:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sen varsan varım ben Sen varsan Hayat var
>>€C€<<
Sen varsan varım ßen
Sen varsan Hayat var

Sensiz aLdığım nefesin yüreğime yetmediğini ßiLmeni isterdim. Sensiz ya$adığım her qünün harcanmı$ qün oLduğunu ßiLmeni, Seni sevdiğimi, Seni sevmenin ßana yetmediğini, sevmekten çok kendimi Sana adamak için çırpınıp dururken, Seni ne kadar çok seversem seveyim hep daha fazLa seveßiLirmi$im qißi geLdiğini, Seni Canım qißi, nefesim qißi, suyum, ekmeğim qißi ßiLdiğimi ßiLmeni isterdim.

ßiLmedin.

ßen de söyLemedim.
SöyLemekten çok ya$atmak istedim ßunLarı Sana.

Sana ßakarken yüreğimin nasıL sıkı$tığını, nasıL çocukça bir heyecanla çarptığını, sana her dokunu$umun iLk dokunu$ oLduğunu, her qüLü$ünün ßir damLa huzur, her ßakı$ının binlerce mutluluk olduğunu söylemeden gör isterdim. Yaşamımdan bir parça değiL, ya$amımın tamamı oLduğunu, seßepLerim, ümitLerim, qerçekLerim oLduğunu ßiL isterdim.

ßiLmedin.
ßen de söyLemedim.

Herkesin ßiLdiği, qördüğü, anLadığı kadar anLa istedim hayatımdaki anLamını. Gittiğinde anLamsız kaLacağımı ßiL istedim. BiLmek yerine qitmeyi tercih ettin Sen. ßen de dur demedim. Deseydim deği$ir miydin? Deseydim daha mı az yakardın Canımı? Deseydim ßiLir miydin ßunLarı? SöyLeseydim qitmez miydin?
SöyLemedim diye mi qittin?

Artık ßir anLamı var mı ßunLarı ßiLmemin?
ßir $eyLerin anLamı var mı artık?
Yok…

Sen yoksan ßen yokum.
Sen yoksan Hayat yok.
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Ey Hayat (alintidir) pusat41 5 598 04-14-2022, Saat: 02:44 AM
Son Yorum: wildfang
  ...Hayat Yine Bana Yalan Söyledi... *yaKaMoZ* 8 794 04-13-2022, Saat: 12:23 PM
  Hayat bize mutlu olma şansı vermedi!!.. d€n!z kısı 5 593 04-11-2022, Saat: 11:39 PM
  Acı Bir Hayat shaq 2 347 04-11-2022, Saat: 01:03 PM
  ÖLüm, İnsan, Sevgi, Hayat, Zaman, ŞiiR, YaLnızLık, Gece, Güzel, Sigara.... €BeRimSin 7 655 04-11-2022, Saat: 08:05 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-10-2024, 12:58 AM