:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kaRışıık .. =(
yaReS..
Benim çok farkLı bir soRunum var ..

bi çıktıqım vardı . iLk qöRüşte aşk denebiLirdi .. ama önce tanımak için dostLuktan başLadık ! iLişkimiz qayet ii qidioodu fakat bi anda bitti .. benim kısknçLıımdan doLaı bitti denebiLirde . 1.5 ay sürmüştü. çok ama çok sevmiştim .. onun için intihar etmeye bşLamıştım .. iLk aşkmda denebiLirdi . canm iLk defa çok acımıştı..
bu zamanLarda en ii aRkdşım benim yanımda oldu !! onu çoook sevioodum .. kaRdeşşiim dioodm . ve hiç anLamadıım bi anda onaa bi takım duyquLarr hissetmeye başLadım . ama qenede ona sölemedim. . içimden atarım die.. oLmadı ..snRa o bana açıLdı .. ve çıkmaya başLadık .. 6 ayLık bi iLişkimiz oLdu .. 6.ayımızn sonunda eski çktııqım biRden qeRi döndü .. özLedim seni . oLmuyo faLan diyeRek .. heR iLişkimde akLıma qeLdn ama söLeyemedim diyeRek .. içimde bi kıpıRdanmaa oLdu .. ama onu kkabuL edemezdim .. bşkasyLa çıkaRken .. annem sayesinde çıktıımLa ayrıLdık ! ama been yinede kabuL edemedim dieRini .
şimdi ayrıLdıım çocukLaa dost kaLdık . pek oLmuoo bazen özLüoormm onu .. bazen rüyaLarıma qirio .. şiir yazıoorm .. msjLaşıoRzz.. httaa aRamz çok ii .. "aşkm" dioo bazen !! özLediini söLüoo .. snnLe yaşananLar kmseyLe oLmuoo dioo amaa baRışmıooRzda.. !!
iLk aşkmLa isee aRamzz bu aRaLar çook ii .. buLuşuooRzz .. iLtifatLar sürekLi falan ..
ne zaman konu açıLsa hep eskiLerimizden açıLıo . heRşeymizi her anımızı hatrLıo .. ve tekRaR çıkmaak için şanss istioo qibi bişey !!
son çıktıım ve iLk aşkımın aRasıı çook kötüü .. kavqaLıLar..
iLk aşkıma son şans verirseem sankii son ayrıLdıımı kaybedicem tamamen qibi qeLio ..
ben ikisinide kaybetmek istemioorm ..
ama kime aşığım .. kiminLe mutLu oLucam biLmioorm =(

nasıL anLayabiLirim .?
Ara
blacqrock
hmm konu feci karışıq be dostum.keşqe o arqadşm dediğinle hç çıqmasydn.insn mtsuz olduu zman ona yqın brini arıo ve hmen blduu anda kndni kptırıo.bnce iqisylede bdha hç bişy yşama unt gtsin dcem ama yşannlar var ortada hmen atıp slemezsin zmana braqmaq en iisi die dşünüorumm
Ara
~uqqaLa~
Bence de zamana bırak, kime daha çok değer verdiğini anlayana kadar ikisine de umut verme. Uzak durmaya çalış en basitinden Tongue Hangisini daha çabuk özlüyorsan onu daha çok seviyorsundur belki de. :S
Ara
yaReS..
İşte akLım bu yüzden karışıo .. bi tanesi sürekLi buLuşaLım dioo .. buLuşnca çk çk mtLuu oLuorm .. tüüm acıLarım qidio ..
dieri de sürekLi bitanem aşkm diee msjjLarr atıo ama aRkdşzz sözüüm ona..

bide şuu varr .. beLki bi fkRnz vardır ..
buLuştuum çock beni en ykn arksyLe tnıştırdı .. bnde onu kndi ykn arkmLe tnştırdm .. en ykn arkisi bana seni sevioo bu çock dedi . ama söleme sana sölediimi kızar bana dedi .. ama en ii arkdşmda sormuşş benm .. sevmioormm dmşş =/
Ara
Hasretiim
Bence sen ilk önce kiminle yol almak istedigine bi karar ver.. iki arada kalmak pek normal gelmedi bana kimi sevip sevmedigini bilmelisin veya ikisininde sana karsi yogunlanmis olan ilgisi hosuna gidiyor.. yinede sen bilirsin canim ama ikisiyle bu derece askimli canimli cicimli görusmeye devam edersen sonunda ya ikisinden birisini yada ikisini birden kaybedersin.. Sen ilk önce bi kalbinin sesini dinle.. kim icin atiyor ona bi karar ver sonra bakarsin kimin sevip sevmedigini Wink
Ara
yaReS..
hakLısın sanıRsamm canım .. kimi sevdiqimi anLadım asLında ..
sadece onun acısını dindirmek için medet umuyorum sanRsam..
hepnze tşkkr ederm qenede
Ara
Hasretiim
Rica Ederim Canim Umarim Dogru Olan Karari Verip Cok Mutlu Olursun =)
Ara
Masal_yuzLu
Konu uzun ve derin Smile

ama şu bir gerçek sen TEK kendini seviosun.
Yav arkadaş sen ne yapmışın öyle..

Seni bırakıp giden GİTTİÄžİ gün biter. Sevse neden gitsin.. Yada annen öyle istediyse annen bişilerin farkında olduğu için istemiştir.

Yeni çıktığın kişi ise harbiden Ayıp etmiş.
Bana kardeşim diyen birine aşık olmak Berbat bişi...
NURİ ALÇONUN akrabası oluyorsa. sorun değildirSmile

Bu arada bunu sen yazmışın
Alıntı:.. onun için intihar etmeye bşLamıştım
İNTİHAR EDİLİR BAŞLANMAZ Smile
ama eğer sen bu işte uzman ve doktora görmüşsen bilemeyiz.
Benim tek bildiğim intihar var ... CANINI ALIRSIN Smile
Başlanılmaz birden olur..

Şakayı bırakalım valla arkadaşım.. Senin büyük bir sorunun var.
BİRİNİ SEÇ YETERLİ SANA..
Ama sen eskisiyle çıkarken Hala korkuyorsun .. YA YİNE GİDERSE? sorusu var sende.
onun için kardeşim dediğin kişiyide yedekte tutuyorsun.

Yazık seçim yap Ya Hero yada Mero!

kolay gele.
Ara
yaReS..
Baya aqır yazmışsın . teşekkür ederim qenede..
intihar etmeye başLadm derken çaLıştım ama hiç birinde oLmadı anLamında . sürekLi denedm ..

ama kimi sevdiğimi biLiyorum artık.
saqoLun..
Ara
Masal_yuzLu
ağır olmadı Smile
şakaydı

adına sevindim iyi bir seçim olur inş
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-27-2024, 09:06 AM