:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ve simdi ne tezatki erisilmezler listemdesin
balkesliii
Zamanın acımasızlığından bahsetme bana artık, yeter.. Acımasız olmayan ne var ki… Adalet sözü kimin uydurması Canımcım… O adalet dağıtan sihirli değnek kimin elinde.. Yaşamak, ölmekten daha ağır şimdi… Zor olan sensiz nefes almaya çalışmak… İmkansız olduğunu bile bile sensiz varolduğuma inandırmaya çalışmak kendimi zor olan… “Gitme” deme sakın bana, biliyorsun gitmeliyim… “Ama” lı cümleler kurmaktan yoruldum, anla beni… Sonsuzluk diye bir şey var mı Canımım… Yoksa onu da mı biz uydurduk diğer tüm yalanlar gibi… Daha kaç kere yalan söyleyeceğiz doğmayan günlere yeminler ederek…Daha kaç kere öleceğiz, kaç kere öldüreceğiz masumiyetimizi her gece yeniden…

İsimsiz doğuyor tüm bebekler… İsimler veriyoruz onlara…
Sonra büyümelerini bekliyoruz sabırsızlıkla, çektiğimiz acıları çekmeleri için mi?
Acılar denizine bir gözyaşı da onlar eklesin diye mi?...
Daha dünyaya gelir gelmez kahroldukları yetmez mi?...

Bir örümcek var ve hiç bıkmadan hiç usanmadan ağ örmekte hikayelerimiz için… Umut kuşları takılıyor o ağa her gün…
Diz boyu umutsuzluk oluyor meyvesi bekleyişlerin, diz boyu çamura bulanıyor şiirselliklerimiz…
Düşler düş olarak kalmaya mahkum
, kördüğümler çözümsüzlükte asılı şimdi…
Ağlıyorum, uzaktaki yaşanmışlıklarıma… Ağlıyorum, bu da bir lüks biliyorum…

Bakma böyle karanlık olduğuma, bu ben değilim…Aydınlık yanım sensin benim… Son günlerde en içten söylediğim cümle “İYİ Kİ DOÄžDUN
” deyişim… Giderayak bulduğum ve kaybettiğimsin…

Ve şimdi ne tezat ki erişilmezler listemdesin…
Ara
ceylan gözlü1
Yüreğine sağlık...
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  ŞiMdİ SeN YoKsUn Ya . . . DarkLady 4 417 04-14-2022, Saat: 10:27 AM
Son Yorum: wildfang
  KIYAMA KALK EYY AŞK-I SÜCUD! bir N€f€s Lazım Şimdi bana..ÖLm€k İçin............ €BeRimSin 4 417 04-13-2022, Saat: 03:03 PM
  Mutlumusun Şİmdİ........ €BeRimSin 5 871 04-12-2022, Saat: 11:52 AM
  BiLirim üşür eLLerin şimdi senin...!! eRCi 5 478 04-12-2022, Saat: 10:55 AM
  Şimdi bu satırları ertelenen gözyaşlarım aksn diye yazıyorum eRCi 13 920 04-12-2022, Saat: 09:59 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-09-2024, 03:26 PM