:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
31 Aralık 2008
SheKer|BisHe
Sevgili Akrepler her yeni yıl, yeni bir umut ve yeni bir sevinç kaynağıdır. Neler yaşamış olursak olalım yılın son günü geldiğinde çocuklar gibi heyecanlanırız. İşte bugünkü enerjiniz 2009 girerken sizler adına gayet destekleyicidir. Saat 13:40 itibariyle iletişim ve haberleşme gezegeni Merkür ile inancın temsilcisi Jüpiter gezegenlerinin kavuşumu sizler açısından başta eğitim hayatınız olmak üzere, bilgi edinme, bilgiyi diğer insanlara ulaştırma, öğrenme ve öğretme konularında, çevrenizdeki güç sahibi olan insanlarla irtibatınızda, işinizle alakalı her türlü girişim ve fırsatta, medya, yayıncılık, haberleşme sektöründe yönetici pozisyonunda sorumluluklar edinme veya yerinizi sağlamlaştırma, başladığınız işleri sonuca erdirme, kanun ve düzeni koruma konularında güçlü bir enerji olup sizleri olumlu yönden destekleyicidir. Görev duygusu herşeyden önce geleceği için, bu etki altında, kendinize ayıracağınız zaman neredeyse yok denecek kadar azabilir.

Emek, maliyet ve üretim konularında da etkili olan bu enerji bulunduğunuz alanda pratik ve sağlam adımlar atabilmenizi sağlayıcıdır. Ürettiğiniz fikirleri sizinle aynı düşünen kişilerle beraber belli bir alanda odaklamanız halinde hem bulunduğunuz alanda yenilikler yapabilir hem de toplum içinde güçlü bir yer edinebilirsiniz. Şimdi size düşen, sistemli ve organize şekilde ilerlemek ve hedefleriniz konusunda kendinize olan inancınızı kaybetmeden yol almaktır. Bu enerji sizi destekleyici, emeklerinizin karşılığını almanızı sağlayıcıdır. Ayrıca bugün başlayacak ve 16 Mayıs 2009 tarihine kadar devam edecek Satürn geri hareketi hakkındaki geniş bilgiyi köşemizdeki yıllık yorumunuzda okumanızı öneriyorum.

Sevgili Akrepler sizler güç ve kontrolün astrolojik temsilcilerisiniz. Yersiz takıntı ve kuşkulardan uzak durarak yaşamınıza yön verebilir, amaçlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. 2009 yılında şans, mutluluk, sağlık ve huzur sizlerle olsun. Yeni yılınızı en içten dileklerimle kutlarım.
Ara
angel_from_hell
teşekkürler paylaşım için.....senin de yeni yılın kutlu olsun
SheKer|BisHe
Rica ederim cnm. saoL seninde yeNiyıLın kutLu, MutLu oLsun Smile
Ara
_AL0n3_
Saat 13:40 itibariyle iletişim ve haberleşme gezegeni Merkür ile inancın temsilcisi Jüpiter gezegenlerinin kavuşumu sizler açısından başta eğitim hayatınız olmak üzere, bilgi edinme, bilgiyi diğer insanlara ulaştırma, öğrenme ve öğretme konularında, çevrenizdeki güç sahibi olan insanlarla irtibatınızda, işinizle alakalı her türlü girişim ve fırsatta, medya, yayıncılık, haberleşme sektöründe yönetici pozisyonunda sorumluluklar edinme veya yerinizi sağlamlaştırma, başladığınız işleri sonuca erdirme, kanun ve düzeni koruma konularında güçlü bir enerji olup sizleri olumlu yönden destekleyicidir.

o saatlerde öle bi olay oldu Big Grin yazılanların cogu uygundu bana Tongue
tesekkürler canım Smile
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  30 Aralık 2008 SheKer|BisHe 0 292 12-30-2008, Saat: 10:47 AM
Son Yorum: SheKer|BisHe
  18 Aralik 2008 Hasretiim 0 309 12-18-2008, Saat: 10:46 AM
Son Yorum: Hasretiim
  6 Aralık Yorgun Yürek 8 382 12-06-2008, Saat: 02:08 PM
Son Yorum: ѕαкℓı@мѕı@η
  2 Aralık Yorgun Yürek 1 332 12-02-2008, Saat: 11:18 AM