:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sebpsiz Düşlerim
Aşksı@z
^^(`)^^

Bembeyaz düşlerim vardı benim . Her anında sen olan ama senin hiç bilmediğin masum , sebepsiz düşlerim ..

Yaşamak diyorlar buna !

artisticdivider2os4.gif

Ne yaşaması .? Sensiz alınan nefes zehir bana . Sadece sensiz ölemiyorum o kadar.

Ruhum bedenimden coktan ayrılmıs .
Bilmiyorlar , zaman diyorlar,ilaç diyorlar, gecer diyorlar..

Kimse anlam veremedi bende ki şu hale. Delirdiğimi sanıyorlar..
Kimin umrunda !

artisticdivider2os4.gif

Deliyim evet . Sevilecek tek yanın olmasada ölesiye seviyorum seni .. Delice evet . Bin canım olsa binini feda edebilecek kadar. Kulun olacak , kölen olcak kadar..
Diyorum ama sende anlamıyorsun ki beni . Gözlerime bakmasına bakıyorsun arada da , ne gördüğünü bilmiyorsun ki .. Çağresizlik var masum bakıslarımın altında. Nemli gözlerim ayrılıgın mültecisi.

artisticdivider2os4.gif

Gidiceksin biliyorum . Yine gideceksin . Bu sefer sandıgın kadar güçlü olamayacagım ama.
İlk adımında yıkılırım yere .. İkinci adımda ak düşer sacıma yaşlanırım . Baksan gözüme telaslanırım . Gitme baskasına nolur kıskanırım . Dön diyemem sana . Dilimden cıkmaz o tek hece cıkamaz .

artisticdivider2os4.gif

3. adım sonum olur. hani bir şarkı varya" gitme bir adım öteye , bir adımda gurbet olur " ...
Gitme ! nolur gitme götürme beni ölüme..
Tahmin edemeyeceğin kdr cok seviyorum seni ..

artisticdivider2os4.gif

Asla unutmadım kalbime attığın bıçak yaralarını bak yaralarım halen kanıyor dokundukça , kabuk bile bağlamadan hep kanıyorlar çünkü sen en çok canımı acıtandın.En çok içimi sızlatandın.frown.gif frown.gif

artisticdivider2os4.gif
Ara
s7e7v7e7n
Asla unutmadım kalbime attığın bıçak yaralarını bak yaralarım halen kanıyor dokundukça , kabuk bile bağlamadan hep kanıyorlar çünkü sen en çok canımı acıtandın.En çok içimi sızlatandın

Eline Yüreğine sağlık Teşekkürler paylaşım için
Ara
Aşksı@z
Teşekkür ederim arkadaşım seninde güzel yüreğine sağlık.
Ara
angel_from_hell
Asla unutmadım kalbime attığın bıçak yaralarını bak yaralarım halen kanıyor dokundukça , kabuk bile bağlamadan hep kanıyorlar çünkü sen en çok canımı acıtandın.En çok içimi sızlatandın

coookkkkk cok cok güzeldi...ellerine yüregine saglık.....teşekkürler paylaşım icin
My_LiFe
Asla unutmadım kalbime attığın bıçak yaralarını bak yaralarım halen kanıyor dokundukça , kabuk bile bağlamadan hep kanıyorlar çünkü sen en çok canımı acıtandın.En çok içimi sızlatandın..

Teşekkürler :tolga: Yüreğine sağlık.
Ara
bidely
Cok güzeldi

Yüregine saglık Aşksız...
Ara
Aşksı@z
angel_from_hell Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Asla unutmadım kalbime attığın bıçak yaralarını bak yaralarım halen kanıyor dokundukça , kabuk bile bağlamadan hep kanıyorlar çünkü sen en çok canımı acıtandın.En çok içimi sızlatandın

coookkkkk cok cok güzeldi...ellerine yüregine saglık.....teşekkürler paylaşım icin

Çokkkkkkk çokkkkk Teşekkür ederim beğendiğin için angel seninde yüreğine sağlık güzel olan senin güzel yüreğin.
Ara
Aşksı@z
My_LiFe Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Asla unutmadım kalbime attığın bıçak yaralarını bak yaralarım halen kanıyor dokundukça , kabuk bile bağlamadan hep kanıyorlar çünkü sen en çok canımı acıtandın.En çok içimi sızlatandın..

Teşekkürler :tolga: Yüreğine sağlık.

Ben teşekkür ederim seninde Yüreğine sağlık MY_Life
Ara
Aşksı@z
bidely Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Cok güzeldi

Yüregine saglık Aşksız...
Beğendiğine sevindim Bdely yorumda bulunduğun için sağol.
Ara
Dostcu
mükemmeldi ya eline emeğine sağlık çok hoş bir paylaşımla karşımıza geçmişsin yine teşekkürler Aşksız
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Düşlerim var rüzgara ters düşen..... >As!_M€L€q< 3 312 04-08-2022, Saat: 12:07 AM
Son Yorum: wildfang
  Zanlı Yok Bu Aşkta Sevgili...Yetim Bir Çocuk Gibi Sığındığım Düşlerim Var... acemhe 0 540 10-18-2009, Saat: 04:48 PM
Son Yorum: acemhe
  Düşlerim Var, Rüzgara Ters Düşen acemhe 1 341 08-28-2009, Saat: 12:01 AM
Son Yorum: ÐŽeşaren
  kaç gece uykusuz kaldı düşlerim _AL0n3_ 0 358 06-11-2009, Saat: 03:41 PM
Son Yorum: _AL0n3_
  Mecalim yok .. Düşlerim yok .. ѕαкℓı@мѕı@η 18 1,357 07-20-2008, Saat: 12:23 AM
Son Yorum: €BeRimSin

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-15-2024, 11:24 AM