:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
bende mersinden emsal
hasan_husso3706
Yorgun Yürek Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Hüseyin bu konuşma sana hiç yakışıyormu !!
kırmızı olarak işaretlediğim yerdeki kelimelerin hiç inandırıcı gelmedi bana hep aynı şeyi deyip deyip duruyorsun ve sen hiç bir zaman büyümeyeceksin yaşının adamı da hiç olamassın bu şekilde devam edip gidersen eğer!!!
yazık diyorum başkada bişi demiyorum ben ........

Fikrine saygı duyarım.
Ara
hasan_husso3706
BeRAtS Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Hayır anlatamadın şöyleki Vista çıkalı ne kadar bir zaman oldu ki hemen çıktığı gün mü alıpta kurdun pc ye anlamadım. He anlasam ne değişecek sanırım yine hiç birşey değişmeyecek. Onun için hiç uzatma Hüseyin sen istediğin kadar üyelik alıp tekrar gir öle yada böyle nasılsa seni farkettiğimde gene banlarım. Sen bu durumdan sıkılmazsan bende sıkılman en fazla iki dakikamı alır bir kişiyi banlamak biliyorsundur sanırım . Sen tekrar üye olmaya devam et istersen. Bende seni siteden uzaklaştırmaya devam edeyim ....

ERCAN abi uzaklaştıramazsın demedim bir zamanlar bende senin gibi yöneticiydim ama kimseyi yeni üyelik aldı diye banlamadım çünkü her gelenin yeni olsun eski olsun yeri vardı aramızda hata sevgi ve dostluk saygı üst düzeyde diyorduk vistayı çıktığı günmü dedin internete verildiği anda abim indirdi pc bu nedenle tam 1 hafta gece gündüz açık kaldı bunun açıklamasını yapmaya çalıştım uzaklaştıramazsın demiyorum tabii yetkin olduğu için uzaklaştırabilirsin bunu hiç kimse inkar edemez haa sen bu nicki yeni sanıyorsun ama bu nick ile üye olduğum tarih ne yazıyor 2007 yazıyor yani çok eski bir üyelik her neyse kararına saygı diyorum buyur içinden ne geliyorsa onu yap Allah sizlere sağlık mutluluk ver huzur ihsan eylesin demekten başka bir şey gelmez elimden.
Ara
CaNaT
Allah razı olsun senden. Senin nerde ne şekilde yöneticilik yaptığın senin sorunun ve seni ilgilendirir. Bu nick ile çoooookk eskiden üyelik almış olman bir şeyi değiştirmez. Çok iyi hayırlıyorum o zamanda şifremi unuttum yeni üyelik aldım diye tanış kaynaş bölümüne konu açtığını kafanı yorma sen . Ama sonuç olarak sen buraya ait değilsin artık. Bizde sevgi ve saygıyı biliriz ama sen onu malesef kaybettin kendi kendine hemde . Hadi yolun açık olsun ...
Ara
gnc_fb
Ya konu gerçekten uzadı Ercan abide bence haklı Hüseyin abi.

Ayretten emsal ıp adreslerinde senin ıp lerin aynı çıkıyıor başka bir kişilikle kendin olduğuna inandırmaya çalışıyorsun vee Bu resimlerde ki Kızda kimse artıkın sen mi başka biri mi orasını bilemicem Mesut Abinin arkadaşı ? Nasıl oluyor bu iş :?
Ara
deli-kı@z
?????????????????kandırıldıkmı ya ne???????????
Ara
qisemm
çok şekersin cnm ... (:
Ara
Primeval
Çok güzel kızsın, allah sevdiklerine bağışlasın canım =)

Diğer arkadaşlar gibi bende Pelin Karahan'a benzettim.
Ara
ttman21
emsal abla cok gusel bır kızsın allah senı sevdıklerıne bagıslasın kıymetını bılmeyenler kafalarını çok tasa vururlar
Ara
AHSM
eğer bu sen isen ki bilmiyorum nasıl rahatsın her yerde kullanılıyo resimlerin..bi çok forumda rastladım buda bennn diye bu resmi koymuşlar kndileri diye tanıtıyolar.bu senin hoşuna gitmez sanırım ama pekde rahat gibisinde..
Ara
PCKoPaT
Bu konuyu gördükçe ter basıyo artık:S Big Grind
Âh be.
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Bende Abi Uzaylı :) beyazyalan 13 1,008 04-07-2022, Saat: 06:34 AM
Son Yorum: wildfang
  ahada bende koydum resmımı :D nolck smdı :P bys_ashabi 23 1,835 01-21-2009, Saat: 01:27 PM
Son Yorum: siroz
  bende mersinden emsal emsal 5 782 01-11-2009, Saat: 12:38 PM
Son Yorum: emsal
  Birkaç Resim Hayallerim İse Bende Kalsın :) Resimler&Hayaller 39 2,875 10-24-2008, Saat: 05:28 AM
Son Yorum: Resimler&Hayaller
  HerkEs SüLAlesini eKLio bEnde ArkAdA$LArımı eKleDiM :P bebiS 59 2,985 08-10-2008, Saat: 05:44 AM
Son Yorum: gnc_fb

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 3 Ziyaretçi
  Tarih: 05-08-2024, 04:13 AM