-2024, 09:01 PM