:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sisli geceler de arayacaksın beni...
Dostcu
herz.gif Sisli geceler de arayacaksın beni...
Sisli geceler de arayacaksın beni...
Karanlık çökünce bir parıltı göreceksin o benim işte... Bir zamanlar senin için gökyüzünde gökkuşağı olan bensmilev.gif beni nasıl yorgun düşürdüğünü anlayacaksın.

Meleğindim ben senin şimdi karanlıklar da üzerimde ki sevginle yaşıyorum bu bana cesaret veriyor... O zaman gökyüzüne uçuyorum; seni oradan izliyorumsmilev.gif neler yaptığını görüyorumsmilev.gif ama ben sana dokunmak ve seninle olmak istiyorum...
Bu lanet çok kötü birşey görüyorum ama dokunamıyorum sanasmilev.gif bazen karabasanlarla savaşıyorum daha rahat uyuyabilesin diye; ama bunlar yetmiyor bana...
Son nefesini yada son kez beni sevdiğini duymak istiyorum...Anla ki o zaman huzuru bulacağımsmilev.gif yalnız zaman değil bütün asır sensiz olacak bunun farkındayım...

gothic118wo1rk7rd6.jpg

Her nefes alışında içine çekeceksin benismilev.gif rüzgar vurduğunda ise küllerim havada uçuşacak; sen farkında olmayacaksın ama seni izliyor olacağım.
[b][SIZE=3]Birden rüzgar kesildiğinde bakakalacağım ardından...

Son kez bana el sallar mısın çok acı çekiyorum.
Melekler bile acı çekermiş bunu öğrettin bana
Gözlerini kapattığında yanında ben olacağım beni hayal etsmilev.gif beni düşün ellerini tutuyorum hisset beni... Hisset ki ruyalarında ben olayım...
Son bir kez kulağına fısıldıyorum hisset beni ebediyete göçtüm sebebi sensin... Sen ki uçsuz bucaksız bir dünya; ben ki üzerimdeki ölümsüz sevgini yaşayan bir melek...
Kanadım kırıldı uçamıyorum artık... Huzuru bulmak istiyorum ama dur son bir kez bakayım sanasmilev.gif sanırım sürem doldusmilev.gif sanırım sen hiç bir zaman benim değildin...
Bir kez olsun son bir kez bütün ömrüm içinsmilev.gif seni seviyorum de...
Söyle ki huzuru bulayım...
[/SIZE][/b]
Ara
kraLiché^
çok güzeL gerçekten teşekkürLer Smile
Ara
ufuk_can
Süperrrr..Tek kelimeyle harika saolllll....
Ara
Dostcu
sizlerde sağolun arkadaşlar okuyup yorumda bulunduğunuz içinSmile))
Ara
Yorgun Yürek
Kanadım kırıldı uçamıyorum artık... Huzuru bulmak istiyorum ama dur son bir kez bakayım sanasmilev.gif sanırım sürem doldusmilev.gif sanırım sen hiç bir zaman benim değildin...

Yüreğine sağlık
Teşekkürler Smile
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  ölür Müydün Sanki Sewseydin Beni? blue 6 322 04-14-2022, Saat: 09:28 PM
Son Yorum: wildfang
  Beni terk etme.... eRCi 5 343 04-14-2022, Saat: 09:17 PM
  SoR KeNDinE Benİ ? PaPaTYa_PReNSeS 7 432 04-14-2022, Saat: 12:02 AM
  hatırla beni... CReATuRE 5 517 04-13-2022, Saat: 11:05 PM