:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CezA-DarK pLacEs feAt TecH n9nE
ѕqρα кJмя
Ceza, Tech N9ne.. From Turkey to Missouri, very very dark places. Exodus, insanious, nocturnus.

?ki arada bir deredeyim, iki ileri bir geri g?z?m? a?t?m ama nafile art?k b?rak?n pe?imi bana ?atmay?n, Tech N9ne ve Ceza en alt kattay?z. ??te kaderim bu ya, g?zel olan her ?ey bir r?ya, bu karanl?kta yolumu bulamazsam g?z?m? kapat?r?m tanr?mla konu?urum ben hallelujah, geriye d?n bak, yol uzun hep dark, karar?r her bir g?n, nerede dostlar, kimsenin akl?na gelmez ?l?m ama hepimizi bekler kara bir toprak, ne ?n?m? g?r?r?m her yer karanl?k nede yolumu bulurum ama sa?lam bast?m bana g?z? k?t? bakana damga bast?m haydi faka basmadan as varsa bas, bi?imi bozulur rapine g?venen herkesin, biz ?a??rt?r?z ?tekileri bo? verin. Missouri Kansas, ?stanbul tam gaz, ad?m?z an?l?r yere serilir atlas, ?????m rapti benim, ?????m annemdi, ?????m tekti benim, gerisi nefretti, karanl?k yerler adreste belli, beni beklemeyin trene ben gittim.

Nakarat

When i open my eyes in the morning feel like i never had’em open the room is hella dim, and can’t see i am looking infront of me, dark as it wanna be, when i am gonna be free, stuck in a rut and can’t be, darkness gotta be the devil that be sparkin this could it be permanently navcalpetic, sleep but awake the weak marks a deathwish creep put the tweek to heat spark the method
? don';t se nada i do not wanna suffer, no more if i don't gotta, maybe i should get on my knees and talk to Allah,bismallah, then pop the medulla o blongotha rage, feel like i am in a cage, imma try to go back to my younger days mama way in the day when i was raised calmer now in present i wanna blaze the lama, Techa nina, everybody know i am sick in my encephalon, mentally lebennon, best step with pep if you can’t heaven on, cause my hell's off the chain with to aim at the brain or get of the crane cause i’m awfully brane not the same man ashamed cause i share thoughts with sam hain, Sick in the head ways to blaze ya don’t wanna fuck with ttech n9ne and ceza wicked is the way that we kick it it gets major rip it up from missouri to turkey amaze ya, As dark as they come, bark and they run making they heart race a tech nina & ceza stuck in a daze we live in a dark place a

Nakarat

Bizi dibe ?eken ipi keselim, eselim hadi deli gibi, meselemi g?zelim y?r?mek, ?n?m?ze geleni ezelim, ?l?m?ne gezelim en dark yerde, kur?una m? dizilelim, hay?r pes etmek yok korku yok, kand?k her g?n ayn? film ayn? ?ov, kand?k sanki hi? ders almad?k karanl?k yerler hep adres ayn?, fala bakt? medyum gelece?imi g?rd?, ge?mi?i ya?amadan an?lar birikti, bir ?ok *** benim silinmemi ister, onlar? doktor kevorkian paklar, isimsiz kalm??, bi?imsiz, salm?? kendini verimsiz k?ra? tarlalara s?mb?l ekilmez, Missouri’ye kadar elimize su d?k?lmez, ?ocuktum ufakt?m benim korkum okuldu, ?n?m?ze gelene bir tekme vururduk, buz gibi geldi ve ge?ti so?uktu sabah?? olur yada dayak yerdik, bana al??amad? hi? kimse ne c?ssesi yetti, nede ben adam oldum ne kara bir tahta ne bir tebe?ir de?il sadece bir mikrofon bana gerekir.

Nakarat
Her g?n ayn?, g?n?n fark? yok, g?nden g?n ayn? gibi ayn? ?ov, sizlerden ?nce gelir her bir flow, bizden s?z edip durur her bir toy
Bak gene ayn? karard? her yer, biz raz?y?z ama ka??n derler, g?zle g?r?lmez dikenli teller adresimiz ayn? karanl?k yerler.
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Polemick Feat vaLe - TribaL EnfeksiyoN. My_LiFe 2 407 05-12-2009, Saat: 09:55 AM
Son Yorum: My_LiFe
  Şehinşah feat Da Poet & Patron - Günaha Buladım PesmisT GirL 0 358 04-27-2009, Saat: 07:39 PM
Son Yorum: PesmisT GirL
  CezA ( Sıra Sende ) Ñ•qρα кJмя 0 427 12-16-2007, Saat: 08:23 PM
Son Yorum: ѕqρα кJмя
  Ceza (ben Ağlamazken) 22*kaka 0 375 08-28-2007, Saat: 02:38 PM
Son Yorum: 22*kaka
  CezA & ayben ( ŞaŞkın oÄžLan ) ~uqqaLa~ 7 562 08-27-2007, Saat: 12:27 PM
Son Yorum: KoLera

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-08-2024, 12:08 PM