:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
umtsuz çocugun umutsuz mektubu
dolmakalem
bu mektuba nasıl başlanır bilmiyorum;onun için senden en baştan özür dilerim.ben utangaç bir insanım.sevdigimin karşına geçip ben seni seviyorum diyemiyecek kadar utangaç bir insanım bu mektubu yazarken** içimden geldigi gibi yazıyorum en küçük bir yalanımı gördügün an** dünyaları verecegim gözlerine dalan gözlerim bir daha o gözlerine bakmak **kısmet olmasın.bir umudun bittigi zaman çıktın karşıma**uçurumun kenarındayken gördüm seni**bir insanın hayatı bir anda degişir mi ? bilmem ama benim hayatımı bir anda degiştirdin. Bir insanı özlemek bu kadar mı zor gelir insana? seni görmedigim her günün, bir özlem içerisinde geçmesi tesadüf müdür sence.Hayata sil baştan başlamak böyle bir şey herhalde.yeniden,severek ve sevdigini haykırarak yada haykıramamak,platonik sevmek.seninle çaresizligime çare olacagımı hissine kapıldım.MEKTUBU uzatmaya gerek yok aslında.benimle her şeye hayata, mutluluga,sevmeye ve yeniden silbaştan yaşamaya varmısın seni seviyorum
umutsuz çocuk:kk::kk:
Ara
Hasretiim
Yüregine Saglik...
Ara
kadoş
duygulandım ya Sad iyi sonunda intihar yok bunun Sad
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  b!R ayrılık mektubu!! asi_carisma 8 1,655 04-13-2022, Saat: 02:35 AM
Son Yorum: wildfang
  Sanalda Seven gencin İntihar Mektubu ZeNiTH 33 3,376 04-10-2022, Saat: 01:19 PM
  Bir Baban?n K?z?na Mektubu KesanLee 2 561 04-05-2022, Saat: 03:44 AM
  Veda Mektubu ... Che Guevara Firari Fırtına 17 2,329 04-02-2022, Saat: 08:00 PM
  a?k mektubu.......... bilgeis 4 993 04-02-2022, Saat: 06:09 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 03-29-2024, 04:40 PM