:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ah Biz Erkekler…
icimdekises
Kimimiz romantik, kimimiz şakacı, kimimiz sessiz, kimimiz konuşkan… Kimimiz sadık kimimiz ara sırada olsa kaçamak peşinde, kimimiz de tamamen yoldan çıkmış… Bu yazıyı kız olsunda isterse taştan olsun diyenlere, yoldan çıkmışlardan esinlenerek yazdım…
En çok kullandıkları iletişim araçları internet işte bu arkadaşların konuşmalarında bir örnek:
(Kız ile erkek herhangi bir sitede, herhangi bir şekilde tanışmıştır. Erkek kızdan msn sini istemiş ve konuşmaya başlamışlar erkek 24 yaşında kızda 27 yaşındadır erkek yüzüne bakılacak gibi kızsa gerçek hayattan tamamen umudunu kaybetmiş internetten medet ummaktadır, düşünün yani halini…
ERKEK: Msn ni verdiğin için teşekkür ederim.
KIZ : Rica ederim.(sohbet mesafeli ve saygılı başlar her sohbetin başladığı gibi)
ERKEK: Seni merak ettim birbirimizi görelim mi?(ilk hamleyi yapar)
KIZ : Olur sen önce resmini koy sonra ben…
ERKEKSadErkek kızın kamerası olduğunu msn sindeki kamera işaretinden anlar) Benim resmim yok ki kamerayı açalım mı ikimizde.
KIZ : Ya sen o işarete bakma benim kameram bozuk sen aç bende resmini koyayım(kızda bir hamle yapar.)
ERKEK: Bana garip geliyor öyle seni görmeden kamerayı açmak kusura bakma tek açamam öyle(ikinci hamle)
KIZ SadKızda çocuğu merak etmeye başlamıştır) ama hemen kamerayı da açmak istemez) Sen aç kapa hemen açık kalmasın, bende resmimi koyayım
ERKEK : Ya öyle olmaz ne yapalım senin kameran tamir olunca beraber açarız.
(Kız iyice merak etmeye başlar kamerasını gönderir ama kendi kamerasının önünü kapatır. Ama delikanlı tecrübeli oda kamerasını kapatır ikisinde kamerası açılır sonsuz bir karanlık.)
KIZ : Açsana hadi
ERKEK: Sen açmadan olmaz kusura bakma(hala kibardır ve kız etkilenir)
KIZ :Açmazsan silerim ama(öldürücüyü darbeyi vurma çabası)
ERKEK: İstemem tabiki silmeni iyi arkadaş olacağımızı inanıyorum ama prensip açamam kamerayı.
KIZ : Tamam ben kamerama bakayım belki olur. (kısa bir süre sonra) Oldu sanırım. Ama önce sen açacaksın.
ERKEK: Sen açacak mısın söz veriyor musun?
KIZ : Söz(Erkek kamerayı gönderir ve açar kızsa ilk başta çevirmez ama sözünü de tutar sonrada oda çevirir kamerasını)
(Birbirlerini görürler kız beğenir erkeği; erkeğin ise beğenmesi mümkün değildir.)
ERKEK: Bu kadar güzel bir kızı karşımda göreceğimi sanmıyordum.
KIZ : Teşekkürler.
ERKEK: Boyun kilon kaç çok merak ettim.
KIZ : 155 cm 70 kilo
ERKEK: Maşallah canım manken gibisin(araya canımı da sıkıştırır)
KIZ : Yok canım sende(iltifat hoşuna gider istemeden de olsa ağzından canım çıkmıştır)
ERKEK:Senin kadar güzel bir kızın mutlaka sevgilisi vardır :-))
KIZ :Yok senin
ERKEK: Benimde yok.(kesin yoktur zaten)
KIZ : Kendini anlatsana
ERKEK: (Erkek anlatır en sonunda) yaa sana bakmaya doyamıyorum ne kadar tatlısın canım
KIZ : ( iltifatlar çok hoşuna gitmesine rağmen alçak gönüllü olduğunu göstermek ister) Yok canım yaa abartıyorsun.
ERKEK: Acayip elektirik aldım canım senden yaa ( erkek elektrik ala ala trafo olmuştur zaten)
KIZ : Her kıza bunları mı söylüyorsun(erkeği denemek ister)
ERKEK: Ben içimden gelenleri söylüyorum hiç böyle olmamıştı yaa ilk görüşte…
KIZ : (Kız etkilenmeye başlar atılan olta ya gelmiştir) Sende hoşsun canım.
ERKEK: (Erkek abartır)İçimdekileri anlatacak kelime yok ya acayip oldum
KIZ : Seni en çok etkileyen ne oldu
ERKEK: (Erkek düşünür, kızın yüzüne bakar ama bulamaz ama sussa da olmayacak) Önce dürüstlüğün ve konuşmaların etkiledi sonra yüzünün güzelliği sivilceler bile sende güzel duruyor harikasın bebişim.
KIZ : Bebişim mi?
ERKEK: Bebek gibi yüzün var canım ya bir anda ağzımdan çıktı.
KIZ : Ama ben sende büyüğüm.(İçinde kalan son şey)
ERKEK: Bebişim yaşın büyük olabilir ama benden küçük gösteriyorsun yaşını söylemesen en çok 19-20 derdim.
KIZ : (Kız bişey diyemez iltifatlar öyle hoşuna gitmiştir ki.)
ERKEK: (Son hamlede başarıyla sonuçlandı)
Ara
DeRiN_SeSsİzLiK
bende yoruma ahhh biz kadınlar diye baslayayım o haldeSmile kandırılmaya o kadar musayitizki iki iltifat eritip bitiriyor bizleri Smile çok içten bir paylasım olmuş tesekkurlerSmile Smile Smile
Ara
Cosplay
Komedi bunlar lan Big Grin
Ara
icimdekises
DeRiN_SeSsİzLiK Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bende yoruma ahhh biz kadınlar diye baslayayım o haldeSmile kandırılmaya o kadar musayitizki iki iltifat eritip bitiriyor bizleri Smile çok içten bir paylasım olmuş tesekkurlerSmile Smile Smile
içten yorumun için ben sana teşekkür ederim
Ara
beyzarda.38
asıl biz kızlar hemen herşeye inanıp kapılıorz işte..
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Erkekler bakmayınnn..ha ha Liseli_kız 13 777 04-09-2022, Saat: 04:54 AM
Son Yorum: wildfang
  erkekler için zor durumdan kurtulma taktikleri esrar gözlüm 1 389 04-07-2022, Saat: 09:38 PM
Son Yorum: wildfang
  Erkekler ne der ne düşünür Beyaz 5 1,103 11-23-2015, Saat: 01:54 PM
Son Yorum: Xesar
  Erkekler için özel kurs son katılım tarihi 30 şubat :) MaSaL 2 654 01-16-2011, Saat: 10:35 PM
Son Yorum: DummeN
  ah şu erkekler:)) SeRDİD 0 440 04-13-2010, Saat: 10:14 AM
Son Yorum: SeRDİD

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 03-29-2024, 08:21 AM