:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sus Diyor Gönül....
Dostcu
Güçsüz dermansız kalıyorum.İçimdeki fırtına dinmek bilmiyor.Kelebeklerim ölüyor sanki birer birer...Çığlık çığlık haykırsam diyorumsmilev.gif döksem içimi...
"SUS" diyor gönül...

Gözyaşıma karışıyor yağmur.Mis kokan toprak yerine artık hüzün kokusu bürüdü ortalığı...Sevgililer yürüyor önümde.Kıskanmam desem YALAN!Bağırıp çağırmak istiyorum neden benim sevdiğim yanımda değil?Neden adımlarım yapayalnız?Nedennn?Söyleyemiyorum...
"SUS" diyor gönül...

Dostlar gelip geçiyor benden.Sıralamak istiyorum soruları ardı sıra.Beni gerçekten seviyor musun?Acı günümde de yanımda olurmusun?Karanlığıma güneşsmilev.gifumutsuzluğuma umut olur musun?Beni sever misin?Gerçekten sevebilir misin?.... Olmuyor düğümleniyor dilim...
"SUS" diyor gönül...

Dünya... Yalan dünya... Genç yaşıma aldırmadan ne kadarda yorgun düşürdün ruhumu.Ah yalan dünya bıraksana benismilev.giftutmasana karanlık kuytularında...

İçim "ÇIÄžLIK" dışım "SUSKUN"

"SUS" diyor gönül yine... sus... [SIZE=5]sus...[/SIZE]
Ara
Hasretiim
İçim "ÇIÄžLIK" dışım "SUSKUN"

Yüregine Saglik
Ara
Dostcu
okuyup yorumda bulunduğun için teşekkür ederim Hasretiim
Ara
ufuk_can
"Dostlar gelip geçiyor benden.Sıralamak istiyorum soruları ardı sıra.Beni gerçekten seviyor musun?Acı günümde de yanımda olurmusun?Karanlığıma güneşsmilev.gifumutsuzluğuma umut olur musun?Beni sever misin?Gerçekten sevebilir misin?.... Olmuyor düğümleniyor dilim...
"SUS" diyor gönül... "paylaşım için teşekkürler..benim şahsi fikrim dostum için dünyayı verseler onu bile kabul etmem..Dostumu tercih ederim....
Ara
Dostcu
bu ne güzel dostlukmuş Allah dostluğunuzu daim etsin yorumun için teşekkürler Ufuk Can
Ara
Yorgun Yürek
Dünya... Yalan dünya... Genç yaşıma aldırmadan ne kadarda yorgun düşürdün ruhumu.Ah yalan dünya bıraksana benismilev.giftutmasana karanlık kuytularında...

Yüreğine sağlık çok güzeldi Dostcu Smile
Ara
asi_ve_mai
neylersin ki yürek suslara düşmüş...
konuşsa bi türlü konuşmasa bir...
aslında yürek hayata küsmüş..
en büyük tepkisi de sus olmuş...

yüreğine sağlık dostcu..
güzel paylaşımdı...
Ara
Dostcu
teşekkürler arkadaşlar okuyup yorumda bulunduğunuz için...
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  G?zLErin KaL diyor DudakLAr?n Git....!! Carizmatic 3 349 04-03-2022, Saat: 02:46 PM
Son Yorum: wildfang
  Ne diyor asl?nda ne anlat?yor???? AnGeLofDeATh 7 693 04-02-2022, Saat: 08:14 AM
Son Yorum: wildfang
  Söylesem Tesiri Yok.. Sussam Gönül Razı Değil.. mavisben 3 552 06-28-2011, Saat: 10:26 AM
Son Yorum: YasSmin
  Bu Gönül Hep Seni BeKLiyor.. MeLeksi 1 625 02-02-2011, Saat: 09:45 PM
Son Yorum: history
  Ah gönül.. Akıt içine bu sancıyı..! history 2 704 01-01-2011, Saat: 05:39 PM
Son Yorum: Hasretiim

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-30-2024, 09:24 PM