:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
bi' bu eksikti.
нüzüηçiçÑ”ği
Soupisgoodfood Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yazdım yazdım olmadı
yeni konu açılmadı
arkadaşım berat
şu işe bi el at

başlık açamıyorus, sıkıntıdan artık şiirler falan.. Sad

ek:
sorun düzeldi arkadaşlar. Aynı sorunu yaşayanlar olursa yeni konu açtıklarında mesajlarını yazmadan önce sağ üst köşedeki, 'editör moduna geç' butonuna basıp öyle yazsınlar. Yapamayan olursa yardımcı olurum.. kolay gelsin.

Öncelikle hoşgeldin (:

Bu sorunu sabah bende yaşadım açmadım henüz konuyu denicem dediğini Smile
Ara
Yorgun Yürek
Soupisgoodfood Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yazdım yazdım olmadı
yeni konu açılmadı
arkadaşım berat
şu işe bi el at

başlık açamıyorus, sıkıntıdan artık şiirler falan.. Sad

ek:
sorun düzeldi arkadaşlar. Aynı sorunu yaşayanlar olursa yeni konu açtıklarında mesajlarını yazmadan önce sağ üst köşedeki, 'editör moduna geç' butonuna basıp öyle yazsınlar. Yapamayan olursa yardımcı olurum.. kolay gelsin.

Ben denedim öle oluyor ama bi sorun daha var öle yapınca bu defa ne yazı karakteri değiştirebiliyon nede boyutunu nede rengini öle oluyo sabahtan beri sinir krizi geçiriyorum burda hea bu arada resim de olmuyo Big Grin
Ara
CaNaT
Evet arkadaşlar şu an için bir sorun var sanırım
Adminlere bu konu ile ilgili bilgi verildi sorun en kısa zamanda halledilecektir...
Ara
K€$K!NßI¢@K
Berats her sorunu hallettinde bir bendeki sorunu cozemedinSmile

Aramiza hosgeldiniz sefalar getirdiniz diyeyim gerci konu baya bir kaymis ama madem yeni gelenler bolumune acilmis karsilamk gorevimiz...

SmileSmileSmile
Ara
CaNaT
Halledicem merak etme halledicem Smile Smile
Ara
K€$K!NßI¢@K
BeRAtS Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Halledicem merak etme halledicem Smile Smile

Omrum yeterse edersin...

SmileSmileSmile
Ara
CaNaT
Daha dur bee nereye gidiyorsunn
çok işimiz var daha çoookk Smile
Ara
Soupisgoodfood
Yorgun Yürek Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Ben denedim öle oluyor ama bi sorun daha var öle yapınca bu defa ne yazı karakteri değiştirebiliyon nede boyutunu nede rengini öle oluyo sabahtan beri sinir krizi geçiriyorum burda hea bu arada resim de olmuyo Big Grin

Yine dilediğiniz gibi yazı karakteri, renk vs. değişimi yapabilirsiniz. 'editör moduna geç' butonuna bastıktan sonra, üzerinde değişiklik yapmak istediğiniz cümleyi mouse ile seçip ilgili butonları kullanarak değişikliği gerçekleştiriniz. Ancak bu değişikliği, sizler hemen göremediğiniz için değişmediği hissine kapılabilirsiniz. Oysaki seçili hale hetirdiğiniz cümlenin veya kelimenin başılan [/] şeklinde kodlar yerleşicektir. Bu kodların işe yaradığını ancak mesajınızı gönderdikten sonra veya önizleme yöntemiyle farkedebilirsiniz.

Bu arada hoşgeldinlerini esirgememiş çok sayıda arkadaşıma buradan sevgiler ve saygılar.. Hoşbulduk.
Ara
Yorgun Yürek
Soupisgoodfood Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Yine dilediğiniz gibi yazı karakteri, renk vs. değişimi yapabilirsiniz. 'editör moduna geç' butonuna bastıktan sonra, üzerinde değişiklik yapmak istediğiniz cümleyi mouse ile seçip ilgili butonları kullanarak değişikliği gerçekleştiriniz. Ancak bu değişikliği, sizler hemen göremediğiniz için değişmediği hissine kapılabilirsiniz. Oysaki seçili hale hetirdiğiniz cümlenin veya kelimenin başılan [/] şeklinde kodlar yerleşicektir. Bu kodların işe yaradığını ancak mesajınızı gönderdikten sonra veya önizleme yöntemiyle farkedebilirsiniz.

Bu arada hoşgeldinlerini esirgememiş çok sayıda arkadaşıma buradan sevgiler ve saygılar.. Hoşbulduk.
Öncelik ile açıklamanız için teşekkür ederim Smile
Ama malesef dediğiniz gibi olmuyor bende başka bi sorun var demekki (:
artık bekleyipte göreceğiz Smile
Ara
Soupisgoodfood
Yorgun Yürek Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Bir var olmayı, Bir yok olmayı anlatır benim adım…
Ama ben ne var olabildim ne yok olabildim bu hayatta…
Ne yaşamayı, nede ölmeyi aslında benim adım,
Ne serap, nede hayal aslında,
Benim adım Yalnızlık.
Benim adım kimi zaman,huzuru kimi zaman kimsesizliği ama ben hangisiyim bilemedim..
Yüreğimde sakladığım sevgi var ama ben neyim bilemedim..
Şimdi söyle bana.
Ben huzurumu anlatıyorum yoksa kimsesizliğimi mi?

Ben teşekkür ederim..
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Bı Delınız Eksıktı Oda Tmmdır:P DeLym__ 15 539 03-29-2009, Saat: 12:09 AM
Son Yorum: theropoda

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-03-2024, 11:30 PM