:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Değdimi Gittiğine......
Aşksı@z
Değdimi Gittiğine......

hani birgün biri çıkar karşına. sanki aylardır senelerdir beklenen oydu. ayakların basmaz yere. güneş artık ne kadar da parlaktır. her yeni güne mutlu uyanırsın. gülücükler saçarsın etrafa. daha bi mi güzelleştim ne. kalbimin ışığı yüzüme yansımış olmalı.
ahh bee sevgili nerelerdeydin bu zamana kadar. hayatın bütün güzellikleri sende mi saklıydı. niye göremedim bunları daha önce. yok yok sen yaptın dimi. söylesene sihirli güçlerin mi var? hani filmlerde olur ya onun gibi. herşey seninle geldi. gözlerimde ki perdeyi mi araladın. ya hiç gelmeseydin. ben nasıl yaşardım? ışığım, gülücüklerim ya seni hiç tanımasaydım?
biliyor musun? adını ömrüm koydum. hayatım dedim. öyle ya sensiz hiçbirşeyim yoktu. şimdi herşeyim var. hayatım var. ömrüm var. hiç bitmesin dediğim ömrüm. iyi ki geldin. hayatı seninle sevdim ben. yaşamayı seninle bildim. yatarken düşündüğüm en son kişi sen, gözlerimi açtığımda ilk aklıma gelen gene sen. rüyalarım da bile sen. içim dışım hep sen.
düşünüyorum da sen yokken ne yapar mışım ben. nasıl güler mişim? nasıl bakar mışım aynalara? neleri sever mişim sensiz? o zamanlar nefes almak dışında yaşamamış mıyım ben? hayatımın rengi iyi ki tanımışım seni. hemde en güzel rengi.
oldu mu şimdi? yakıştı mı bu gidiş. ya ihanet. sen ve ihanet aynı cümle de......
söylesene kime inanayım şimdi neye inanayım. bak hayat yine bildiğim hayat. eskisi gibi. benim sevdiğim sen misin? hani ömrüm demiştim sana. bırakıp gittin. ömür bitti. ama hala nefes alıyorum bak. bilmediğim bir hayat vardı hani sen getirmiştin onu bana. oda gitti. hayat bitti ömür bitti. sen gittin herşey bitti. eski güzelliğimde kalmadı. kalbimin ışığı mı söndü?
ya hiç gelmeseydin alışmasaydım sana. ya da hiç gitmeseydin kalmasaydım tek başıma. oldu mu şimdi. yakıştı mı bize. beğendin mi yaptığını hadi söyle. değdi mi gittiğine. herşeyimi alıp götürmeye..........

[email=Aşksız@Aşk]Aşksız@Aşk[/email] Yaşanmaz
Ara
Dostcu
belki gidenin ardından üzülmek yerine bir anlam çıkarmak gerek her gidişin bir başlangıcı vardır diye düşünmeliyiz...seni gerçek seven olsaydı asla bırakmazdı...çok güzel yazmışsın her zamanki gibi Aşksız benimde yazına yorumum bu çok teşekkürler bizlerle paylaştığın için
Ara
Aşksı@z
Dostcu Adlı Kullanıcıdan Alıntı:belki gidenin ardından üzülmek yerine bir anlam çıkarmak gerek her gidişin bir başlangıcı vardır diye düşünmeliyiz...seni gerçek seven olsaydı asla bırakmazdı...çok güzel yazmışsın her zamanki gibi Aşksız benimde yazına yorumum bu çok teşekkürler bizlerle paylaştığın için

Teşekkür ederim Dostcu Güzel bir yorum yapmışsın seninde yüreğine sağlık olsun
senin düşüncelerinede katılıyorum doğru diyorsun.
Dikkate alacamBig Grin
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-12-2024, 09:33 PM