:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ümitlerimi kestim, yapboz yaptım! ben yaptım sen bozdun!
canı@sı@52
Pişman mısın? Söyle, bu kadar mı yordum ben seni? Yoksa hiç sevmedin mi beni? Sevseydin dönerdin, gelirdin dünyanın bir ucuna.. beklemekle hata mı ettim yoksa hazır değil miydin böyle bir sevginin büyüklüğüne? Kocaman bir yüreğim vardı benim içinde sadece sana yer olan.. gözlerime kazımışken seni; sadece seni görmek için kapalı tutarken gözlerimi sen beni değil kendini terkettin! taşıyamadın sen beni, anlayamadın, korktun sanırım.. kaçışın bundandı..

Seni ben değil, kendin yordun.. hayallerimizin büyüklüğüydü seni korkutan.. benim aşkımdı senin kaçmana neden olan…

Yapamam mı sandın? Yaşayamam mı sandın? Yaşadım.. ama bir de bana sor.. sensizken de yaşadım ben, nefes alışımın sebebi sendin, olmasanda sebebim değişmedi, sadece daha geç, daha zor, daha acı soluk aldım, yandım ama yaşadım.. birgün döneceğini bildiğim için..

Şaşırmadım.. döndün..

Ama gene gideceksin, biliyorum..

Bu sefer hazırım..

ümitlerimi kestim, yapboz yaptım! ben yaptım sen bozdun!

Ara
canı@sı@52
Her qece oLduqu qibi .. Bu qece de aynı can sıkıntısıyLa aynı tedirqinLikLe aynı düş aynı istekLe , başımı kaç qecedir taş kesiLmiş yastıqıma koydum ..
Hani herkes başını yastıqa koyduqunda rahatLar ya .. Ben ise tam aksine her koyduqumda bi kez daha öLüorum ..
Çünqü .. Ne zaman yatsam .. GözLerimi kapamaya biLe fırsat bırakmıyor hayaLin .. O qüzeL yüzün , bakışLarın , kokun , sıcakLıqın .. Bedenimi bir alev qibi sarıyor .. Bi insan bunLarLa mutLu oLurken ben oLamıyorum .. ALevi söndürmeye çaLışıyorum .. Söndüremiyorum .. İçinden çıkmaya çaLışıyorum .. Çıkamıyorum .. Kaçamaya çaLışıyorum .. Kaçamıyorum ..
Eriyorum .. Eriyorum .. Eriyorum ..
Uyandıqımda , uyumaya çaLıştıqımda ,rüyamda ..
Hep bedenin ..
Her qece rüyamda işin ne senin ? (!)
Ara
canı@sı@52
Senesini doldurduğum acıların yolcusu yüreğim… Şimdi şu saat çıkıp gelebilsem keşke dediğim bir yerde bana bi iki adım yakınımda varlığın.. Özledim. Hani derler ya öyle böyle değil… Buz gibi ruhum. Geçmişe sarılıp sana tutunmaya çalışıyorum. Unutuyorum farkındayım yoksun! Ve hiçbir zaman gelmiceksin. Gelsen de yanında olamayacağım. Çok zaman geçti çok… Kaybettik bütün iyimser dediğimiz hislerimizi… Senden de giden gitti bende de… Özeniyorum geçmişe.. Keşke daha çok zamanımı seninle geçirebilseydim. Belki ozaman sana tutundukça dinerdi acım. Ne bileyim belki işte yada keşke… Hep bir ihtimal ardına saklanmış gerçeklerim. Oysa unutmamam gereken en büyük gerçeği kapatıyorum hayallerimle. Yokluğunu… Ve hep yok olacağını. Ömrüm yeter belki suretini bir daha görüp bir daha sevip bir daha öpmeye… Ama gücüm yetmez bir daha yeniden dünyaya gelmeye… Sana eskisi gibi gelemem. Çünkü hiçbir şey eskisi gibi değil ve olamayacak… Beni bana yansıtan bir şey var karşımda… Resimler… Seni bana anlatan eski beni bana hatırlatan…

Senesi dolan bir beraberliğin kaçıncı ayrılık günü diye sayamıyorum bile… Sanki hicrana yenilmemiş bir sevgi elimdeki … gittin ve bittin derler ama sen gittin ben bittim.. Kendime gelemiyorum desem yeridir hani… Ertesi günlere bırakırdım pişmanlıkları şimdi saat 12 yi vurmadan kapımı çalıyorlar… Kaçamıyorum bile… Zamane oldu hislerimde varlığımda.. Nerde bir yanlış orada uyanır oldum… Hesabını ödeyebilir miyim bakar mısınız lütfen ?
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  İstediğin Gibi Yaptım; Artık Kalbim Yok! PaPaTYa_PReNSeS 5 486 04-12-2022, Saat: 01:26 AM
Son Yorum: wildfang
  Acilari Ögün Yaptim Kendime… PaPaTYa_PReNSeS 5 564 04-11-2022, Saat: 12:41 PM
  Ne Yaptim Ben Sana İLAYDA 1 473 04-08-2022, Saat: 07:04 PM
  'Hayallerimden Bir Ev Yaptim .. ÐŽeşaren 10 690 08-14-2007, Saat: 05:52 PM
Son Yorum: ÐŽeşaren
  Biten bir aşkın can damarını kestim ben ÇiLeK 2 335 06-27-2007, Saat: 05:05 PM
Son Yorum: PCKoPaT

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-12-2024, 08:06 PM