:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[ Bu Şehirde ''SEN ''siz Yas Tutuyorum ]
нüzüηçiçÑ”ği
Alışılagelmiş zamanların aksine şimdi yine soluksuz tükettiğim sensiz zamanların birindeyim yine.Ümitlerim ve sen ; sönük , külleri dağılmış bir ateş parçasından geri kalanları savuruyor rüzgarlarda.Yağmurlu bir günde başlamıştı bizim hikayemiz.Oturmuşum seni beklediğim aynı yerde elimde sigaram , sensizliğine derinden bir ah çekerken, ciğerlerimi yakan duman mıydı yoksa senin bıraktığın acıların kavrukluğumuydu ? Yanan yüreğim böylesine acı içinde ... Çaresiz gömdüm her şeyimi en derinlere.Asla söküp atamayacak olsam bile , böylesine sevdiğim için kalbimin ait olduğu yeri biliyordum.Seni seçip seni sevmişti.İnsan sevdimi her şey ne kadar başka , her şey ne kadar da güzel geliyor değil mi.Ama birde madalyonun diğer yüzü var ki elvedasız , zamansız bitiş..zamansız gidiş..Gidişinle bitişim.
Cümleler devrik kalıyordu anlatırken seni.Kara bulutlar böyle acı acı çakarken şimşeklerini mavi gökyüzüne , üzerime yağıyordu sana akıttığım her bir damla gözyaşım.Şimdi benim ıslandığım yağmurlarda sende geziyorsan , tenini ıslattıysa benim gibi , o siyah saçlarına da damla damla düştüyse bilesin ki İçim yanıyor…Herkes bir parça hayatında elinde kalanlarla yaşıyorken , kaybettiklerini sele vermişken ben ; bunları bile görmeyecek kadar gözüm kapalı kimseleri duymayacak kadar kulaklarım tıkalı.Zor durumum bende biliyorum.Teselli istemiyorum ki.İliklerime kadar ıslandığım şu yağmurlarda yaşadım sevginide.O gün sardı bütün bedenimi bütün benliğimi anılar canlandı yine gözlerim doldu.Benim olduğum yerlerden sana bağırsam duyarmısın feryadımı.Aynı acılar seni de sarmış mıdır?Ağlamaklıydın bana bakarken yüzünü önüne eğiyordun suçlu gibi.Kabul ediyordun haksızlığını.Niye yaptın bunu bana. neyi çok gördün de gittin.Bilmediğimiz yaşayamadığımız ve belkide yaşayacağımız çok daha güzel günlerimiz olacaktı.Geçmiş sızılarımın üzerine basıyordun benliğimde.Adını , soyadını,yaşını,ellerini,yüzünü, kokunu bile unutmadan bitmez bu sevda. Bitmez bu sevdam..

Beni bugün buraya getiren senden gidemeyişimdir.Aynı yerde bekledim bir gece sabaha kadar bir umut içimdeki hani yoluna bakarken gelecekmiş gibi hisseder ya insan benimkide böyle bişeydi işte..Bütün gerçeklerin farkındaydım bilicindeyim insan her şeye söz geçiriyorda bi tek sol yanına yeniliyor ya şimdi o durumdayım.Kalbim sensiz taşıyamıyor bu yükü , yapamıyorum sensiz.Nefes almak için geliyorum buralara.Sen yanımdaymış gibi içime çekiyorum buraların havasını sen doluyorsun içime.Öyle çok yağdıki yağmur sesini kulaklarıma taşıyor her damlasında.Islak kaldırımların boş sokakları sessizliğe bürünmüş çığlık çığlığa sesim yankılansın istiyorum senin olduğun yerlere gelsin istiyorum.

Elimdeki ümitlerimi yanan o ateşten çıkarıp üzerine beyaz bir sayfa açarmısın yeniden ?

[SIZE=5][Bu şehirde ''SEN ''siz yas tutuyorum ]varlığın yok diye yanımda ve bir gün sen gelene kadar bu hiç bitmeyecek sen gelip yaralarıma ilaç olana kadar…. [/SIZE]

Bir bıçak sapladın ki arkamdan vurdun beni kızmıyorum sana sevdim seni .Hüzünçiçeği böyle diyor bütün kalbiyle , sana adanmış bütün sözleriyle.Boğazıma dizilse de hıçkırıklar içinde bu ağır sancılar , gittiğin yerlerde hava ayaza keserse ve yüreğinde bir parça sızı duyarsan burada can çekişen biri olduğu aklına gelsin..

Tarihi sensin bu yazının.Saati mi onu sorma zaman hep sana akıyor sanki..

Hüzünçiçeği
... ____ ...
Ah yüreğimi kanatıp giden yar'im acılarını kapatmak için elimden geleni yapmış olsam bile inan bana izleri silinmiyor dokunacak olsam içim sızlıyor tıpkı o gün gibi...
Şair değilim her mısrayı kafiyeyle süsleyeyim , gökkuşağı değilim yağmurdan sonra renk renk açayım .Bir kalbim var seni anlatıp seni çizen hepsi bundan ibaret ..
... ____ ...
Ara
Aşksı@z
Çok Çokkkk Güzel duygularını aktarmışsın Hüzün ellerine yüreğine sağlık olsun Güzel yüreğindeki sevgi hiç eksilmesin.
Bizmle güzel duygularını paylaştığın için teşekkür ederim
Ara
нüzüηçiçÑ”ği
Teşekkür ederim o senin güzelliğin ..
Ara
ESARET
bizimle paylaştığın için çok teşekkürler duygularını ah birde ben paylaşabilsemSad
Ara
nesil!
tsklerrr.....
Ara
нüzüηçiçÑ”ği
ESARET Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bizimle paylaştığın için çok teşekkürler duygularını ah birde ben paylaşabilsemSad
Rica ederim.Kendini zorlama hiç bişey için o kendiliğinden çıkar bi anda (:
Ara
нüzüηçiçÑ”ği
nesil! Adlı Kullanıcıdan Alıntı:tsklerrr.....

Ben teşekkür ederim ..
Ara
angel_from_hell
coook güzeldii yüregine saglıkk
нüzüηçiçÑ”ği
Teşekkür ederim canım ...
Ara
asi_ve_mai
bazen gözlerinin yüreğinden gizlice dalıp gidişi oluverir onsuzluk...
bazense rüyalarında sımsıcak sarılmalarındır...
yürek alışamaz böyle gidişlere.. ağırdır yalnızlığın kokusu...
her çektiğin nefes eğerki onsuzsa ciğerlerini yakar...
onsuz olamayacağın aşikar onunla da olmayacağı belli olsa da...
yinede bir ümit beklersin..
içindeki duyguların hiçbir zaman silinip gitmez..
ama hayat bu ya yoluna hislerin olmadan devam edersin...
işte böyle hüznün çiçeği...
gölgeler kessede yolunu sen yılma yıkılma...
biliyorum ki sen mutlu getireceksin bu filmin sonunu...
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Kokun Bu şehirde kaldı yar... ÇiLeK 5 822 04-19-2008, Saat: 08:45 PM
Son Yorum: ÇiLeK

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-28-2024, 05:47 PM