:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
siz ne düşünürsünüz bilemem
asi_ve_mai
aslında zıt kutuplar yoktur..
insan sadece kendi yapmak istediklerini başkasında görmesi cezbeder...
evet kimi zaman bu durum iki yarımın birbirini tamamlamasıdır...
ama iki yarımın birbirini tamamlaması için ikisinin de elma olması gerekir...
bir elma yarısıyla portakal yarısını tamamlayamazsın...
olay bence tamamen budur...

güzeldi sıla...
çok güzel anlatmışsın...
yüreğine sağlık...
Ara
riukeen
abi doğanın kanunlarına kendini uyarlarsan çok hata yaparsın..

ne kutubu nasıl bir bakış açısı bu

kutupların belki akılları yok kanuna göre itilip çekiliyolar ama insanın aklı var sonuçta

akıllı akıllsızı çeker olcak bunun insanca olanı

çünki bilmiyom zaten umrumdada değil

dünya yansa halay çekerim Big Grin
Ara
asi_ve_mai
คภtเร๏ร Adlı Kullanıcıdan Alıntı:abi doğanın kanunlarına kendini uyarlarsan çok hata yaparsın..

ne kutubu nasıl bir bakış açısı bu

kutupların belki akılları yok kanuna göre itilip çekiliyolar ama insanın aklı var sonuçta

akıllı akıllsızı çeker olcak bunun insanca olanı

çünki bilmiyom zaten umrumdada değil

bu da bir bakış açısı...
ama benim anlatmaya çalıştığımı benim ve senin yorumundan anlayabiliriz...
birbirinden farklı düşünen iki insan arasında sürekli bir fikir çatışması olur...
bu durum da aşkın gerektiğince yaşanamamasıdır...
ama en güzeli son söylediğin...
Ara
sıla
asi_ve_mai Adlı Kullanıcıdan Alıntı:aslında zıt kutuplar yoktur..
insan sadece kendi yapmak istediklerini başkasında görmesi cezbeder...
evet kimi zaman bu durum iki yarımın birbirini tamamlamasıdır...
ama iki yarımın birbirini tamamlaması için ikisinin de elma olması gerekir...
bir elma yarısıyla portakal yarısını tamamlayamazsın...
olay bence tamamen budur...

güzeldi sıla...
çok güzel anlatmışsın...
yüreğine sağlık...

ben de teşekkür ederim mehmet beğenmene sevindim Smile
tamamen aynı düşünüyorum elmayla portakal bir bütünü oluşturmaz Smile
Ara
bidely
Gercektende cok dogru en basta kişiler karakter olarak kendisinin zıttı olan kişileri partner olarak seçiyorlar; kendilerinde bastırdıkları tarafları gördükleri kişilere ilgi duyuyorlar. Zıt kutuplar birbirini çekiyor, ancak çok az ilişkide kişiler birbirini dengeleyebiliyor. Cicim ayları geçtiğinde partnerde eskiden bizi çeken özellikler birdenbire sinir bozucu olarak algılanmaya başlıyor Bence en sağlam birliktelikler bırbırlerıne benzeyen karaterlerle olusturulur
Doğru kişilerin bulunabilmesi dileğiyle Smile
Ara
sıla
bidely Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Gercektende cok dogru en basta kişiler karakter olarak kendisinin zıttı olan kişileri partner olarak seçiyorlar; kendilerinde bastırdıkları tarafları gördükleri kişilere ilgi duyuyorlar. Zıt kutuplar birbirini çekiyor, ancak çok az ilişkide kişiler birbirini dengeleyebiliyor. Cicim ayları geçtiğinde partnerde eskiden bizi çeken özellikler birdenbire sinir bozucu olarak algılanmaya başlıyor Bence en sağlam birliktelikler bırbırlerıne benzeyen karaterlerle olusturulur
Doğru kişilerin bulunabilmesi dileğiyle Smile

teşekkürler Smile

amin hepimiz doğru kişiyi buluruz inşallah Smile
Ara
RAMSES
çok Güzel bi yazıı düşüncelerine böylee nets yansıtabilmen çok güzel ama ben bişey soracam sanaa sen bunları yazarken yaşadığın şeyler mi etkiledi hani vardır yaa aşık olmadan şiir yazamassın yani bişeyler hissetirecek uyarıcılar olması lazımdırr.. sende ayrıldın veyaa başka bişey oldu diyee yazıyorsunn yoksa...??? ben dee bunu merak ettimm çok güzell.. bi paylaşımm.. saol....
Ara
sıla
RAMSES Adlı Kullanıcıdan Alıntı:çok Güzel bi yazıı düşüncelerine böylee nets yansıtabilmen çok güzel ama ben bişey soracam sanaa sen bunları yazarken yaşadığın şeyler mi etkiledi hani vardır yaa aşık olmadan şiir yazamassın yani bişeyler hissetirecek uyarıcılar olması lazımdırr.. sende ayrıldın veyaa başka bişey oldu diyee yazıyorsunn yoksa...??? ben dee bunu merak ettimm çok güzell.. bi paylaşımm.. saol....

önce yorumun için teşekkür ederim
yaşanmışlıkla alakası yok bu yazıyı okuduğum bir kitabın konusundan etkilenerek yazdım ki genelde çevremizde de rastladığımız kimseye uzak olmayan bir konu...
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-19-2024, 06:38 PM