:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Metro
gnc_fb
Iki escinsel Metro`da eve gitmek uzere Metronun gelmesini beklerken,
canlari #evismek istemis ancak Metro bir turlu gelmek bilmiyormus.
Biri, digerine:
- "Hadi burada #eviselim." demis.
Arkadasi da:
- "Burada ortalikta olur mu? Millet bizi parcalar." diye cevap vermis.
Digeri:
- "Yok yaw, bizim millet tepkisizdir. Bak burada
sigara icmek yasak,
yakicam bi tane, tam da Sigara Icilmez tabelasinin altinda icicem, kimse
birsey demiycek." demis
ve yakmis bir sigara.

Keyifle sigarasini ictikten sonra, arkadasi ikna olmus ve #evismeye baslamislar.
Ertesi gunlerde, yine ayni Metro`da iki arkadas bekliyormus, fakat Metro yine gecikmis, bir turlu gelmek bilmiyormus.
Biri demiski:
- "Ben yakicam abi bir sigara dayanamiyorum." demis.
Arkadasi da:
- "Aman haaa, olm, sakin oyle birsey yapayim deme. Gecen gun burada herifin teki sigara icti de, IBRETI
Alem olsun diye herifi Sigara Icilmez tabelasinin altinda #iktiler
Ara
gnc_fb
Çocuk anne ve babasının önünden geçerken içeriden iniltiler duymuş. Hemen dalmış odaya.
Bakmış babası annesinin üzerinde gidip geliyor.
- Baba ne yapıyorsun demiş
Baba da şaırmış ama bozuntuya vermemiş.
- Annen hastada onu iyileştiriyorum. demiş.
Çocukta
- Hasta kadını neden *ikiyon
lan demiş.
Ara
gnc_fb
adamın biri, 'hapisten çıkar çıkmaz karşıma çıkan ilk kişinin ağzında kaç tane diş varsa onu o kadar *ikecem demiş' derken günler geçmiş ve adam hapisten çıkmış. Karşısına çok yaşlı bir kadın çıkmış. Adam ' teyze kusura bakma yeminim var hapisten yeni çıktım karşıma çıkan ilk kişiyi agzında kaç diş varsa o kadar *ikecem' demiş Yaşlı kadın ' aman evladım ayıptır günaha girersin ben yaşlıyım hem ben o konuları geçtim anlamam artık' Adam ısrarla 'imkanı yok teyze yapacam'demiş kadın 'ama benim sadece önde bir dişim var başkada yok'demiş adam kabul etmiş çaresiz kadın adamla gider adam onu bir mağaraya götürür. Ve onu bir kere *iker.Sonra adam ' bitti teyze kalkabilirsin kusura bakma' demiş.Yaşlı kadın büyük bir şevhetle ' aman dur evladım giyinme bak arkada da bir dişim var'......
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-02-2024, 01:05 PM