:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
sewmek..
samnaz
Sewmek acı çekmektir bazen.Bende çektim.Onun ne dmek olduğunu bilirim.Hani canını verirsinya onun için onu görünce ağlamak gelir ya içinizden,gözlerine baktıkça kendinizi bulursunuz.İşte bnde böyle sewiyorum kara gözlümü.Şuan beraberiz onunla 3.defa.İlk çıktığımızda bZ 9.sınıftaydık arkadaşlarım ayarladı oldu işte.Bu alt tarafı 3gün sürdü.Ne bn onu sewiyordum ne o bni.Snra hiç ayrılalım demeden bitti.Sonra aşık olmuştum ona geceleri onu düşünüyor sabah onunla uyanıyordum.Okullar yaz tatiline girdi.Bn onsuzdum.Bn yazın ona msj çektim.Nbr smt die.Bu arada adı samet.Çok sewdim onu halada sewiyorum.Msjıma cewap werdi.Ewet cewap wermişti.2 yada 3 gün msjlaştık snra bi akşam aradı bni.Bn yazlıktaydım.Çatuk die bi tatil köyü wardı.Tam onun önünde açtım telefonu.Sana bişey sorucam dedi.Tmm dedim.BNMle çıkarmısın dedi.O an istemediğim kdr mutluydum.Sanki bulutlara gidip geldim.Snra heyecandan neler dediğimi bilemedim.Ewet dedim we çıkmaya başladık.Hergün msjlaşıyor hergün knuşuyorduk.O şilede yazlıktaydı.Birbirimize resim yollardık hep.Hep halamlardan kaçar ewin arkasındaki denize bakan manzarada onunla knuşurdum.Ogünleri hiç unutamadım.Nihayet İstanbula geldim.Samete haber werdim.Buluştuk onu karşımda görünce çok heyecanlandım.Aşıktım hiç ama hiç kimseyi onun kdr sewmedim bn.Snra okuıl açıldı 8eylülde.Bnm doğum günümde 10eylüldü.Bna 9Eylül günü ayrılalım dedi.Bir gün snra doğum günümdü çok güzel bi hediye werdi gerçekten.Ağladım geceler boyu hep ağladım.Duwarlara baktım hep boş duvarlara bakıp daldım gittim.Yaşadıklarımızı düşündüm.Zaten bitek onlar kalmıştı bnmle.2ay snra yada 3 ay snra hayatıma ozan diye birisi girdi.O sadece ilgileniyo die çıktım onunla.Belki sewerim dedim.Ama olmadı sameti unutamadım.Snra arkadaşlarıma unutulmuyormuş demiş.Pişmandı.Onu hala çok sewiyordum.1.5 seneden beri.Snra ozandan ayrıldım.Samet şimdi geri döndü bna.Bn seninle mutluydum ama ndn ayrıldım bilmiyorum dedi.Ona bir şans daha werdim.Ve şuan çok mutluyuz.Gözlerimize bakarak seni sewiyorum diyoruz.Ona ömrümü weriyorum.Onu hep sewicem.sİz siz olun hata yapmayın.Unutmayınki değer werip kıymrt bilenler daha çok sewilir.Sizi sewenleri bırakmayın..
Ara
burukveda
Sevmek sevdiğini mutlu görebilmektir...paylaşımın için saol.kardeş..
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-05-2024, 08:19 PM