:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
nolurr yardımm
meervee
trhhhhhhhsh
Ara
s7e7v7e7n
Eğer yazdıgın dili çözebilseydim birşeyler yazardım ama ben bu dilden anlamıyorum kusura bakma arkadaşım
Ara
Cimbomluu
2. satırda pes ettim neden bi türlü okuyamıyorum .S
Ara
CaNaT
Sen safmısın arkadaşım Smile
Ne aşkı ne sevgisi bu ya sen neden bahsediyorsun hangi sevgiden yada olmayan
olduğunu düşündüğün sevgiden mi ?
Bırak istersen hiç uğraşma acele etmene gerek yok ilerde bir gün daha akıllı düşünmeye başladığında
çok daha güzel birlikteliklerin olur
Ne işin var aşk ile meşk ile bu yaşta
Yazdıklarını bir daha kendin oku istersen ben ortada ne sevgi nede aşk gördüm
SmileSmile

Bu arada ddim yada didim değil ''dedim'' olacak sefgilim değil ''sevgilim'' olacak
Daha düzgün bir Türkçe lütfen ...
Ara
_AL0n3_
:yikildim:
kızım sen neyin ne olduğunun farkındasın dimi Big Grin
cocuk resmen yavsıoo baska kızlara,sonrada yok canım sensin die tahmin ettim zaten diyo bide s... git cokta umrumdasın diyo sen hala beni seviyomu de Big Grin
bu kadar da kör olunmaz ki canım Big Grin
sen neler yapıyosun o seni parmağında oynatıo Big Grin bence bu asık hallerinden silkinip kendine gelme zamanın coktan gelmişte gecio bile Smile
Ara
(¯`•._ αѕιρяєη
Arkadasim ozentimisin nesin bilmiyorum ama cocuk bole konusmandan sikilmis olmasin sakin biz bile pes ettik turkcemizi katletmissin nedir bu boyle ya hic yakisirmi bir osmanli torununa ayip denen birsey var ha sevgiline gelincede ben sahsen diyorumki once biraz buyu ondan sonra ask sevgi dusun yada biaz olgunlas ! Senin gibilere bakan kor diyoruz bizim koyde Smile Hakaret gibi anlama sakin sadece gozunu ac anlaminda soledim yani bi uyari , ogut artik nasil dusunursen Wink
Ara
Yorgun Yürek
Türklük bir imtiyazdır, her kula nasip olmaz.!

Ara
(¯`•._ αѕιρяєη
Altin sozu sen soyledin ustune laf yok YorgunYuregim Smile
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-27-2024, 03:42 PM