:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Öyle Sevin Ki...
Hasretiim
Öyle birini sevin ki , gün onunla baslasin. Gözleriniz uykudan uyandiginda akliniza ilk gelen, "sevgili, ey sevgili, canim sevgili" derken; yüreginiz, siiriniz dudaginizdaki terennümünüz o olsun. Agaclar, yaseminler, yediverenler, günebakanlar onun kokusunu sunsun benliginize. Gün yine onunla bitsin. Günes guruba yürürken, uyurken ve de "seni seviyorum" derken alternatifsiz o olsun. Öyle birini sevin ki , cünkü süz, fakatsiz, maalesef siz olsun. Yagmurda gökkusaginiz, baharda sevdaniz, yoklugunda varliginiz, gözyasinizda inciniz olsun. Öyle birine tutulun ki, aramak icin uzaklara gitmeyeceginiz kadar sizin olsun. Ne zaman asktan, yardan yana söz duyarsiniz kalbiniz cildirmiscasina onun icin gümbürdesin. Onun estirdigi karayel samyeline, sekva sükrana, karanliklar aydinliga dönüssün. O varken "ümitsizlik" pilini pirtisini toplayip gitsin. Onunla zorluklar kolay olsun. Ve de o varsa her sey var olsun. Öyle birine yürekten sarilin ki, aranizdan rüzgar dahi gecemesin, kiyametin ayak seslerini duysaniz bile o varsa yaninizda umurunuzda olmasin. Öyle birine müptela olun ki, o kalbinizden cikarsa sayet ruhunuz bedeninizden sökülecekmiscesine olsun. " Seni seviyorum" diyemediginiz zamanda gözleriniz, cigeriniz, ruhunuz sevginizi söyleyip dursun. Öyle birine baglanin ki, yüreginizin adimlari onun adina yürüsün. Icinizden gecen sarki o olsun ve de "Icimden gecen sarki gittiginde ne yaparim ben!" diyebilirsiniz. Öyle birine gönül verin ki, gönlünüz onun ardindan kossun, önünde hicbir mani olmasin. Öyle birine meftun olun ki, siirinizin ilhami, duanizin kaynagi "seviyor sevmiyor lara" gerek kalmasin onun da sizi sevdigi biri olsun . Öyle birine vurulun ki, "ben seni fakatsiz,nedensiz,cünkü süz seviyorum." Bakma sen simdiki zaman eki kullandigima. En genis zaman olan sonsuz genis zamanla diyorum ki "seni seviyorum". Adinin gecmedigi sözü sükut sayiyorum. Seni ölesiye ve öylesine cok seviyorum ki birbirimizi baglayan ipler görülmeyecek kadar seninim ben. Canimi da ,yolumu da ,gönlümü de yoluna dösedim. Bittigim gün kalbimden ciktigin gündür. Canim benim, ben senin bana zor gelen taraflarini da seviyorum, her seyinle; bilmedigim bilsen ürkecegim, anlamadigim, anlayamayacagim yanlarinla seviyorum. Seni ismin ne "de" haliyle ne de "e" haliyle seviyorum. Seni yalin halinle seviyorum. Ben seni sevdigim yerdeyim, her yerdeyim haykirabilirsiniz. Iste böyle birini sevin...

Alintidir
Ara
Aşksı@z
Öyle birine vurulun ki, "ben seni fakatsiz,nedensiz,cünkü süz seviyorum." Bakma sen simdiki zaman eki kullandigima. En genis zaman olan sonsuz genis zamanla diyorum ki "seni seviyorum". Adinin gecmedigi sözü sükut sayiyorum. Seni ölesiye ve öylesine cok seviyorum ki birbirimizi baglayan ipler görülmeyecek kadar seninim ben. Canimi da ,yolumu da ,gönlümü de yoluna dösedim. Bittigim gün kalbimden ciktigin gündür. Canim benim, ben senin bana zor gelen taraflarini da seviyorum, her seyinle; bilmedigim bilsen ürkecegim, anlamadigim, anlayamayacagim yanlarinla seviyorum. Seni ismin ne "de" haliyle ne de "e" haliyle seviyorum. Seni yalin halinle seviyorum. Ben seni sevdigim yerdeyim, her yerdeyim haykirabilirsiniz. Iste böyle birini sevin...

Harika bir yazıydı Hasretim Ellerine sağlık olsun. Güzel paylaşımın için teşekkür ederim.
Yüreğinden sevgi eksik olmasın.
Ara
Hasretiim
Seninde Okuyan Gözlerine Saglik Beyenmene Sevindim =)
Seninde Yüreginden Sevgi Huzur Mutluluk Hic Eksik Olmasin Insallah..
Ara
Hasretiim
.. Ve Öyle Birini Seviyorum... Smile
Ömrüm !
Ara
history
Alıntı: Seni yalin halinle seviyorum. Ben seni sevdigim yerdeyim, her yerdeyim haykirabilirsin

Yazanın nasıl bir duyguyla yazdığını bilmiyorum,ama çok yaman yazmış,harika yazmış...
Arkadaşımda ,iyiki bizle paylaşmış,süperdi ,teşekkürler....
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  öyle Sev Ki!!!!! ÇiLeK 3 353 04-09-2022, Saat: 03:52 AM
Son Yorum: wildfang
  Öyle içimdesin ki.....S&S >As!_M€L€q< 9 372 04-08-2022, Saat: 04:25 PM
  'E?ER' De?il, '??NK?' De?il, 'RA?MEN' Sevin Elanor 2 528 04-07-2022, Saat: 02:13 PM
  'E?ER' de?il, '??NK?' de?il, 'RA?MEN' sevin eRCi 5 292 04-02-2022, Saat: 08:32 AM
  Öyle Zorki Ayrı Şehirde Sevdayı Yasamak göк тαηєѕι 11 1,542 05-15-2012, Saat: 11:24 PM
Son Yorum: acemhe

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-14-2024, 07:28 PM