:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
'Beni kurtarın' dedi ama kimse duymadı
ÐŽeşaren
Konya'da oyun oynadığı yerdeki ipi boynuna geçiren 11 yaşındaki çocuk, boğularak hayatını kaybetti.

Olay, merkez Karatay ilçesi Erler Mahallesi Davetli Sokak No 51'deki evin yanında bulunan yakacakların yanında meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, Figen Karahançer (11), kurutularak dizilmiş tezek yığınının kenarında oyun oynarken, tezeklerin üzerinde bulunan ağaca bağlı ipi boynuna taktı. Nefes almakta zorlanınca kendini aşağıya bırakan Figen, 'Beni kurtarın' diye bağırmaya başladı.

Sesin geldiği yöne doğru koşan yengesi Ayfer Karahançer, Figen'in boynundaki ipi görünce bıçakla keserek çocuğu aşağıya indirdi. Yakınları, baygın halde olan Figen'i kurtarmak için ambulansa haber verdi. Olay yerine gelen sağlık ekibinin yaptığı kontrolde küçük kızın hayatını kaybettiği belirlendi. Bunun üzerine eve gelen polis ekipleri inceleme yaptı. İncelemenin ardından Figen'in cansız bedeni otopsi için Konya Numune Hastanesi morguna kaldırıldı.
Ara
oguz19
Allah korusun yaf....Allah gani gani rahmet eylesin küçücük çocuk...
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Şair Reklam Yazarı Hasan Sancak Kahpe Terör Durmalı dedi. REKLAM YAZARI 0 529 08-17-2011, Saat: 12:41 AM
Son Yorum: REKLAM YAZARI
  Erdoğan, sabır tavsiye etti 'Oyuna gelmeyin' dedi ÐŽeşaren 0 373 11-04-2008, Saat: 09:44 PM
Son Yorum: ÐŽeşaren
  'Gasbedildim' dedi gözaltına alındı ÐŽeşaren 0 387 10-14-2008, Saat: 08:19 AM
Son Yorum: ÐŽeşaren
  hain saldiriya halk ne dedi fakir-rikaf 0 413 10-07-2008, Saat: 08:11 PM
Son Yorum: fakir-rikaf
  hain saldiriya halk ne dedi fakir-rikaf 1 505 10-07-2008, Saat: 07:54 PM
Son Yorum: fakir-rikaf

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-27-2024, 11:16 PM