:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CezA-acI biBer
ѕqρα кJмя
Nakarat

O ka??t evleri bile y?kamaz, eline ald??? i?i sonlayamaz, katina bile onun yan?nda bir sihirbaz, makine gibi beyni ama pek ?al??maz, bir buhar makinesi gibidir akl? fikri duman, fikri ba?ka zikri ba?ka, bi liman ki kopya hayat? zaten hep yalan, bir korku filmi gibi aslolan, gene fatalrhyme, k???na batan rhyme, tozu dumana kat?p ?n?n?ze ??kan rhyme, ece bu?ukcu gibi bizde ?al?nt? yok rhyme, sar?lmadan adam?n belini k?ran tek rhyme, elli sent e cover yapan asla yapamaz rhyme, bir tek boy var bumu yapacak rhyme, bizdeyse prime time, ?ekil ?n?mden lan, hey dj ise rhyme peki bu ne o zaman, bast???m yerde hi? ot bitmedi, geriye d?n?p bir bakt?m ki bo?a gitmemi?, ak?tt???m onca ter hi? kurumam??, vakitsiz ?tm?? olan horozunda sonu haz?r, k?r belini ali day? sen hadi k?r, en dada yazanda benim otuz y?ll?k s?r, al birini vur ?tekine ve de ?arp bir yere kal geride ben rahat?m iyi b?yle,

Nakarat

H?rs?ndan ?atla k?skan? bir f?rsat olsada t?rsmasan atars?n bana k?rba? h?st dedik sana ben sus dedim, arkam? d?nd?m br?t?s hadi gel vur beni, kalm?? karanl?k ma?arada bir ba??na, g?z?ne yedi tekme o ya?l? k???na, ba??n? ye ku?, kendi elini dik, ya??n olmu? art?k k?rk, beynin yok yerinde, benim ku?um ?tt? diye k?l d?nd? g?z?nde, ucuzluktan ald?m, g?rd?m emin?n?nde, benden istemi?tin s??t?m senin evin ?n?nde, osurunca y?kars?n da?lar? koca g?z?nle, son g?l iyi g?l hadi kahpe g?l, y?z?me bakta konu? sen yar?m sand?vi?, iradenin s?n?r? travestiye denk ho?t, kalitenin has? bu has?m? sen olan pust, ka??n?r senin gibi bir ?o?u verilir ders, kak?l?r ba??ma niye ??nk? benim evin delisi, ak?l ba?a gelmez ??nk? bu bana ters, sak?nd?k?a geldi dert, belki bu da biter, ?nemi neki senin i?in bo?ver yolumu kes, kesebilir isen g?c?n yeter ise buraday?m gel, ??k?n? keserim ama kafan? ge?erim es, sen halep i?i gibi pi?tin lan et hadi pes

Nakarat
Olmad? rapin, bir olamad? rapin, seni bir dinledim, sonucu gaza bas tepin, sidik yar??? senin i?in, oldun kekim, bir doyamad? g?z?n ac? biberimi yedin. Hepinize gider alay?n?za gider, a?z?n?za biberi s?rerim af diler, k?pe?im olur hepsi rapi katleder, ben yapar?m rapi alem dans eder,
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  CezA ( Sıra Sende ) Ñ•qρα кJмя 0 427 12-16-2007, Saat: 08:23 PM
Son Yorum: ѕqρα кJмя
  Ceza (ben Ağlamazken) 22*kaka 0 375 08-28-2007, Saat: 02:38 PM
Son Yorum: 22*kaka
  CezA & ayben ( ŞaŞkın oÄžLan ) ~uqqaLa~ 7 562 08-27-2007, Saat: 12:27 PM
Son Yorum: KoLera
  CEZA ( mic show ) aLy™ 4 814 08-11-2007, Saat: 12:08 PM
Son Yorum: KoLera
  Ceza ( Fark Var ) ÖLÜM MELEÄžİ 0 386 07-29-2007, Saat: 06:15 PM