:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CezA-YerLi pLakA
ѕqρα кJмя
y?kselen ben de?ilim bak asans?r, ?ayet beni u?arken g?rd?ysen senin g?z?n k?r, pe?imde onlarca yalaka sahte post var,
eninde sonunda yaln?z b?rakan o dostlar, bir bakay?m derken ??yle, ben i?ine girdim ?yle, bu ortam i?te b?yle, bu nas?l i? s?yle, ipi kopmu? alemin, ?ivisi ??km?? dillerin, inad?m inat giderim tersine dilim fenerim, yol uzun ve pek dikenli ?ok uzun lan ben t?kendim, yoksunum bi?are kimi zamanda yaln?z?m, avare gezdim bak ne hale geldim, kim nas?l bakt?ysa ?yle g?rd? ben buyum, nokta koyduk bitti, her bir yandan ?ektiler ?u etime sapl? kancalar?, ve her g?n engel ektiler belli var bir korkular?, bu yerli plaka korkutur, herkes sanar dengimdir, kimse bilmez ancak ceza nefretten de eskidir.

nakarat

?yle dar bir yerdeyim ki d?nyam bek k???ld?, tek bir yanl?? ?ok g?z?kt? geldi?im yer hep g?r?lt?, pek s?k?nt? ?ekti millet sabreden kazand?, benimle raks edenlerin ka??nda var y?rek, bir ?ok ?akal rap’in ?n?nde tek bilek, bir?ok kanal tarafl? yazd? gazeteler yalan, ve ?ok samimim dostlar?mda var, en ?nemlisiyse biliyorum ki y?kselen ben de?ilim al?alan duvarlar sadece ve sadece, ?ok fazla dikkat ?ektik bu taktik de?ildi, gene de kaplad? herkesi panik, buna tan?k olan her gen? tarihi yazs?n, bir i?e yaramazsa bu durur en alt katta, bir bakm??s?n teker teker d?k?lm?? t?m dostlar, ne ad nede san?n kal?r ve unutulur gidersin, y?kselirken ekmek yerken, yere d??erken sa?malars?n, hi? s?ren yok suyun ?s?nd? g?ne? do?du kuyu kaz?lmaz.

nakarat

d?rt koldan taciz ?ok belli bariz, makas al?r k?zlar yanaktan erkeklerse diss, farkl?la?ma ?abas? i?ine girdi herkes,
ghettolarda bile mohikan var o?lum, her bir kafada farkl? ses, farkl? vizyon her sokakta y?kselir duvarlar, yabanc? marka giydi her kesimden muhalefetler, ellerinde bo? bir defter yaz?ld? ayn? ?eyler, daim kullan?ld? ayn? renkler anla??lmaz bo? resimler, ?m?rde belli inece?in o katta,
d??ece?iz birlikte belki sanma kurtulu? var, kader bu belli olmaz ka??p gider yan?ndan herkes,
zaten biz birer hi?iz ?ayet bu b?yle olmasayd? unutulur muydu o eski sesler, bulut olursa ya?mur beklenir g?ne?li g?nler ?ok yak?n, ve r?zgar?m hep esti, k?sa bir not saz?n i?inde ?eytan yok, 77 ?sk?dar yani bu plaka yerli...

nakarat
plaka yerli bak, s?rt? terli ?ok ve ba?? dertli vah, eski hali yok,
ne olacak, y?kselen ben de?ilim al?alan duvarlar.
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  CezA ( Sıra Sende ) Ñ•qρα кJмя 0 427 12-16-2007, Saat: 08:23 PM
Son Yorum: ѕqρα кJмя
  Ceza (ben Ağlamazken) 22*kaka 0 375 08-28-2007, Saat: 02:38 PM
Son Yorum: 22*kaka
  CezA & ayben ( ŞaŞkın oÄžLan ) ~uqqaLa~ 7 562 08-27-2007, Saat: 12:27 PM
Son Yorum: KoLera
  CEZA ( mic show ) aLy™ 4 814 08-11-2007, Saat: 12:08 PM
Son Yorum: KoLera
  Ceza ( Fark Var ) ÖLÜM MELEÄžİ 0 386 07-29-2007, Saat: 06:15 PM