:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
sevgilime mektup
ada
Uzun bir zaman oldu ayrılalı ve sen gittikten sonra derin izler bıraktın hayatıma, anılarıma.. Uzun süren yorgun bir ilişkiydi bizimkisi ardından dağınık bir hayat geçmiş bir zaman ve hayat yorgunluğu kaldı üzerimde. Şimdi soruyorum ben kendime sabır ve zamandır şu an ihtiyacım olan hani herkesin tavsiye ettiği zaman! Aslında bu en büyük yalan…. O zaman ki, beni çoğu zaman kanatır eksiltir.. ve gün gelir bir gün başka bir mevsim, başka bir takvim başka bir ilişkide o eski ağrı ansızın geri teper üzerime.. ne yaparım ben o zaman işte.. Belki muhtacımdır sana tekrar aynı duyguları yaşamaya yapamıyorum sevgilim ben başkasıyla seninle ilgili bir yaram vardı acı acı kananyan birde saf sevgim. Şimdi güzel aşk sözleri kaldı dilimde, kalbimde, dudağımda bunları senden başka kimseye söyleyemiyorum. Olmadı sevgilim dön artık dayanamıyorum sende beni çeken o kadar çok şey vardı ki sen ayrı bir mevsim ayrı bir tattın benim dünyamda… Peki ya şimdi; sen gittin ben bittim tıkandı kelimeler sözcükler boğazıma her şey değişti bütün hayatım.. ama;ben yapamıyorum, yazamıyorum, göremiyorum, duyamıyorum ve dayanamıyorum dedim ya bir tanem ben senden sonra kendimi bile artık sevemiyorum
Ara
ÐŽeşaren
Bazen zaman bile merhem olmuyor açılan yaralara ..

Teşekkkürler ada ..
Ara
iLKeR
Ahhh Bu AşK Ahhh AşK Acısı Kadar Kötü ßiŞi Varmı Ya Sad ... PayLa$ım iÇin T$Kler..
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  IsLak Mektup... in_love_girl 3 732 04-13-2022, Saat: 07:44 PM
Son Yorum: wildfang
  Y?re Mektup tatlı_cadı 6 722 04-12-2022, Saat: 05:00 PM
  Sevgiliye A??lmam?? Mektup tatlı_cadı 16 1,230 04-12-2022, Saat: 04:54 PM
  Sevgiliye Son Mektup ... Firari Fırtına 1 565 04-11-2022, Saat: 03:53 AM
  Sonu Olmayan Mektup Stinq 3 676 04-10-2022, Saat: 06:41 AM