:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sevgi Ad?na Her ?ey Burdaa ...
>As!_M€L€q<
rİca Ederİmm Ne Yaptimm Kİİ Hehe...
Firari Fırtına
Olsun burda olman bile güzel Smile hehe
>As!_M€L€q<
Çok Saolll ArkadaŞimm Yafff Duygulandimmm Şİmdİ Beaaa....
Firari Fırtına
Ben gerçek olanı söylüyorum ( pardon yazıyorum Smile )

Sevg ...
>As!_M€L€q<
Bir papatya tarlas? d???n... ?lkbahar ay?. Ve sen onun yan?ndan ge?en yolda y?r?yorsun. Ve o papatya tarlas?nda bir papatya dikkatini ?eker. Binlercesinden birisidir, ama sen onu yan?na gidersin. Onda seni ?eken bir ?eyler vard?r. O papatyay? oldu?u yerden kopar?rs?n. Sadece senin olsun istersin. Sadece senin... ?lece?ini d???nmeden ve gidersin o tarladan.
??indeki ?iddetin durduramad??? bir bencillik ama bir o kadar g?zel ve hapsedici. TUTKU bu olsa gerek...Yine o tarlan?n kenar?ndaki yolda y?r?yorsundur. Yine milyonlarcas? aras?nda bir tanesi seni ?eker. Yakla??rs?n yan?na. G?zlerin ba?kas?n? g?rmez olur o an. Onun i?in her?eyi yapmak istersin. Dokunmak istersin. Dokunamazs?n, orda onunla ?lmek istersin. Ama birden hafif bir r?zgar eser ve bir ba?ka g?zel ?i?ek kokusu gelir burnuna. Dayanamazs?n onun kokusuna. Unutturur her?eyi bir anda ve o kokunun geldi?i y?ne gidersin. Di?er papatya orda kalm??t?r. Y?re?inin bir kenar?nda. Payla??lmam??t?r bir?ok ?ey. Unutulmaz belki ama geri de d?n?lmez ona. A?K bu olsa gerek... Yine o yoldas?n. Papatya tarlas?n?n yan?ndan ge?en...
Ve yine bir papatya milyonlarcas?n?n i?inden seni ?eker. Gidersin yan?na. Orda
kalakal?rs?n. O hi? ?lmesin diye her ?eyi yapars?n. T?m g?c?nle onunla olmak istersin. Oradan seni koparacak hi? bir g?? olmad???na inan?rs?n. Ve orda onunla ?lene kadar birlikte kal?rs?n.
[SIZE=6]SEVG? bu olsa gerek.. [/SIZE]
Firari Fırtına
Vayyy OooOooOOoooo bak bunu daha önceleride çok okudum ve yayınladım ama bu kadar anlamlı olmamışdı ...

Teşekkürler....
>As!_M€L€q<
F?rT?na G?N?L Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Ben ger?ek olan? s?yl?yorum ( pardon yaz?yorum Smile )

Sevg ...
AAYYY ?OK SAOLL ARKADA?IMMMM YAA HARB?DEN AMA DUYGULANDIM HAAA NE SULU G?S?M YYA..:p
Firari Fırtına
Ya bana arkadaşım deme lütfen Smile adım fırtına .....SmileSmile
>As!_M€L€q<
F?rT?na G?N?L Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Vayyy OooOooOOoooo bak bunu daha ?nceleride ?ok okudum ve yay?nlad?m ama bu kadar anlaml? olmam??d? ...

Te?ekk?rler....
R?CA EDER?MMM VE ASIL BEN TE?EKK?R EDER?MM DAHA ANLAMLI BULDU?UN ???NNN....
>As!_M€L€q<
F?rT?na G?N?L Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Ya bana arkada??m deme l?tfen Smile ad?m f?rt?na .....SmileSmile
TAMM KICIK SEYY BAKK BA?IRMAYIMMM Y?NNEEE HEHEH HATIRLADINN MI BU BA?RMA MEVZUSUNU ....

FIRTINAAAA

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Sevgi CaNaT 1 517 12-06-2009, Saat: 01:23 PM
Son Yorum: Qetesh
  Dostluk Adına Her şey Burdaa ... Firari Fırtına 54 11,310 09-09-2009, Saat: 10:49 AM
Son Yorum: reyhan32

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-05-2024, 07:17 AM