:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
sonsuz ışığımdın..! söndün!
ebrum
kayboLan buLutLar arasından doğan bir güneşLe başLamıştı hikayemiz..
seni her gördüğümde çarpıyordu kaLbim delicesine.. yüzümde farketmeden bir tebessüm olurdu hep..
sen kararmış düşünceLermn biten umutLarımın arasndan sonsuz ışığın aydınLığıyLa geLmiştin bana..mutLu ve umutLuydum senLeykenn..
gözLernde hayaLLere daLardm.. gözLern birer dipsiz uçuurmdu sanki..baktıkça düşerdim çıkamazdım o çukurdann.. çıkmakta istemezdm zaten..
sen rüyaLarımı süsLeyendin.. sen kokuna doyamadığımdın.. sen yanmdayken biLe özLediğimdn.. AŞKTIN SEN.. yanLızLığımda sen çıkıp geLmiştn bana... sen sonsuzdun bnm için..
biz senLe yüreğimdeki şehirLerde mutLuyduk.. her beraberdk hep mutLu..
ama en oLmadık zamnda, sana daha çok bağLandığım bi anda, tamda sensiz yaşayamayacağımı anLadığım o vakitte gittinn..

Şimdi yeniden karardı düşünceLerm yenden bitti umutLarım..gözLerndeki hayaLLerm yarm kaLdı.. yüreğimdeki şehirLerde buLamadım seni.. çok aradm ama buLmadm bn tek kaLmışım orda sen gitmişsn..!

Ben fazLa birşey istemedmki sevdiğim.. ben sadece senn teninin, senn kokunun,senn koLLarınn arasnda öLmek istedim..!
Ara
ebrum
içimdeki sen bitmeden geL..
bitmeden sevgim geL..
Ara
aMyLee
yüreğine sağLık canım ...
Ara
ebrum
teşkkr ederm.. Smile burdaki herkesn eLine ve yüreğine sağLık Smile
Ara
spanish_romance
ebrum Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Ben fazLa birşey istemedmki sevdiğim.. ben sadece senn teninin, senn kokunun,senn koLLarınn arasnda öLmek istedim..!

cok güzeldiii
Ara
ebrum
sağoL Smile OkUyan gözLerne sağLık Smile
Ara
siroz
Ellerine sağlık çok güzelmiş
Ara
kraLiché^
Ben fazLa birşey istemedmki sevdiğim.. ben sadece senn teninin, senn kokunun,senn koLLarınn arasnda öLmek istedim..!

aah ah bende öLe istedim =(
yüreğine sağLık canım çok güzeL oLmuş :$:Smile
Ara
DarkLady
Gönlüne sağlık...
Ara
(¯`•._ αѕιρяєη
Gercekten guzeldi o guzel yuregine saglik Smile
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-06-2024, 12:04 AM