:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ouF bhnn... =)
rocker_nergiz
Choqo_qraLche Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Ya hyr sitede konşmuyrm ...eskiden çektiğim fotolarn üsdnde yasıo ve kendimi göstermek tanıtmak içn koyuyorum suç oluo aßi ya :S

Arkadaşım olayı niye saptırıyorsun ben sana niye fotoğrafmı koydun diyorum ''Türkçeyi'' düzgün kullan diyorum.
Ara
iLLeth.!
rocker_nergiz Adlı Kullanıcıdan Alıntı:İlleth kızdırma bak beni ..(:

ama hayatım sakin cok gerilmişsin o yüzden yumusatayım dedim..Tongue
Ara
rocker_nergiz
iLLeth.! Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ama hayatım sakin cok gerilmişsin o yüzden yumusatayım dedim..Tongue

Bak sen varya sen çok biliyorsun sen hemen hayatım olduk bak ..(:
Ara
iLLeth.!
rocker_nergiz Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Bak sen varya sen çok biliyorsun sen hemen hayatım olduk bak ..(:

tamam canım ya ne kızıyosun eskiden ben sana hep ole derdim unuttulduk be.. :yikildim:
Ara
CaNaT
Pişttt yaramazlık yapmayın ...
Ara
Choqo_qraLche
rocker_nergiz Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Arkadaşım olayı niye saptırıyorsun ben sana niye fotoğrafmı koydun diyorum ''Türkçeyi'' düzgün kullan diyorum.
Resimerimi görün diye arkadaşımmm...oLmuş ve ßitmiş ßr oLay ....
Ara
rocker_nergiz
iLLeth.! Adlı Kullanıcıdan Alıntı:tamam canım ya ne kızıyosun eskiden ben sana hep ole derdim unuttulduk be.. :yikildim:

La yalana bak..(:
Ara
Cosplay
rocker nergiz .sonuna kadar haklı... olağandışı birşey varsa bu konunun başlığı...Fotoğraflarına gelirsek güzel.... sana birşey demiyorum ancak nergiz sonuna kadar haklı bence..yazını düzeltmelisin
Ara
iLLeth.!
rocker_nergiz Adlı Kullanıcıdan Alıntı:La yalana bak..(:

iyi yalan olsun moruk inanma..Confusedmiley16:
Ara
rocker_nergiz
Choqo_qraLche Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Resimerimi görün diye arkadaşımmm...oLmuş ve ßitmiş ßr oLay ....

Of of anlatamıyorumda ne demek istediğimi sen hala fotoğraf diyorsun ben düzgün kullanman gereken bir dil var diyorum ohho.

Resim değil fotoğraf resim cizilir fotoğraf çekilir..!
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi
  Tarih: 05-02-2024, 10:42 PM